sosyal medya uzmanlıgı sertifika programı

Anasayfa  \  Forumlar  \  Kampüs  \  sosyal medya uzmanlıgı sertifika programı
 


http://sosyalmedyakampusu.com/istanbul-universitesi-sosyal-medya-uzmanligi-sertifika-programi.html

her çeşit ürün ve hizmetlerini, internet ortamını kullanarak satmak isteyenler; hedef kitle ile belirlenecek olan satış ve pazarlama işlemleri, bu kitleye ulaşmanın en doğru ve kısa yolunu bulmakla başlayan bir süreçtir. bu süreç neticesinde en doğru yola ulaşacak verimli bir dijital pazarlama ortamı yakalanacaktır. internet ortamını ve sosyal medya gücünü kullanmayı bilmek hedef kitleye ulaşmanın en doğal yoludur.
kendi işini kurmak isteyen ve kendi işinin patronu olmak isteyenler; marka ve ürünü sosyal medya kanallarına nasıl monte edildiğini bilmek ve bu konuda bilgi, beceri sahibi olmak için sosyal medya uzmanlığı eğitim programına katılmak, internetin karmaşık dünyasının sosyal medya üzerinde ki etkisini analiz etmek gereklidir. sıfırdan oluşturulacak bir markanın en hızlı yayılacağı ve başarıya ulaşacağı alan kesinlikle sosyal medyadır.
kariyer planlarını dijital pazarlama ve sosyal medya alanında yapmak isteyenler; kariyer için ortaya konulacak bir projenin varlığı, gelişimi ve neticesi, sosyal medyada bulacağı etki ile doğru orantılıdır. sosyal medyada günlük varyasyonların ne ifade ettiğini anlamak ve müdahale becerilerini geliştirmek için, eğitim programında elde edilecek her bilgi, bu yolda noktasal bir veri işleme analizi yeteneğine sahip olmanızı sağlayacaktır.
pazarlama ve satış konusunda profesyoneller (uzmanlar, uzman yardımcıları ve yöneticiler); bu alanda lider marka ve pazarlama konusunda profesyonellerin, günlük bazlı tepki gösteren ve anlık değişim ile yenilikçi bir ufka yönelmesi konusunda, takip yetenekleri ve yeni projeleri eksiksiz sunmaları uygulama gücü ile birleştirmeleri demektir. sosyal medya yetisi global bazda sonu olmayan etkilere sahiptir. yöneticilerin ve profesyonellerin sosyal medya eğitimleri ile mevcut bilgilerine yenileri ekleyerek markalarını geliştirme sürecinde ilerlemeleri bu program dahilinde mümkündür.
dijital içerik geliştiriciler, ürün ve hizmet geliştiricileri, strateji uzmanları, iletişim ve halkla ilişkiler uzmanları; içerik geliştiricilerin farklı platformlardaki hedef kitlelere ulaşmaları, sosyal medyadaki popülerlik ve etkileşime müdahale gücünü elde etmeleri, hedef kitleyi daha iyi anlamaları ve stratejilerini bu doğrultuda değiştirmeleri için sosyal medya eğitim ve benzersiz ders programı dahilinde yararlanmaları, deneyimlerini, yeni trend ve uygulamaları nasıl yönlendirmeleri gerektiğini kavramaları adına gerekli bir husustur.  

kaptan orta kapI

28 Ara 2014 16:43

Mesaj Gönder

ben de baktım fiyat ile ilgili bir bilgi bulunmuyor.  

cakma ninca

28 Ara 2014 19:48

Mesaj Gönder

ben de daha almadım. almayı da pek düşünmüyorum...  

cakma ninca

28 Ara 2014 20:35

Mesaj Gönder

2315 tl + %8 kdv

tüm öğrencilere %10 indirim uygulanacaktir.

böyle yazmıslar

iş durumuna göre belki giderim ya aslında fena olmaz Confused  
fotoğrafı yok

indians

28 Ara 2014 23:10

Mesaj Gönder

2.5 milyar mı?

dasfdsafaffa  

70 lik Yeni Rocky

29 Ara 2014 17:18

Mesaj Gönder

indians demiş ki:
2315 tl + %8 kdv

tüm öğrencilere %10 indirim uygulanacaktir.

böyle yazmıslar

iş durumuna göre belki giderim ya aslında fena olmaz Confused
 

kaptan orta kapI

29 Ara 2014 20:24

Mesaj Gönder

0212 440 17 35 – 0212 440 17 36 detaylı bilgi alabılırsınız arkadaşlar ındırım var programda o yuzden net fıyat söyleyemıyorum  

kaptan orta kapI

29 Ara 2014 20:26

Mesaj Gönder

2500 ver eğitim al en fazla 1300e ajansta işe gir  

bgum

30 Ara 2014 00:12

Mesaj Gönder