hacettepe üniversitesi

Anasayfa  \  Forumlar  \  Kampüs  \  hacettepe üniversitesi

2000-2003 senelerinde iktisatında okuduğum eski okulum. var mı o dönemlerde iktisat okuyan?  

RetroFit

25 Eyl 2007 20:20

Mesaj Gönder

retrofit demiş ki:
2000-2003 senelerinde iktisatında okuduğum eski okulum. var mı o dönemlerde iktisat okuyan?

ben ve hala okumaktayım Confused  

A l f i e

25 Eyl 2007 22:09

Mesaj Gönder

sid demiş ki:

beytepede ajan efsanesi Shocked
estafurullah o sizin efsaneniz Hi  

ajan

27 Eyl 2007 12:40

Mesaj Gönder

akıllı olsun herkessss... - anladı anlaması gereken -

ya beytepe özlenmez miii....aaah süleyman abimi çok özlediiim sağlam insandıııı, sarılıp ağlamıştım kendisineee...  

selomon

27 Eyl 2007 16:16

Mesaj Gönder

süleyman abin diildi bendim seni dinleyen selooooo o sırada
evet emre akıllı ol seloyla konuşmalarımızın aramıza girme
aşkımıza mani olma =)  

sid

27 Eyl 2007 23:52

Mesaj Gönder

selo ya beni affet, sana zeki murenden simdi uzaklardasin sarkisini armagan ediyorum ic cekerek..  

ee M R ee

28 Eyl 2007 14:49

Mesaj Gönder

sid demiş ki:
süleyman abin diildi bendim seni dinleyen selooooo o sırada
evet emre akıllı ol seloyla konuşmalarımızın aramıza girme
aşkımıza mani olma =)

bildigin dusman edinmisim ben ya:) hayirlisi diyorum artik, onumuz bayram o zaman barisiriz olmazsa..( ben seni tanimiyorum)  

ee M R ee

28 Eyl 2007 14:54

Mesaj Gönder

adam tek basina bir forum ya goruyor musunuz:)  

ee M R ee

28 Eyl 2007 14:55

Mesaj Gönder

hani herkes arkadas, hani oyunlar surerken..

hani biz kimseye kusmemis, hani hic kimse olmemisken, eskidendi cok eskidendi... dagildim ya sarkiya bak:d  

ee M R ee

28 Eyl 2007 14:57

Mesaj Gönder

bende bi kere rametli süleyman sağlam'ın a blogun ordaki büstünün içine kafamı sokmuştum. içinde arı kovanı varmış... Kahkaha  

ajan

28 Eyl 2007 15:02

Mesaj Gönder

ben uzakta değilim bi kere K?zg?n
bayram gelsin bi ara bakalım düşünürüm. bak iyi günüme denk gelirsen affederim bile seniiii, bak seninle küslüümüüüz Very Happy şarkı sözü yazma merakından doodu zateeen sen şarkı sözü yazma foruma bi süre =)

yukardaa 28 eylülde sinemalarda diye ekrana yaklaşıp uzaklaşan 1408 filmi reklemından korkmaya başladım. ...
kalın saalıcakla....
ve güçlü is the salsa king 4ever Hick  

selomon

28 Eyl 2007 15:29

Mesaj Gönder

selomon demiş ki:
ben uzakta değilim bi kere K?zg?n
bayram gelsin bi ara bakalım düşünürüm. bak iyi günüme denk gelirsen affederim bile seniiii, bak seninle küslüümüüüz Very Happy şarkı sözü yazma merakından doodu zateeen sen şarkı sözü yazma foruma bi süre =)

yukardaa 28 eylülde sinemalarda diye ekrana yaklaşıp uzaklaşan 1408 filmi reklemından korkmaya başladım. ...
kalın saalıcakla....
ve güçlü is the salsa king 4ever Hick

gercekten mibeni affeder misin?? bununla da ilgili sarki var ama yazmiycam: )artik sozunu dinliyorum bak.Smile bayrama kadar uslu cocuk ollucam:d  

ee M R ee

28 Eyl 2007 16:12

Mesaj Gönder

beceremesemde salsa king olmaktan dolayı onurluyum Very Happy
emre bu akşam seni görmeseydim yazardım buraya bişilerde nese Kahkaha  

A l f i e

28 Eyl 2007 22:01

Mesaj Gönder

....iftiharla kabul ediyorummm...penaltı yoktu Smile ama başarıya giden her yolunda mübah olduu bi tartışmasız gerçektir Smile ....  

selomon

30 Eyl 2007 01:28

Mesaj Gönder

selo yaaaaaaaaa ooffffffffffff iç sıkıntıları içersindeyiiiimmmm nieyse burdan belirtiim dedim Rolling Eyes Confused  

sid

30 Eyl 2007 16:56

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19   Sonraki