yabanci ve türk kizlarinin farklari

Anasayfa  \  Forumlar  \  İlişkiler  \  yabanci ve türk kizlarinin farklari

8 sene yurt dışında yaşamış çapkın bir adamdan yabancı ve türk kızlarının farkları

http://www.yesilperim.org/8-sene-yurt-disinda-yasamis-capkin-bir-adamdan-yabanci-ve-turk-kizlarinin-farklari/  

VIPINTERPRETER

01 May 2016 16:36

Mesaj Gönder

genellemeyi beğenmedim, saçmalamış. partner değiştirme konusunda epey yetenekli bir arkadaş belli ki ulus ulus gezmiş dikiş tutturamamış. aynı durumu günümüz türk erkekleri yapıyor (genelleme yapmamaya çalışarak yazıyorum) sürekli hesap kitleyenler, kadın kaprisi yapanlar, takılalım ama sevgili olmayalım diyip kendine zerre güvenmeyenler... ne yapalım biz de ülke ülke gezip sonra bok mu atalım??? eğitim, emek şart  

kordiseps

01 May 2016 17:32

Mesaj Gönder

doğrular ve saçmalıklar var , ancak şunu söyleyeyim. amsterdamdan daha yeni geldim. süper kazulet hatunlarla dolu. ayı gibiler. ben pek güzel bulmadım yani. başka bir ülkeye gitse daha iyi olabilirmiş.  

antonios

01 May 2016 21:39

Mesaj Gönder

böyle bir başlık vardı sanki Rolling Eyes  

M A B E L

01 May 2016 23:26

Mesaj Gönder

kordiseps demiş ki:
genellemeyi beğenmedim, saçmalamış. partner değiştirme konusunda epey yetenekli bir arkadaş belli ki ulus ulus gezmiş dikiş tutturamamış. aynı durumu günümüz türk erkekleri yapıyor (genelleme yapmamaya çalışarak yazıyorum) sürekli hesap kitleyenler, kadın kaprisi yapanlar, takılalım ama sevgili olmayalım diyip kendine zerre güvenmeyenler... ne yapalım biz de ülke ülke gezip sonra bok mu atalım??? eğitim, emek şart

bütün işine gelmeyenler konuşuyor....birazdan da ----vah vah cnm benim senin önüne hep çok kötü insanlar denk gelmiş yazık sana -----biz öyle değiliz demeye başlar lar

zaten hepsi iyilik perisi....

nedense ayni durumu yapan türk erkeği sayisi %1-2-3 en fazla ama ayni durumu yapan türk kadini sayisi %80  

VIPINTERPRETER

02 May 2016 01:12

Mesaj Gönder

m a b e l demiş ki:
böyle bir başlık vardı sanki Rolling Eyes

önceden var olması şimdi olamamasını gerektirir mi ? hanfendi.... işiniz mi bozuldu milleti uyandırınca ??  

VIPINTERPRETER

02 May 2016 01:14

Mesaj Gönder

antonios demiş ki:
doğrular ve saçmalıklar var , ancak şunu söyleyeyim. amsterdamdan daha yeni geldim. süper kazulet hatunlarla dolu. ayı gibiler. ben pek güzel bulmadım yani. başka bir ülkeye gitse daha iyi olabilirmiş.

amsterdamda hiç işim olmaz.... sadece italya,malta ve almanya güzel ülkeler o konuda...  

VIPINTERPRETER

02 May 2016 01:15

Mesaj Gönder

bir ara cöpten adam bend-over görseli vardi..
bu bir fark olabilir..  

muhterem

02 May 2016 09:55

Mesaj Gönder

sevgili domaltilmaz gerci
ayiptir..  

muhterem

02 May 2016 09:55

Mesaj Gönder

vipinterpreter demiş ki:

önceden var olması şimdi olamamasını gerektirir mi ? hanfendi.... işiniz mi bozuldu milleti uyandırınca ??
Kahkaha hasta misin arkadaşım
iki başlık olması site kurallarına uygun değil
öğren de gel  

M A B E L

02 May 2016 13:10

Mesaj Gönder

boş boş yazmış arkadaş

hayat arz taleptir

talep varsa arz olur

kızlarımızın özgüveni çok yüksek
umut iyi bişey bence Smile  

Kahin