internette baslayan iliskinin omru ne kadardir(edit2)

Anasayfa  \  Forumlar  \  İlişkiler  \  internette baslayan iliskinin omru ne kadardir(edit2)

online iliskinin omru ne kadar surer
  30-60 gun
  60-180 gun
  1-10 gun (hihi)
  omur boyu (hadi canim)
| Sonuçlar
sselly demiş ki:

ahahha Very Happy kız onun etide sahtedir millet zehirlenir flan Razz
yazık günah Smile

kız onun beyni çakma bosversene sen Very Happy  

NickNameNO

14 Ağu 2019 20:15

Mesaj Gönder

nicknameno demiş ki:

kız onun beyni çakma bosversene sen Very Happy

boşverdim kuzum zaten:)  

sSelly

15 Ağu 2019 00:00

Mesaj Gönder

1 2 dk filan  

Darth Dnz

15 Ağu 2019 09:03

Mesaj Gönder

[quote="darth dnz"]1 2 dk filan[/quo

çok muş Smile  

gökkubbe

15 Ağu 2019 13:12

Mesaj Gönder

öncelikle arkadaşlar şunu belirtmeliyim ki sanal da olsa normal hayatımızda da olsa insan üçkağıtçıysa heryerde aynıdır önyargılı olmamak lazım sosyal hayatımızda tanıdığımız insanlar sanal ortamda ranıdığımız insanlardan daha beter çıkabiliyor ben herzaman samimi düzgün olunursa nerede tanıştığının bir önemi yok derim yeter ki insani duygularını yitirmiş olmasın dürüst olsun haksızmıyım?  

gökkubbe

15 Ağu 2019 13:19

Mesaj Gönder

gökkubbe demiş ki:
öncelikle arkadaşlar şunu belirtmeliyim ki sanal da olsa normal hayatımızda da olsa insan üçkağıtçıysa heryerde aynıdır önyargılı olmamak lazım sosyal hayatımızda tanıdığımız insanlar sanal ortamda ranıdığımız insanlardan daha beter çıkabiliyor ben herzaman samimi düzgün olunursa nerede tanıştığının bir önemi yok derim yeter ki insani duygularını yitirmiş olmasın dürüst olsun haksızmıyım?

yerden göğe haklısınız da net ortamı çok acayip kişileri tanımak artık imkansizlasmis  

NickNameNO

15 Ağu 2019 15:42

Mesaj Gönder

nicknameno demiş ki:

yerden göğe haklısınız da net ortamı çok acayip kişileri tanımak artık imkansizlasmis

herkes maskeyle dolaştığı için nerede tanırsan tanı çözmek anlamak zor ne kadar şeffaf ve samimi olursan tanımak çözmek o kadar kolay olur bizlerin tek sorunu net bir şekilde konuşamıyoruz  

gökkubbe

15 Ağu 2019 17:51

Mesaj Gönder

gökkubbe demiş ki:

herkes maskeyle dolaştığı için nerede tanırsan tanı çözmek anlamak zor ne kadar şeffaf ve samimi olursan tanımak çözmek o kadar kolay olur bizlerin tek sorunu net bir şekilde konuşamıyoruz

vallahi millet karşısındakine net ol diyipte kendi adilik yapınca insanın artık kimseye net olası gelmiyor nefret ettim böyle insanlardan  

NickNameNO

15 Ağu 2019 19:25

Mesaj Gönder

nicknameno demiş ki:

vallahi millet karşısındakine net ol diyipte kendi adilik yapınca insanın artık kimseye net olası gelmiyor nefret ettim böyle insanlardan

tabii çuvaldızı önce bi kendimize batırıp sonra karşımızdakine bakmalı Smile  

gökkubbe

15 Ağu 2019 19:41

Mesaj Gönder

gökkubbe demiş ki:

tabii çuvaldızı önce bi kendimize batırıp sonra karşımızdakine bakmalı Smile

vallahi kimse sütten çıkmış ak kaşık değildir amma lakin herşeyin dozu vardır kimse kimseyi aptal yerine koymamali  

NickNameNO

15 Ağu 2019 20:37

Mesaj Gönder

nicknameno demiş ki:

vallahi kimse sütten çıkmış ak kaşık değildir amma lakin herşeyin dozu vardır kimse kimseyi aptal yerine koymamali

benimde söylemeye çalıştığım bu zaten farklı birşey düşünüyor veya anlatmaya çalışmıyorum  

gökkubbe

15 Ağu 2019 22:37

Mesaj Gönder

gökkubbe demiş ki:

benimde söylemeye çalıştığım bu zaten farklı birşey düşünüyor veya anlatmaya çalışmıyorum

demek ki aynı kafa yapilarina sahibiz sevindim buna Smile  

NickNameNO

15 Ağu 2019 23:16

Mesaj Gönder

nicknameno demiş ki:

demek ki aynı kafa yapilarina sahibiz sevindim buna Smile

eveett Kahkaha  

gökkubbe

15 Ağu 2019 23:20

Mesaj Gönder

gökkubbe demiş ki:

eveett Kahkaha