www.tekuzman.com

Anasayfa  \  Forumlar  \  Seri ilanlar  \  www.tekuzman.com

web sitesi lazım olan olursa diye Kahkaha Wink ankara web tasarım  

turntable

13 Nis 2019 23:59

Mesaj Gönder

enteresan... web standartlarından çok haberinizin olmaması, hatta google guideline'a ters düşen sayfalarınızla google'da yükselme garantisi vermeniz güven vermedi açıkcası.
yine de aklımızda olsun tabii.  

sanwhere

15 Nis 2019 04:25

Mesaj Gönder

google pagespeed puanı 95-99 olan siteye bunu söylüyorsun ya kardeşim vallahi bravo Confused

sanwhere demiş ki:
enteresan... web standartlarından çok haberinizin olmaması, hatta google guideline'a ters düşen sayfalarınızla google'da yükselme garantisi vermeniz güven vermedi açıkcası.
yine de aklımızda olsun tabii.

turntable

15 Nis 2019 11:00

Mesaj Gönder

ben sizin yerinizde olsam o cevabı silerdim Smile

buyrun bu sizin sitenin standart analizi:

"google guidelines" ne diye aratın bi zahmet.  

sanwhere

20 Nis 2019 03:01

Mesaj Gönder

kurallar sınırlayıcıdır dostum. seni sınırlayan şeylere sınırlandığın değil özgür kaldığın taraftan bak. yoksa 4 ayda aşağıdaki gibi sonuçlar üzgünüm ki elde edemezsin. bu işin özü kurallara bağlı kalmak değil maksimum faydayı marjinal yollarda aramaktan geçer bu sözlerimi düşün biraz...

turntable

20 Nis 2019 14:11

Mesaj Gönder

bu sözlerini biraz düşüneyim ben Rolling Eyes  

sanwhere

23 Nis 2019 03:12

Mesaj Gönder

daha iyisi mutlaka olabilir ama bence emeğe saygı duymak lazım.  

T B

24 Nis 2019 21:12

Mesaj Gönder

t b demiş ki:
daha iyisi mutlaka olabilir ama bence emeğe saygı duymak lazım.

teşekkürler dostum. merak eden arkadaşlar için gelişmeler şu şekilde bu arada arama parametrelerinde rekabet inanılmaz yüksek 4 aylık site için sonuçlardan biz memnunuz...

turntable

25 Nis 2019 21:42

Mesaj Gönder

"ankara web tasarım" aramasında 1. sayfadayız işini severek yapan herkese kolay gelsin (nokta)  

turntable

30 Nis 2019 21:07

Mesaj Gönder

bu sitede herşeyi boklarlar , zaten boklaya boklaya bi başına kaldılar, bokun üstüne oturdular Very Happy  

HKA

06 May 2019 14:57

Mesaj Gönder

hka demiş ki:
bu sitede herşeyi boklarlar , zaten boklaya boklaya bi başına kaldılar, bokun üstüne oturdular Very Happy

alıştık artık be dostum daha bu neki bana bu forumda türban giydirip paylaştılar ya Kahkaha  

turntable

06 May 2019 15:06

Mesaj Gönder

hka demiş ki:
valla sen de olmasan Crying or Very sad  

sanwhere

08 May 2019 23:49

Mesaj Gönder

turntable demiş ki:

alıştık artık be dostum daha bu neki bana bu forumda türban giydirip paylaştılar ya Kahkaha

hak verdim valla aşkjsdh Rolling Eyes  

sanwhere

08 May 2019 23:52

Mesaj Gönder

aradas 10 dolara 5 dakkada besiktas godaddy de sen hala tasar tasar nereye kadel:)  
fotoğrafı yok

DilekEren

21 May 2019 16:51

Mesaj Gönder

bari 1 seneyi geçirseydiniz de öyle kapatsaydınız. Crying or Very sad  

sanwhere

26 Ara 2019 19:39

Mesaj Gönder