fotografci araniyor!

Anasayfa  \  Forumlar  \  Seri ilanlar  \  fotografci araniyor!

merhaba, bir internet projesi icin beyoglu bolgesindeki bir kac semtin fotograflarini cekebilecek isinin ehli, iyi photoshop kullanan ve referans gosterebilecek freelance fotografci arakadaslar...detayli bilgi icin lutfen pm yoluyla irtibata geciniz...
tesekkurler.  

CinTonicLemon

15 Şub 2012 12:39

Mesaj Gönder

324564161 tane var burda. işinin ehli hepsi de Surprised  

70 lik Yeni Rocky

15 Şub 2012 13:34

Mesaj Gönder

photoshop varsa iyi bir fotoğrafçıya gerek olduğunu sanmıyorum.  

Arrow

15 Şub 2012 13:51

Mesaj Gönder

benim ark var emme böyle keççük pazarci semtlerde neyim takilmaz ellam.  

kucukseytan

15 Şub 2012 14:22

Mesaj Gönder

http://www.tuncaras.com/
10 numara..  

crampp

15 Şub 2012 14:28

Mesaj Gönder

crampp demiş ki:
http://www.tuncaras.com/
10 numara..
tesekkurler yazdim.  

CinTonicLemon

15 Şub 2012 16:20

Mesaj Gönder

harley man demiş ki:
photoshop varsa iyi bir fotoğrafçıya gerek olduğunu sanmıyorum.

BlueftelyA

15 Şub 2012 16:47

Mesaj Gönder

photoshop bilgisi için dişi userlara başvurabilirsin biz paintçiyiz Very Happy  
fotoğrafı yok

B e r k e

15 Şub 2012 16:50

Mesaj Gönder

www.dugungunufotografcisi.com

ilker ve özkan her ikiside oldukça iyidir... her türlü ekipmanları vardır zaten dış çekim yapıyorlar  

singleman

15 Şub 2012 17:09

Mesaj Gönder

eşarbını yan bağlama  
fotoğrafı yok

horkeljok

15 Şub 2012 18:22

Mesaj Gönder

1200 metrekare stüdyo istemediğin kadar outdoor çekim için ekipman mevcut referans da var. ama madem profesyonel bir iş yapıyoruz. bu internet projesinin web adresi ya da kurumun bir varsa adresi alabilir miyim.. ben de bir şirketi araştırayım. üzerine alınma ama böyle .çok profesyonel arayış içinde olup, iş yaptırmakta da profesyoneliği abartıp iş ödemeye gelince amatörlüğün allahını gösteren çok şirket var...  

cakma ninca

15 Şub 2012 18:43

Mesaj Gönder

cakma ninca demiş ki:
1200 metrekare stüdyo istemediğin kadar outdoor çekim için ekipman mevcut referans da var. ama madem profesyonel bir iş yapıyoruz. bu internet projesinin web adresi ya da kurumun bir varsa adresi alabilir miyim.. ben de bir şirketi araştırayım. üzerine alınma ama böyle .çok profesyonel arayış içinde olup, iş yaptırmakta da profesyoneliği abartıp iş ödemeye gelince amatörlüğün allahını gösteren çok şirket var...
site daha acilmadi... fotograflar da tamamlanica acilacak elbet Smile yoksa kurumsal bi yerim deyip de isi abartanlardan degilim... dolayisiyla parayi isme degil basarili islere vermek isteyenlerdenim. kendim grafik tasarimcisiyim istesem ugrasirim yaparim da herkes isini yapsin diyenlerdenim!
umarim anlatabilmisimdir...
ayrica yazan herkese cok tesekkurler bir cogu ile irtibata gectim...
pm atarsaniz sevinirim.  

CinTonicLemon

15 Şub 2012 20:37

Mesaj Gönder

www.fotografiktanitim.com  

sonersimsek

18 Şub 2012 10:32

Mesaj Gönder