turkana bilgi teknolojileri

Anasayfa  \  Forumlar  \  Seri ilanlar  \  turkana bilgi teknolojileri
 
turkana bilgi teknolojileri ve reklamcılık ltd. şti. 2008 yılında kurulmuştur.

firmamız sektörde salt web sitesi üreten bir firma olmak yerine , projeler üreten ve bu projeleri etkin şekilde hayata geçirerek , pazarlama anlamında da destek ve sürekliliğini sağlayan bir yapıyı seçmiştir.

yaratıcı fikirlerin , gelir getirici ürünlere dönüşmesini sağlayan firmamız , temel olarak web tabanlı tasarım ve yazılım operasyonları ile iştigal ederken süreç dahilinde firmamız diğer iş konularında da deneyimler kazanmış ve operasyonel anlamda yeni uzmanlıklar edinmiştir.

turkana bt olarak sunduğumuz hizmetler ; - web tasarım , yazılım , panel sistemleri ,sosyal sorumluluk projelerine destek , marketing unsurlarının tasarlanması , 3d modelleme ve tanıtım filmlerinden oluşmaktadır.
projelerimizden bakkalgeldi. com yayın hayatına başlamış ve ana projemiz www.talebeevi.com beta yayınında ürün geliştirme sürecindedir.

turkana bt olarak , kadıköy ofisimizde "müşteri ofisi" konseptimiz ile müşterilerimizin interaktif işlemlerini yaparken hem işlerin kontrollerini yapabilmeleri hem de kendi işlerini devam ettirebilmelerini sağlamaktayız.

referanslarımızdan bazıları:
web sitesi :
www.kucukmeyhane.com


www.altinguvercin.com.tr


www.sahikameyhane.com


www.evcifilm.com


www.alacakaya.com


www.tomtomsokak.com


www.sundaysky.netneyse efeeem , işte ihtiyacınız olursa web sitesi için sözleşmeli , güvenilir , en limitedinden bir bt firması , irtibata geçiniz amaçlı seri ilan topiğidir.
sevgi , saygı...
e: can@turkanagroup.com dedi alice...

bt.turkanagroup.com  

Can SAHAN

20 Tem 2010 14:47

Mesaj Gönder