alinik audi a3

Anasayfa  \  Forumlar  \  Seri ilanlar  \  alinik audi a3

arkadaşlar 1 ay süredir a3 sportback (2004-2008 model arası ) bakıyorum ama bulamamış durumdayım . internette ve dışarda aramama rağmen halen buluamadım feci derecede bunaldım . düşününki abim kendi galerici ona bile düşmedi Confused bulunan araçlarda ya çok fiyat isteyen oldu yada arabası kazalı toplanmış oldu .bildiğiniz temiz cazip fiyata ihtiyactan satan arkadaşlar varsa bana yardımcı olursalar sevinirim. şimdiden teşekkürler  
fotoğrafı yok

Budakim

23 Eyl 2009 22:01

Mesaj Gönder

topici 10 gun once açsaydin olabilirdi :s yaa  
fotoğrafı yok

Darth VaD3R

23 Eyl 2009 22:05

Mesaj Gönder

kısmet işleri arkadaşım bu işler biliyosunki :s tüh üzüldüm  
fotoğrafı yok

Budakim

23 Eyl 2009 22:06

Mesaj Gönder

kelin ilacı olsa başına sürermiş  

McKennyz

23 Eyl 2009 22:06

Mesaj Gönder

ertem demiş ki:
scirocco tavriye ederim
çok iyi

fiyatıda iyi ama Confused  
fotoğrafı yok

Budakim

23 Eyl 2009 22:09

Mesaj Gönder

ertem demiş ki:

değer

o konuda tartışmaya bile gerek yok tabiki değer Confused

a3 için yardımlarınızı rica etmiştim ama Wink  
fotoğrafı yok

Budakim

23 Eyl 2009 22:17

Mesaj Gönder

beyaz zenci demiş ki:
www.sahibinden.com

ailenizin galerisi

ordaki ailedeki bütün araçları yakınen gördüm Confused alınık bir şey yok Confused  
fotoğrafı yok

Budakim

23 Eyl 2009 22:18

Mesaj Gönder

nicotine demiş ki:

2005 yunus gri kazasız 45000 km ister misin?sen ne fiyat düşünüyosun?

pm yolladım sanaa şimdi devamını pm de konuşuruz teşekkürler Wink  
fotoğrafı yok

Budakim

23 Eyl 2009 22:23

Mesaj Gönder

audi çok sorunlu bi araç. 3 arkadaşım birlikte aldı 6 ay olmadı en az giden 3 kere servise gitti. bitanesi 2000 kmde şanzuman değiştirdi bi tanesi direksiyonu soyuldu 10000km olmadan müzik sistemi komple değişti ana ünite dahil.diğeri motor ağrızası verip duruyor hala çözüm bulamadılar. etilerde gri a3 var arkasında pankart var bu araç 3 ayda 17 kez servise gitmiştir diye. bunlar seni tatmin etmediyse sikayetvar.com adresine gir ordan audilerle ilgili şikayetlere bak bir dünyaaa.

en başta 3 tenekeden ( renault peugeot cıtroen) sonra audiden uzak dur. hayatı arabalarla ilgilenerek geçmiş bi arkadaş tavsiyesi.  

burasi istanbul

23 Eyl 2009 22:28

Mesaj Gönder

ey demiş ki:
audi çok sorunlu bi araç. 3 arkadaşım birlikte aldı 6 ay olmadı en az giden 3 kere servise gitti. bitanesi 2000 kmde şanzuman değiştirdi bi tanesi direksiyonu soyuldu 10000km olmadan müzik sistemi komple değişti ana ünite dahil.diğeri motor ağrızası verip duruyor hala çözüm bulamadılar. etilerde gri a3 var arkasında pankart var bu araç 3 ayda 17 kez servise gitmiştir diye. bunlar seni tatmin etmediyse sikayetvar.com adresine gir ordan audilerle ilgili şikayetlere bak bir dünyaaa.

en başta 3 tenekeden ( renault peugeot cıtroen) sonra audiden uzak dur. hayatı arabalarla ilgilenerek geçmiş bi arkadaş tavsiyesi.

her aracın böyle sorunların var . adam 300 milyarlık araba alıyoo gene servise gidiyoo hep :s kısmet işleri bu işler . benim abimde bu araba sektöründe en az senin kadar oda bilgili ama benim kendi bütçeme göre alınabilir en güzel araç şu an bu gözüküyor . mesela opel in servisinden tanıdıklarım var adamlar opel in her aracında sorun olabiliceğini en sorunsuz araclarının astra modeli olduğunu sölüyolar ama alan arkadaşlarım var birisi aracının beynini değiştirdi diğerlerininde bir ton sorunu vardı :s kısacası kısmet işleri dostum ama yinede teşekkür ederim  
fotoğrafı yok

Budakim

23 Eyl 2009 22:41

Mesaj Gönder

hayırlısı olsun. plaka düşünürsen 34 erm 84 boşta maltepe şubesi Wink  

burasi istanbul

23 Eyl 2009 22:44

Mesaj Gönder

aa helal Very Happy pm atıyorum sımdı sana eywallah arkadaşımm  
fotoğrafı yok

Budakim

23 Eyl 2009 22:48

Mesaj Gönder

ey demiş ki:

2000 yılından beri üç a3 kullandım hepsinde de 100000 geçtim bu kadar sorunsuz ve guzel bi araba olamaz ...  
fotoğrafı yok

faconnable

24 Eyl 2009 19:22

Mesaj Gönder

blabla demiş ki:

2000 yılından beri üç a3 kullandım hepsinde de 100000 geçtim bu kadar sorunsuz ve guzel bi araba olamaz ...

dediğim gibi kısmet kısmet Smile Smile  
fotoğrafı yok

Budakim

24 Eyl 2009 20:27

Mesaj Gönder