satılıklar.. cars arabalar, gözlük, mini modeller vs..

Anasayfa  \  Forumlar  \  Seri ilanlar  \  satılıklar.. cars arabalar, gözlük, mini modeller vs..

evimde bulunan bir zamanlar işime yaramış olan ama artık fazlalık olan ir kaç şeyi satıyorum..

aşşağıda fotoğrafları görülen tüm metal car's filmi oyuncakları toptan satılıktır.. piyasa fiyatı 120tl dir.. 60 tl ye satıyorum.. paketleri açılmamıştır..

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

zoom x4 modem.. çalışır durumdadır.. cd si yoktur.. uzun zamandır boşta duruyor..
fiyatı 25 tl

satıldı

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

ray-ban gözlük.. neredeyse benimle yaşıt.. ufak tefek çizikleri var elbette.. 40 tl

satıldı

2003 guinness dğnya rekorlar kitabı.. zamanında bir iş için lazım olmuştu ama 5 senedir rafta öylesine duruyor.. fiyatı 20 tl

4 adet mini model motorsiklet.. sadece üstlerindeki kağıt paket açılmıştır onun dışında hep plastik muhafazalarının içindeydiler.. çok temiz durumdalar.. fiyat hepsi için 20 tl

geyik dışında ürünlerle ilgili her muhabbet serbesttir Very Happy bunlar çabucak satılırsa peşinden daha satılacak ürünlerde gelir elbet.. ev bildiin depo oldu Very Happy  

En son arcantos tarafından 22 Eyl 2009 01:12 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

arcantos

22 Eyl 2009 00:32

Mesaj Gönder

çin malı pazarı  

plastic_horse

22 Eyl 2009 00:33

Mesaj Gönder

7 sene geçmiş, rekorların bir kısmı güncellenmiştir sanırım Very Happy  
fotoğrafı yok

İptallll

22 Eyl 2009 00:37

Mesaj Gönder

plastic_horse demiş ki:
çin malı pazarı

derken?  

arcantos

22 Eyl 2009 00:37

Mesaj Gönder

ney ney kalabami demiş ki:
7 sene geçmiş, rekorların bir kısmı güncellenmiştir sanırım Very Happy

kitaı her sene basıyorlar yeniden ama her sene değişen 4-5 rekor oluyor sanırım Very Happy bundan yola çıkarak en fazla 30 rekor değişmiştir sanırım.. yada iyi salladım Very Happy

seri yapanı vardır, işine yarayacak olan vardır, şurda dursun görüntü olsun işime yarar diyen çıkar diye satışa koydum.. yanlış hatırlamıyorsam d&r dan 55 liraya almıştım o zaman Very Happy  

arcantos

22 Eyl 2009 00:39

Mesaj Gönder

gözlüğü alırım  

bsinner

22 Eyl 2009 00:42

Mesaj Gönder

bsinner demiş ki:
gözlüğü alırım

hemen yarın satarım Very Happy mecidiyeköy uygun mu Very Happy  

arcantos

22 Eyl 2009 00:47

Mesaj Gönder

ufo demiş ki:
cars tam benlikmis ya Confused

fiyatı kaçırma bence Very Happy mağazaların yarı fiyatına paketinde satıyorum Very Happy  

arcantos

22 Eyl 2009 01:01

Mesaj Gönder

rise and fall demiş ki:
cars ın oyuncaklarından alabilirim.
ancak bunların tek fiyatı mı 60 lira?

bütün hepsini 60 liradan veriyorum.. orda fotoğrafları görünenlerin hepsi..  

arcantos

22 Eyl 2009 01:11

Mesaj Gönder

motorların markaları nedir?  

CoSMoS

22 Eyl 2009 01:30

Mesaj Gönder

cosmos demiş ki:
motorların markaları nedir?

sepetlilerden birisi zondaff diğeri bmw

beyaz olan bmw1200

kırmızı olan yamaha r1  

arcantos

22 Eyl 2009 01:41

Mesaj Gönder

coco demiş ki:
cars baya iyiymiş ya Confused üf

ilgileri çekmeye devam ediyor Kahkaha  

arcantos

22 Eyl 2009 02:36

Mesaj Gönder

electrolog demiş ki:
model motorlar falan gayet ucuzmuş

ilk mesajdada yazdığı gibi bi ara takıntı oldu biriktircem dedim ama sonra vazgeçtim.. şu an için pahalı bir hobi o iş bana..

elde satılabilecek ne varsa satarım yeni fotoğraf makinemi alırım ilerde param olunca tekrar toparlarım ben bu oyuncakları modelleri Very Happy  

arcantos

22 Eyl 2009 02:53

Mesaj Gönder

coco demiş ki:
bence satma Confused sdkfjdflksjdf

bu ilanı açmadan önce bi düşündüm..

bu ıvıvr zıvırın evde durması mı yoksa yeni fotoğraf makineme katkı olmaları mı Very Happy

yeni fotoğraf makinem için bunların satılmasına değer Very Happy  

arcantos

22 Eyl 2009 12:22

Mesaj Gönder

evet halen satılmamış olanlar var.. ilgilileri alalım şöyle yakına Very Happy  

arcantos

22 Eyl 2009 19:28

Mesaj Gönder

Sayfa:  1 2   Sonraki