hp pavilion dv5000 2.el dizüstü bilgisayar

Anasayfa  \  Forumlar  \  Seri ilanlar  \  hp pavilion dv5000 2.el dizüstü bilgisayar

hp pavilion dv5000

sistem özellikleri;

işletim sistemi; microsoft windows xp home edition

işlemci : hp

mobile amd sempron (tm) processor 3300+

bellek: maksimum kapasite : 4 gb

takılı bellek: 512 mb

hard disk: 40 gb

dvd rw ve wirelless mevcut.

bilgisayar 2,5 yıl önce bimex’ten alındı. üniversite dönemimde sadece ödevler ve tezim için kullandım. 2 yıl süreli olan garantisi sona erdi. alındığı günkü gibidir, hiçbir şey eklenip çıkartılmadı teknik olarak.

bugüne kadar hiç format atılmamıştı, satacağım için içerisinde bana ait hiçbir belgenin kalmasını istemediğimden dolayı geçtiğimiz ay ilk kez formatlandı. formatlama bir bilgisayar mühendisi tarafından orijinal xp yazılımı ile gerçekleştirildi.

cihazın üzerinde takılı olan orijinal pilin ömrü bitti. o nedenle şarj adaptörü takılı iken kullanıyordum. alan kişi cihazı ya fişe takılı olarak kullanabilir ya da yeni pil satın alabilir.

cihaz hp’nin widescreen olarak piyasaya sürdüğü geniş ekranlı seridendir. ekranda herhangi bir çizik ya da hasar yoktur. sesi ve ekranın görüntü kalitesi film izlemek ve oyun oynamak açısından da gayet güzel.

ben evde ve işte masaüstü bilgisayar kullandığım için bu cihazı yaklaşık 9 aydır hiç kullanmıyorum. artık dizüstü bilgisayara ihtiyacım olmadığı için satıyorum.

kargo alıcıya aittir, hangi firmayla gönderilmesini isterse onunla gönderim yapacağım. istanbul'da elden de teslim edebilirim.

gittigidiyor üzerinden satıyorum, 3 taksit imkanı da vardır

linki şöyle; http://tinyurl.com/le9z2n

fotoğraf eklemeye çalıştım fakat ne imageshack ne de tinyurl ile becerebildim...  

En son SULTANAZZ tarafından 10 Eyl 2009 09:14 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

SULTANAZZ

22 Ağu 2009 17:17

Mesaj Gönder

hiç bir arızası olmadı ki garantiye gitsin
yani 2 yıllık garantisi vardı fakat hiç servislik bir durumu olmadı
2,5 yılını doldurduğunda satmaya karar verince mühendis bir arkadaşım orijinal cd ile format attı
olay budur, kopacak bir durum var mı bilemiyorum?

buradaki geyikleri biliyorum o nedenle cevap yazmayacağım, zaten açık arttırmada, bu yalnızca bir duyurudur...  

SULTANAZZ

22 Ağu 2009 17:21

Mesaj Gönder

cok kötü bi cihaz ya pavillion serisi teknik servislerinde bile pavillion için ayrı departman var kullandm o yüzden negatif feedback imi paylaşıorum ey "hp" word of mouth u dikkate al
alacak arkadaşlar iii araştırsanlar  
fotoğrafı yok

feridun berk

22 Ağu 2009 19:41

Mesaj Gönder

fotolar tinypic ile kolay oluyor
img ye basıp tinypic de altta çıkan adresi yazıp img ile tekrar kapatırsın, kolaydır

bende de dv5 pavilion var ben gayet memnunum, 1 sene oldu gerçi
hayırlı satışlar  

Furai

22 Ağu 2009 20:02

Mesaj Gönder

ben çok memnundum bu pcden, özellikle ekran ve ses konusunda gerçekten çok iyi, tek dezavantajı pil ömrünün düşük olması
hplerde bu problem sık rastlanan bir şeymiş başka insanlardan da duyduğum kadarıyla
ama aylardır elimi sürmüyorum, zira işte de evde de masaüstü pc var, ihtiyacım hiç olmuyor, bir kenarda yatmasına hiç gerek yok bence
ama laptop ihtiyacım olsa, yine hp alırım kendi adıma konuşmak gerekirse  

SULTANAZZ

22 Ağu 2009 22:26

Mesaj Gönder

SULTANAZZ

22 Ağu 2009 22:34

Mesaj Gönder

SULTANAZZ

22 Ağu 2009 22:35

Mesaj Gönder

günceldir efendiler  

SULTANAZZ

24 Ağu 2009 14:31

Mesaj Gönder

hooop Very Happy  

SULTANAZZ

25 Ağu 2009 10:00

Mesaj Gönder

güncel daha 7 gün kadar  

SULTANAZZ

25 Ağu 2009 21:32

Mesaj Gönder

bendede var 650 ye vermeye calısıyorum aynısını ama daha ses yok Smile  

BeSiKTaSk

25 Ağu 2009 21:45

Mesaj Gönder

ama çok istemişsin, o kadara gitmez artık
yani sen müşteri bulursan o paraya lütfen bana hemen haber ver, en azından farkını ödeyip satılştan çekeyim, ucuza gitmesin Very Happy  

SULTANAZZ

25 Ağu 2009 22:16

Mesaj Gönder

günceeel  

SULTANAZZ

26 Ağu 2009 14:46

Mesaj Gönder

güncel  

SULTANAZZ

28 Ağu 2009 08:35

Mesaj Gönder

hala güncel