warmı aramızda klasik gitar çalanlar?

Anasayfa  \  Forumlar  \  Sanat  \  warmı aramızda klasik gitar çalanlar?

klasik müzik sewerler, dinleyenler we çalan yokmudur?  

nichts

29 May 2005 21:42

Mesaj Gönder

ben de nothing else matters ın başını çalarımSmile gitarda notaları bilmem, o ayrı...  

Eliss

29 May 2005 21:46

Mesaj Gönder

angelica ! demiş ki:
bi donem denemissliim wardrr Cool
ama ellerim cok kucuk olldu icin zorlanıodmm bi de sıkılmıstm adam surekli solfejjj yaptrıp duruoduu Hass

solfej de olmassa olmazlarda ama eller ufak die bir mazeret yoktur gitarda. başlarda zorlanırsın fakat sora herşey yoluna girer.  

nichts

29 May 2005 21:48

Mesaj Gönder

severim dinlerim. ama klasik muzık calabılmek nasıl bısı oluyo merak ettim Very Happy. gitar dersen 1 sarkı calaıblıyom calmak denirse Kahkaha  

HãwK©

29 May 2005 21:48

Mesaj Gönder

dinlemesi zevklidir ama çalmasını sevmem..eğlendirmio sıkıo klasik gitar..elektro ve akustik soundları daha hoşuma gidio  

Belediyeden Riza

29 May 2005 21:49

Mesaj Gönder

elis. demiş ki:
ben de nothing else matters ın başını çalarımSmile gitarda notaları bilmem, o ayrı...

gitarda notaları öğrenmek 15 dk alır. ama ii bilen birinin anlatması lazım.
problem nota olmuor inan  

nichts

29 May 2005 21:56

Mesaj Gönder

ben hem dinlerim hem çalarım...gönül ister tüm dinlediklerimi çalabileyim ama ne mümkün Smile

agustin barrios severim carlo domeniconi severim bach da severim ama bence klasik gitarda eserleri biraz yavan kalıyor....yine de gitari elime alinca ki ayda yilda bir alıyorum artik ilk once bi bach calarim ayiptir soylemesi  

boris_the_blade

29 May 2005 22:08

Mesaj Gönder

solo atamam ama kulağım iidir
klasik ispanyol gamları ve flamenko ritimleri atabilirim
Cool Cool  
fotoğrafı yok

g u n e s

29 May 2005 23:12

Mesaj Gönder

ciddi anlamda emek ve çalışma istiyen hadise tam anlamıyla çalıorum demek için,artık deşifre yapmakla uğraşmasamda vakti zamnında alhambrayı çalmaya çalıştığım olmuştu,çalabildim mi,cık Rolling Eyes  
fotoğrafı yok

İronic

30 May 2005 00:55

Mesaj Gönder

ironic demiş ki:
ciddi anlamda emek ve çalışma istiyen hadise tam anlamıyla çalıorum demek için,artık deşifre yapmakla uğraşmasamda vakti zamnında alhambrayı çalmaya çalıştığım olmuştu,çalabildim mi,cık Rolling Eyes

ama o parçanın farklı bi teknii war, dierlerine benzemior, zor olanı seçmişsin...  

nichts

30 May 2005 04:19

Mesaj Gönder

bi de arenas sorunsalı var tabi klasik gitarda...alhambra 2 de mi 3 de mi çıkar insanın karşısına...gerçekten tekniği o kadar farklıdır ki metodun başında başlarsın tır tır tır nereye kadar....sor lar da hep zor olmuştur Smile  

boris_the_blade

30 May 2005 11:04

Mesaj Gönder

boris_the_blade demiş ki:
bi de arenas sorunsalı var tabi klasik gitarda...alhambra 2 de mi 3 de mi çıkar insanın karşısına...gerçekten tekniği o kadar farklıdır ki metodun başında başlarsın tır tır tır nereye kadar....sor lar da hep zor olmuştur Smile

ben parçaları methodlardan takip etme taraftarı deilim walla.
çöt die çıkıo karşına parça.  

nichts

30 May 2005 16:48

Mesaj Gönder

brohom demiş ki:

ailece sewerek dinleriz. çalıcağımız günler de gelicek!! Hi

şaka bi yana, bazı geceler trt fm'le uyuduğumu bilirsin. vakti zamanında narada'yı tanıshtıran da bendim seninle. bununla hep gurur duymusumdur. bugüne bugün süper bi gitaristsin zira. ben övünmiim de kim övünsün di mi? Wink

etüd 13 ü çalsana bi daha. segovia'nın mıydı yoksam fernando sor'un mu? Rolling Eyes

saol antuan Smile
fernando sor
ama senin dediin sanırım lobos etüd 11 Wink  

nichts

30 May 2005 16:50

Mesaj Gönder

dimateu demiş ki:

ama o parçanın farklı bi teknii war, dierlerine benzemior, zor olanı seçmişsin...
yeap biliorum ,tremolo denio halk arasında hatta,diymi diymi : p temiz olmuo benim tremololar... çalışmak lazım tağbüküüü,işallah dioruz: )  
fotoğrafı yok

İronic

30 May 2005 22:58

Mesaj Gönder

ironic demiş ki:
arenas 2 nın başında başlıo tremolo,öle çok gaz öğrencilerde çalmaya çalışıo alhambrayı,kimi çalıo kimi çalamıo temiz(şekil bir a ben:)) arenas 2 de bıraktım ben ondan çalamıorum tabi,tabi tabiiiiiii Wink

en iisi bence dışardan düsgün bir sistemle ilerlemek...  

nichts

31 May 2005 00:30

Mesaj Gönder

Sayfa:  1 2   Sonraki