yorum istiorm...

Anasayfa  \  Forumlar  \  Sanat  \  yorum istiorm...

http://aremisty.deviantart.com/

adresine girip çalişmalarima yorum yaparsaniz cok mutlu mesut bahtiyat vs vs olcam... Smile  

En son Telecaster tarafından 30 Mar 2005 02:10 tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi

Telecaster

30 Mar 2005 02:02

Mesaj Gönder

en çok sexbomb'u beğendim.

aremisty güzel, renkler daha canlı olsaydı wallpaper yapabilirdim. baskın renklerin kenarlarındaki tırtıklar biraz rahatsız edici. Rolling Eyes  
fotoğrafı yok

Nikki Heat

30 Mar 2005 02:16

Mesaj Gönder

youkeepthislove demiş ki:
(picture)

bu hoşuma gitti severim böyle şeyleri
bide nedir burdaki amacın açıklarmısın

burda iii bakarsan buraya koydugun resmin benim favorileri listemde oldugunu görebilirsin...  

Telecaster

30 Mar 2005 02:16

Mesaj Gönder

başarılı ama bazı efektlere takılmışın paso onnarı kullaniosun  

rahmetlibaskankenedi

30 Mar 2005 02:19

Mesaj Gönder

veronica electronica demiş ki:
kıskandım..

ehehe saol Embarassed Embarassed  

Telecaster

30 Mar 2005 02:19

Mesaj Gönder

dragonbane demiş ki:
başarılı ama bazı efektlere takılmışın paso onnarı kullaniosun

yuvarlaklari diosan ewt en cok kullandiklarim onnar ve sanirsam bu aralar onlari kullanmayi biraksam ii olcak Smile  

Telecaster

30 Mar 2005 02:21

Mesaj Gönder

bu tonlarda olsaydı ve bir canlı renk kullansaydın (mesela yazılar ya da sağ üstteki çiçek figürü) daha çok sevebilirdim Rolling Eyes
+ bunda yine aynı "tırtık" olayı var.  
fotoğrafı yok

Nikki Heat

30 Mar 2005 02:22

Mesaj Gönder

schaqa demiş ki:
[url=http://img102.exs.cx/img102/1814/womanbyaremistyy6eq.jpg](picture)[/url]

bu tonlarda olsaydı ve bir canlı renk kullansaydın (mesela yazılar ya da sağ üstteki çiçek figürü) daha çok sevebilirdim Rolling Eyes
+ bunda yine aynı "tırtık" olayı var.

tırtık olayi 2 3 tanesinde var zaten onnarida bi ara düzelticem işalla...  

Telecaster

30 Mar 2005 02:24

Mesaj Gönder

hadi arkadaşlar daa yorum istiorm
http://aremisty.deviantart.com  

Telecaster

30 Mar 2005 16:13

Mesaj Gönder

bence gayet hos calismalar olmus.. bircogu estetik acidan gozume iyi gorundu.. renkleri kullanma $eklin ho$uma gitti. bide objeler ve vektorel grafikler arasindaki baglantilari iyi kurmussun.. yalniz bunlari kendin mi cizdin yoksa fotomanipulasyonmu yaptin cok merak ettim.. filtre falan mi kullandin vektorel gibi gorunmesi icin? neyse, senin bu tarzin piyasada su aralar jean ureticileri (lee ve wrangler kataloglarina bi bak) ve modacilar tarafindan yogun kullaniliyo bide bunlardan harika flyerler cikar... sanirim isler free.. commercial olanlari bi gorelim, yorumlayalim derim... (bu arada kisisel favorim "my chemical romance")  

Lex Talionis

30 Mar 2005 22:38

Mesaj Gönder

ben begendim renklerin cok gusel biriki kompozisyon butunlugu eksikleri gordum ama okadar olur

bide portrelerde wiking life etkisi gorur gibi oldum Wink  

syptus

31 Mar 2005 21:10

Mesaj Gönder

suicides underground demiş ki:
iyi hoş ama sankki biraz daha el emeği istiyo gibi. efektlere ve filtrelere fazla bağımlı kalmamak lazım. bunları deviantta da yazim aklın başına gelsin:)
watchliorum seni

vay be bu devian artın neleri varmış ole watchliyorum falan

bende kurcalığım bakiiim Shocked Kahkaha Kahkaha  

syptus

01 Nis 2005 01:07

Mesaj Gönder