şehir tiyatroları

Anasayfa  \  Forumlar  \  Sanat  \  şehir tiyatroları

konu:

artık kapana girdin bir kere, tıpkı yeni doğan çocuk gibisin. çivilendin buraya. neden ve niçin olduğunu bilmeden, tıpkı bir iğneyle belinden tahtaya raptedilen kelebek gibi. burada bir tek kapı, yalnız giriş kapısı vardır dostum ve yaşamak bizatihi bir suçtur....  

zeinup

12 Oca 2011 17:04

Mesaj Gönder

hımm dikkat etmemiştim evet dtde olmalıymış

özetle güzel oyundu ama.  

zeinup

13 Oca 2011 09:08

Mesaj Gönder

cumartesi akşamı tarla kuşuydu juliet'te kate oldum. çağlar'ı öptüm. engin alkan hep üstüme oynadı ama ya. ahah.  

starling

17 Oca 2011 13:40

Mesaj Gönder

dört oldu.

çok sevmişler beni. şubat'ta yine gel diyorlar ama olmaz. oyunu ezberledim ve artık sıkılıyorum.  

starling

18 Oca 2011 09:38

Mesaj Gönder

marat sadeye gittim bu akşam eğlenceliydi
çağlar çorumlu yine çok sevimli, çok başarılıydı
inanılmaz seviyorum kendisini adama sarılasım, öpesim var Smile  
fotoğrafı yok

leenane

28 Oca 2011 00:20

Mesaj Gönder

pazar bende gidicem ) götürüceğim akrabam daha önce götürdüğüm oyunda sıkıldım diyip durmuştu( kıro) bu sefer aynısı olmucak herhalde  

nekropsius

28 Oca 2011 03:17

Mesaj Gönder

oyuna gidenlerin beklentisi yüksek olmasın evet oyunculuklar iyiydi ama genel olarak iyi bi oyun diyemem arada müzik bide çağlar oyunu çekilir kılıyor .  
fotoğrafı yok

leenane

28 Oca 2011 21:04

Mesaj Gönder

leenane demiş ki:
oyuna gidenlerin beklentisi yüksek olmasın evet oyunculuklar iyiydi ama genel olarak iyi bi oyun diyemem arada müzik bide çağlar oyunu çekilir kılıyor .

şehir ve devlet tiyatrolarında kötü metınlerde oynamak zorunda kalan iyi aktör ve aktristlere uzluyorum  

albert camus

28 Oca 2011 21:50

Mesaj Gönder

aynen bende o kadar iyi oyuncuya yazık merak ediyorum bazı oyunların kötü olduğu o kadar açık ki hangi mantık o oyunların sahnelenmesine izin verir  
fotoğrafı yok

leenane

28 Oca 2011 21:55

Mesaj Gönder

leenane demiş ki:
aynen bende o kadar iyi oyuncuya yazık merak ediyorum bazı oyunların kötü olduğu o kadar açık ki hangi mantık o oyunların sahnelenmesine izin verir

valla milyonca metin var ellerinde,
bir çoğu kötüyse eğer bence eskı özel metınlerı oynamlarını salık verırım,ılla yenı metin yeni metin dıye zorlamlarıan gerek yok,bellı içi dolu metınler yok,hıc olmazsa dolu metınler ızlerız eskı klasıklere dönüp  

albert camus

28 Oca 2011 22:00

Mesaj Gönder

oyuncular içinde çok kötü bir durum oynuyorsun ne bi alkış ne bi tepki o kadar emeğe yazık
ayrıca oyun seyredilmeyince zaten bir sonra ki yıl sahnelenmiyor sonra tekrar yeni oyun kısır döngü resmen  
fotoğrafı yok

leenane

28 Oca 2011 22:06

Mesaj Gönder

leenane demiş ki:
oyuncular içinde çok kötü bir durum oynuyorsun ne bi alkış ne bi tepki o kadar emeğe yazık
ayrıca oyun seyredilmeyince zaten bir sonra ki yıl sahnelenmiyor sonra tekrar yeni oyun kısır döngü resmen

ayşenil şamlıoğlu genel sanat yönetmeni olarak nereye kadar dayanacak "belediye" zihniyetine merak edıyorum  

albert camus

28 Oca 2011 22:10

Mesaj Gönder

çok şeker ve akıllı bir kadın genel sanat yönetmeninin kararı önemli değil midir hatırlıyorum kocaeli şehir tiyatosunda bir oyunun afişleri bile basılmıştı son anda ragıp savaş oyunu kaldırmıştı gerçi o kadar provadan sonra o da saçma ama biraz özen gerekli  
fotoğrafı yok

leenane

28 Oca 2011 22:22

Mesaj Gönder

leenane demiş ki:
çok şeker ve akıllı bir kadın genel sanat yönetmeninin kararı önemli değil midir hatırlıyorum kocaeli şehir tiyatosunda bir oyunun afişleri bile basılmıştı son anda ragıp savaş oyunu kaldırmıştı gerçi o kadar provadan sonra o da saçma ama biraz özen gerekli

velhasıl,
ödenekli kurumlarda çalışmış bırı olarak,oralarda sanattan başka her sey yapılıyor dıyıp,konuya nokta koyuyum  

albert camus

28 Oca 2011 22:31

Mesaj Gönder

balık baştan kokar. türkiye'nin herhangi bir kültür politikası, gelecek için vizyonu yok. bu tür şeylerin olması o kadar doğal ki. güzel çalışma yapanlar don kişot muamelesi görüyor; hatta hor görülüyor.  

nekropsius

29 Oca 2011 00:32

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25   Sonraki