şehir tiyatroları

Anasayfa  \  Forumlar  \  Sanat  \  şehir tiyatroları

matematiğiniz kaçtı sizin? : )

istanbul'da kaç tiyatro salonu var? kaç kişi tiyatroya gidiyor?

istanbulda kaç sinema salonu var? her gün en az altı seansı düşündüğümüzde kaç kişi sinemaya gidiyor?

bunları bir düşünün. : )  

starling

22 Ekm 2010 14:36

Mesaj Gönder

şaka yapıyorum zaten. hemen alınmayın... bize lazımsınız. topu topu üç kişi tiyatroyla ilgili konuşuyor...

insanların tiyatronun fiyatlarını bilmediğini, oyunlar ve sahneler hakkında haberleri olmadığını biliyorum...

ayrıca umarım şehir tiyatroları ayşenil şamlıoğlu'yla birlikte daha da canlanır. biraz genç ya da tecrübesiz gibi gözükebilir. (iyi bir oyuncu olmasına rağmen) yine de daha güzel olacak gibi.  

starling

22 Ekm 2010 14:49

Mesaj Gönder

istanbul efendisi kasım ayında ümraniye sahnesinde. hemen biletlerinizi alın. kalmıyor.

ayrıca ufak bir bilgi: çağlar çorumlu'yu farklı bir oyunda izlemek isteyenler karagöz geri döndü'yü izlesin. : )  

starling

22 Ekm 2010 14:59

Mesaj Gönder

evet evet ama olsun, çağlar çorumlu'yu izliyoruz. : )
keyif.  

starling

22 Ekm 2010 15:10

Mesaj Gönder

En son Uchiha Sasuke tarafından 01 Kas 2010 17:20 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Uchiha Sasuke

23 Ekm 2010 20:15

Mesaj Gönder

En son Uchiha Sasuke tarafından 01 Kas 2010 17:20 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Uchiha Sasuke

24 Ekm 2010 22:25

Mesaj Gönder

11'ine aldık. bakalım...  

starling

02 Kas 2010 20:50

Mesaj Gönder

ben alemdar'ı seyredemedim daha) ama tekel sahnesini gördüm haftasonu,beğendim baya  

nekropsius

02 Kas 2010 22:58

Mesaj Gönder

alemdar(tohum ve toprak) neydi öyle? o nasıl bir sahne tasarımıydı? ne güzel kostümler vardı, alıp giymek istedim. ne güzel müzikler vardı... hayran kaldım.
o kadar sıkıcı bir oyunu başkası yönetse uyurduk herhalde. engin alkan'a sonsuz teşekkürler.

can başak'ı çok beğendim...  

starling

12 Kas 2010 09:49

Mesaj Gönder

konusu çok ilgi çekici bence. kostümlerin de çok iyi olucağını tahmin ediyordum. müzikler işimiz ))) merak ediyoruz tabi.  

nekropsius

12 Kas 2010 15:58

Mesaj Gönder

alemdar beklediğim gibiydi.keyifle son gösterisini izledim.)  

nekropsius

15 Kas 2010 03:04

Mesaj Gönder

laboheme demiş ki:
sabret rana..sabret...sabredince görürsün ki hüzünde geçici sevda gibi.
(dünyanın ortasında bir yer)

muhsin ertuğrul sahnesinin ses sorununu bir türlü çözemediler..keşanlı ali'de ses duyulmuyordu bu oyunda sanırım sagır oldum Neutral

http://www.dailymotion.com/video/xen1dx_dunyann-ortasnda-bir-yer-fragmantiy_creation
sena karakterine bayıldım (5,30 - 5,50 arası )

muhsın ertuğrul sahnesıne okadar para harcan,sıcak bır sahne yapma
haa eskısı mı guzeldı,sıcaktı en azından,kaldıkı daha elverışlı bır sahne ınşa edılebılırdı kanımca,haksız mıyım  

albert camus

20 Kas 2010 02:48

Mesaj Gönder

laboheme demiş ki:

bekledigin şey kötü bir anlatımı oldugumu? oyunun bir yerinden tutup gireyim dedim ama olmadı da olmadı yani
sahne tasarım mükemmel kostümler şahane ama oyun için aynı kelamları edemeyecegim üzgünüm

bu tarz tarihi konulu oyunlar hep hoşuma gidiyor, özel olarak araştırıp izliyorum, öbür türlü kopukluk olur izlerken.

muhsin ertuğrul kesinlikle eski halinden daha iyi ve fakat ses problemleri oluyor. keşanlı ali destanını en arkalarda hiç duyamadan izlemiş biriyim:)  

nekropsius

20 Kas 2010 03:57

Mesaj Gönder

laboheme demiş ki:
sevdigim bisahne ama çok eksigi var.. hele ki ses düzeni felaket

bu halinı mı sevıyorsun? yoksa eskı halınden kaynaklı bır sevme durumun hala devam etmekte oldugu için mı "sevıyorum" dıyorsun  

albert camus

20 Kas 2010 09:32

Mesaj Gönder

laboheme demiş ki:

ne desem terslenecekmişim hissine kapıldım Neutral salon modern bi görünüme sahip,konforlu vs ama sahne ve koltuk düzeni çok iyi tasarlanmamış
mesela dün 3 farklı dilde oynandı oyun,türkçe açıklamalarını okumak için tavana bakmak zorunda kaldım boynum tutuldu,ses efektleri yüzünden sagır oldum..keşanlı ali de birşey duyamadık "hmm acaba aşagıda neler oluyor" dedik =)

hem fıkırız ama artık muhsın ertuğrul sahnesı degıl orası,salt bır sahne benım ıcın,bır ruhu yok,soguk ,haa elbettekkı çagımıza ayak uydurmalı,modernleşme ama eskıyı gozardı ederek degıl,kaldı kı klasık -,italyan sahne artık miadını dolduruyorrr  

albert camus

20 Kas 2010 20:35

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25   Sonraki