şehir tiyatroları

Anasayfa  \  Forumlar  \  Sanat  \  şehir tiyatroları

laboheme demiş ki:
süreyya için topik açıcaktım mesaj engeline takıldım Confused sayıyı doldurup geliyorum Confused
=))

açarsan atağa kalkarım) şimdi kiminle gidiceğim daha belli değil, izlemek istersen de yardımseverimdir)  

nekropsius

11 Nis 2011 16:46

Mesaj Gönder

laboheme demiş ki:

iki biletide satarsan erkek arkadaşımla giderim diger türlü gelemem yardımsever insan =)

ahah ben de kız arkadaş bulur giderim) oyunun adı da kötülüğün döngüsü zaten Smile muck  

nekropsius

12 Nis 2011 15:25

Mesaj Gönder

opera-bale-tiyatro şehir tiyatroları ayrılmaz üçlü oldu sanki)  

nekropsius

15 Nis 2011 01:37

Mesaj Gönder

dedikodu onlar kimse kaldıramaz; bunlar söyler 1 adam ileri, 2 adım ileri giderler.  

nekropsius

15 Nis 2011 13:50

Mesaj Gönder

laboheme demiş ki:
süreyya diye bakmamıştım Neutral
çevirmeselermiş keşke =) iyi seyirler valla

the turn of the screw 'da mürebbiye dışındakiler ingilizce çalışmalılar:) son 10 dakikasında da uyudum en önde; o da ayıp oldu.neyse ki yanımdaki güzel bayan dürttü)  

nekropsius

20 Nis 2011 00:18

Mesaj Gönder

o kadar kötüydü) üst locada orkestrayı izliyordum,meşgalem vardı; güzel kemancı pizzicato felan yapıyordu,herşey güzeldi:) ikinci yarıyı en önden izlemek artistliğine girişmicektik.ben yontulmuş odunum) dandik bir eser gördüm mü uyurum ya da kaale almam.Smile)) sinemada matrix 2'de ve gora'da da uyumuştum.  

nekropsius

20 Nis 2011 17:46

Mesaj Gönder

güzel şeyler bizim tarafta'yı izleyin.

iç ses: yeter artık daha fazla ağlamak istemiyorum. yeter, hemen bitsin. bitsin de hemen dışarıya çıkayım, insanlar beni böyle görmesin. keşke kimse olmasa da bağıra çağıra ağlasam... ne olur ağlama, dayanamıyorum artık. keşke cam olmasa da gelip sana sarılsam, sen de ağlamasan...

bu kadar iyi bir metin, bu kadar mükemmel oyunculuklar ve bu kadar muhteşem bir yeni oyuncu öykü karayel... ben böyle çarpıcı bir şeyi uzun süredir izlemedim. ne sinemada, ne tiyatroda...  

starling

21 Nis 2011 09:14

Mesaj Gönder

laboheme demiş ki:

konusunu bulamadım ama berkun oyanın işlerini severim
dramdı sanırım? içsesine güvenip bilet alıcam bak =)

modern bir çiftimiz var. bartu ve tülin. evlerine hırsız girmiş. aslında hırsız değil. köyden gelen bir çift(öykü-ozan) onların evinde saklanmış. karşılaşıyorlar ve sonrası iki ilişkinin ve insanların hikayeleri...

mutlaka izle. herkes izlesin. abartıyorlar diyordum ama hayır, hiç abartmıyorlar.  

starling

21 Nis 2011 15:47

Mesaj Gönder

laboheme demiş ki:

loca 1den orkestrayı izlemişligim varda üst locaları bilmiyorum =)
oyuncular senin uyumandan feyz almışlardır umarım =))

yalnız operetteki önemli rolü olan erkek ufaklık kesinlikle gelecek vaadediyor. sanırım 'çocuklar duymasın' senaristi hacı da onu izlemeye gelmişti.)  

nekropsius

22 Nis 2011 04:55

Mesaj Gönder

laboheme demiş ki:

erkek ufaklık dedigin kişi kısa boylu birimi yoksa yaşça ufak birimi =) zira figaronun dügününde çocuk denilebilecek biri gerçekten iyi bi performans sergiledi..belki o kişidir Neutral

hem kısa hem de yaşça ufak:)  

nekropsius

23 Nis 2011 03:13

Mesaj Gönder

yarın üsküdar musahipzade'de ''zırhlı kurt''' oyununu izlicem; güzel olucağını tahmin ediyorum.

19 mayıs haftası bir oyunda biz de oynayalım yahu  

nekropsius

29 Nis 2011 10:39

Mesaj Gönder

nun demiş ki:
19 mayısta genç günler kapsamında kadıköy de oyun var. sen olmak nedir diye..
söyle merte oynatsın seni oyunda Kahkaha

söylerim, rol çalarım ondan)))  

nekropsius

30 Nis 2011 04:57

Mesaj Gönder

'zırhlı kurt' 3 kişilik muazzam bir metinle hazırlanmış farklı bir tiyatroydu. sanırım sezon dün cumartesi bitti)  

nekropsius

02 May 2011 08:42

Mesaj Gönder

açılsa da gitsek ya. özledim valla.  

starling

03 Eyl 2011 22:56

Mesaj Gönder

olsa da yesek diyorsunuz) daha açıkhava sezonları,bırakın bu sevdayı ekime,kasıma ve hatta aralığa))  

nekropsius

04 Eyl 2011 22:07

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25   Sonraki