fotorafçılık ve fotoraf çeken insanlar..

Anasayfa  \  Forumlar  \  Sanat  \  fotorafçılık ve fotoraf çeken insanlar..

snoopy demiş ki:

fotograf yerine resim demiyelim. gıcık oluyorum!
resim yapılır fotograf çekilir. please!

Bravo Bravo Bravo Bravo
kesinlikle kesinlikle kesinliklee....  
fotoğrafı yok

razorblade_romance

25 Kas 2004 19:10

Mesaj Gönder

kalir kalir kalmamzmiii.. sonuc olarak siyah beyaz *benim bir bilen kisiden duyduum kadari ile uehueh* sonucta digitalde sahte ve dandik duruyormus.. aslinda bakilinca hakli olduguna bende karar vermistim.. bir baski kalitesine daha digital gelememis ozellikle belkide sadece siyah beyazda.. ama renklilerde yorum yok Smile  
fotoğrafı yok

yabii

09 Ara 2004 11:54

Mesaj Gönder

kimler sexy foto çekiyor??  

persman

13 Ara 2004 02:48

Mesaj Gönder

....  

En son pioggia tarafından 16 Şub 2005 12:24 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

pioggia

13 Ara 2004 03:16

Mesaj Gönder

benim fotografını cekmeyi sevdigim sey insanin mizacinin üzerine koydugu kisilik.fotografta onu göstermeye calisiyorum.bu bir nevi kimlik fotografi..fotografi cekilen kisi dogal halinde sexy se bu zaten fotografa yansir.yasli bir muzisyenin yüzündeki yasanmisligin fotografa yansidigi gibi..  

pioggia

13 Ara 2004 03:20

Mesaj Gönder

c.a.n. demiş ki:

fotograf yerine resim demiyelim. gıcık oluyorum!
resim yapılır fotograf çekilir. please!

Bunun uzerine gitmek oldukca yersiz, Man Ray'in rayograph larina baktigimizda aslinda fotografinda "yapilabildigini", ve hayalgucunun nasilda tum engellerden kurtuldugunu gorebiliriz...  
fotoğrafı yok

UsandThem

13 Ara 2004 19:01

Mesaj Gönder

çektiklerimden çok kaçırdığım anlar aklımda kalıyor... bir bakış, bir an, bir olay...  
fotoğrafı yok

mediatation

19 Ara 2004 23:36

Mesaj Gönder

yeni banyo kurdum kendime
ah o kimyasallar yokmu ahhh... =)  
fotoğrafı yok

aHRiMaN_

21 Ara 2004 17:49

Mesaj Gönder

arkadaşlar şu fotoğrafa pahalı diyip durmayın yaa.. illa devasa aletlerle pahalı filmlerle yapmak zorunda diilsiniz şu işi.. siyah beyaz fotoğraf için konuşuyorum;
- bi ZENIT işinizi görür ki ikinci el heryerde bulunabildiği gibi 50 Milyon kadardır
- bir adet ORWO film 2,5 milyon kadardır
- film banyosu için kullanıcağınız geliştirici ( piyasada hazır d-76 diye satılır ) 7,5 milyon liradır. ve her seferinde yaklaşık 150 ml kadar kullandığunız düşünülürse son derece uygundur..
-fixer ( sabitleyici ) sudan ucuzdur..
-agrandizör,tank,küvet,derece 150-200 milyon a alırsınız hepsini..
işte budur arkadaşlar... bi daha pahalı demeyin gözünüzü seviim.. bi cep telefonu ne kadar yaa..  

esyanintabiati

30 Ara 2004 01:21

Mesaj Gönder

yagmur demiş ki:
benim fotografını cekmeyi sevdigim sey insanin mizacinin üzerine koydugu kisilik.fotografta onu göstermeye calisiyorum.bu bir nevi kimlik fotografi..fotografi cekilen kisi dogal halinde sexy se bu zaten fotografa yansir.yasli bir muzisyenin yüzündeki yasanmisligin fotografa yansidigi gibi..

cok guzel fotograflarin var.. gercekten basarili.. ama kamerada cok saglam gerci tabiki kullanmayi bilmek lazim Smile helal olsun..ben studyo fotografi sevmem ama aralarinda cok guzel seyler var Smile lutfen bu kadar guzel isler vermeye devam et  
fotoğrafı yok

yabii

30 Ara 2004 16:47

Mesaj Gönder

hehe.. fotoğrafın kralını çeker, pozun alasını veririm ehahaha Hi  

CR!S!S_81

14 Oca 2005 23:04

Mesaj Gönder

gargamesh demiş ki:
fotoğrafçılık süper eğlenceli ve de haz verici bir uğraş.

cycopigiongurl un deviantart ına girdim ve kendimden geçtim ben bu güzel fotoğrafları bu sanat forumuna yazan ya da okuyan herkeslen paylaşmak istedim.

girin bakın mutlaka.

http://cycopigiongurl.deviant.deviantart.com/gallery/?type=browse&offset=0

keske gorebilseydim cok merak ettim link acildi ama resimler acilmadi Sad neyse bi daa denerim  
fotoğrafı yok

minus_infinity

15 Oca 2005 20:25

Mesaj Gönder

www.magnum.com a bir bakın derim.
dökumanter fotografın duayenlerinin fotografları var .
ayrıca,diger fotograf sitelerine ulasmak için,www.ifsak.org.tr adresinden linklere tıklayabilirsiniz.  

phaon

15 Şub 2005 02:08

Mesaj Gönder

arkadaşlar, fotoğraftan, ışıktan anlayanlar çok acil bir durum söz konusu!!! ışıkta ters kare yasasını derste anlatmam lazım ve o ne bilmiyorum araştırdım ama bulamadım nolur bir bilen varsa bana yardım etsin..... Sad Sad Sad Sad Sad Sad  

chilekli_soda

15 Şub 2005 02:21

Mesaj Gönder

cycopigiongurl demiş ki:

Bravo Bravo

Bravo Bravo  
fotoğrafı yok

L'stlla

18 Şub 2005 01:48

Mesaj Gönder

Sayfa:  1 2 3 4   Sonraki