8o63o kedi severler topici

Anasayfa  \  Forumlar  \  Off Topic  \  8o63o kedi severler topici

dünya kediler günüymüş bugün, pembe burunlarını yediklerim! ♡  

N i S A N

17 Şub 2019 16:37

Mesaj Gönder

kırgınız  

Kahin

17 Şub 2019 18:22

Mesaj Gönder

aslan kralım var benimm
bana her gün kedi günü  

Relax mode

18 Şub 2019 10:10

Mesaj Gönder

aslanın minyatürü  

YedekteBekleyenMelek

22 Şub 2019 09:49

Mesaj Gönder

akşam arkadaşımın kedisine baktım bi kaç saat
baya bi kaynaştık
sonra tepeme çıktı tabi gerçek anlamda  

tubili

23 Tem 2019 14:07

Mesaj Gönder

yeşil gözlü karakedi ☺╝¼♂Æ]☺  

Darth Dnz

23 Tem 2019 14:42

Mesaj Gönder

☺╝¼♂Æ]☺
ne anlatmak istedin  

tubili

23 Tem 2019 16:21

Mesaj Gönder

şifreli bi msj verdim  

Darth Dnz

23 Tem 2019 16:28

Mesaj Gönder

fıştık hanimi biliyorsunuz zaten
kapimin onunde - petshopun, muhtemelen kedi aidsi, dedigi - kediye bakiyorum 1 aya yakindir. disleri hic yok. ve inanilmaz corkin. cidden cirkin. her goren valla cirkinmis diyor. ama benim icin dunyanin en guzel kedisi. cok zayif. basinda durmadan yemek yemiyor. cunku unutuyor yemegi. hastaliktan olsa gerek suuru gidip geliyor. ona ozel mama aldim. yogurt cok seviyor. sesi de yok. bagisiklik sistemi gidik sanirim kis geldi mi melek olacak. o zamana kadar en guzelini yasatmaya calisacagim insallah..  

MaRaz Tribu

25 Tem 2019 07:49

Mesaj Gönder

maraz tribu demiş ki:
fıştık hanimi biliyorsunuz zaten
kapimin onunde - petshopun, muhtemelen kedi aidsi, dedigi - kediye bakiyorum 1 aya yakindir. disleri hic yok. ve inanilmaz corkin. cidden cirkin. her goren valla cirkinmis diyor. ama benim icin dunyanin en guzel kedisi. cok zayif. basinda durmadan yemek yemiyor. cunku unutuyor yemegi. hastaliktan olsa gerek suuru gidip geliyor. ona ozel mama aldim. yogurt cok seviyor. sesi de yok. bagisiklik sistemi gidik sanirim kis geldi mi melek olacak. o zamana kadar en guzelini yasatmaya calisacagim insallah..

ne büyük sevap işliyorsunuz.. allah yardımcınız olsun. onlar evlat gibi oluyor. tabi bunu sadece hayvanseverler anlayabiliyor, geri kalan saçma sapan konuşuyor.
benimde 3 tane kedim var sokak kedisi ve onlar benim evladım gibi..
bencede dünyanın en güzel varlıkları onlar. sanırım insanlardan daha güzel yüreğe sahipler. nankör değiller, unutmuyorlar..  

sSelly

01 Ağu 2019 17:01

Mesaj Gönder

sselly demiş ki:

ne büyük sevap işliyorsunuz.. allah yardımcınız olsun. onlar evlat gibi oluyor. tabi bunu sadece hayvanseverler anlayabiliyor, geri kalan saçma sapan konuşuyor.
benimde 3 tane kedim var sokak kedisi ve onlar benim evladım gibi..
bencede dünyanın en güzel varlıkları onlar. sanırım insanlardan daha güzel yüreğe sahipler. nankör değiller, unutmuyorlar..

ancak gordum, cok tesekkurler. siz de iyi kalpliymissiniz demek ki. hayvansever insanin kalbi guzeldir, ama emek verip onlarla ilgileneninki daha da guzeldir. kedilere yakistirma yapanlar ezbere konusanlar. nankor olan insanlar. herbir kedi bir mucize, gorene..  

MaRaz Tribu

10 Kas 2019 00:29

Mesaj Gönder

sokaktaki cirkinime cok guzel baktim. kilo aldirdim, hatta azcik sesi cikmaya bile baslamisti. hep benim balkona bakiyordu yemek saatlerinde. ama 1 haftadir yok. gecen ctesi mama vermeye indigimde yoktu be bir daha gelmedi 24 saat yerinden kipirdamayan cocugum. sanirim melek oldu Sad  

MaRaz Tribu

10 Kas 2019 00:30

Mesaj Gönder

kıyamam Sad birinin alma ihtimali var mıydı?  

sSelly

13 Kas 2019 22:26

Mesaj Gönder

hiç ihtimal vermiyorum. çok çirkin renkli ve öfkeli bakışlıydı. birinin alacağı görüntüde bir kedi değildi. bilirsin insanlar öyle kediye dönüp bakmaz bile.. sanırım göçtü Sad  

MaRaz Tribu

16 Kas 2019 10:36

Mesaj Gönder

kızı buldum! eşek sıpası, eski takıldığı yere gitmiş. oraya bakmıştım ilk ihtimal diye, ama denk gelmemişim demek ki. benim karşı 5 bina uzagım. yani yakın. bakanlar da çok iyi insanlar, tanıyorum. yemeğ, var sürekli. arkadaşları da var 3 kedi daha. böcük gözlü hepsi. ben bgn mutlu Smile  

MaRaz Tribu

16 Kas 2019 22:18

Mesaj Gönder