eşcinsellerin kökünü kazıyacağız!

Anasayfa  \  Forumlar  \  Off Topic  \  eşcinsellerin kökünü kazıyacağız!

osmanli dosyasi acilmis yine ^_____________^  

music

24 Eyl 2014 20:37

Mesaj Gönder

bugun iki dayı evlenmıs hayırlı olsun..bu gece guresırler artık özel :/  

Forby

24 Eyl 2014 23:10

Mesaj Gönder

seg demiş ki:
insanların cinsel tercihlerini küfür olarak kullanma hakkı çok ayıp bir kere.

kadın cinayetlerine bak hemen çoğunda erkekliğine laf etmiş karşı taraf.ya sen önce adam ol ,evini geçindir ,baba ol ,sonra yatak odana laf ettirmezsin.et beyinliler ve feministlere çok sıcak bakıyorum.

zift

24 Eyl 2014 23:13

Mesaj Gönder

9 yaşındaki öğrencisinden eşcinsel olduğunu açıklayan öğretmenine mektup:
siz harika, zeki ve cesursunuz

mektup "even though" ile baslasa da bir asama kaydedilmis.

http://www.diken.com.tr/9-yasindaki-ogrencisinden-escinsel-oldugunu-aciklayan-ogretmenine-mektup-siz-harika-zeki-ve-cesursunuz/

Alıntı:

britanya’da dokuz yaşındaki bir kız çocuğu, kendilerine eşcinsel olduğunu açıklayan öğretmenine bir mektup yazdı. öğretmeninin bu sırrını kendileriyle paylaşmasının cesurca olduğunu söyleyen küçük kızın bu mektubu, ülkede günün konusu oldu.

mektubu pink news’le paylaşan ilkokul öğretmeni, sivil toplum kuruluşlarının düzenlediği ‘zorbalık karşıtı hafta‘yı konu alan derste, öğrencilerine eşcinsel olduğunu açıklamaya nasıl karar verdiğini şu sözlerle anlattı: “onlara ‘gey’ kelimesinin hakaret olarak kullanıldığını duyup duymadıklarını sordum. sınıftaki neredeyse tüm öğrenciler ellerini kaldırdı. afallamıştım.”

öğrencilerinin bu tepkisinin ardından onlara “gey ve lezbiyenlerin kötü ya da hatalı olduğunu düşünen var mı?” diye sorduğu ve yine herkesin el kaldırdığını söyleyen öğretmen, okul müdürüyle de görüşerek öğrencilerine eşcinsel olduğunu açıklamış.

“tepkiler muhteşemdi” diyen öğretmen, “uzun sessizlikler, şaşkın bakışlar ve bazı temel sorular oldu, erkek arkadaşınız var mı gibi ama birkaç dakika sonra her şey sona erdi ve biz de derse devam ettik” ifadelerini kullandı.

bu dersten sonraysa öğrencilerinden birinin kendisine bir mektup yazdığını söyleyen öğretmen, mektubu okurken gözyaşlarını tutamadığını anlattı.

mektup şöyle:

"sevgili bay r,

siz gey olsanız da, ben size her zaman davrandığım gibi davranacağım. hala sizin hakkınızda önceden düşündüğüm gibi düşünüyorum. siz harika bir öğretmensiniz ve sizi anlatırken şu sözcükleri kullanıyorum: harika, şaşırtıcı, şahane, zeki, müthiş ve cesur.

size cesur diyorum çünkü bir sırrınızı paylaşmanız çok cesurca.

korkmanıza gerek yok, çünkü sınıftaki herkesin benimle aynı şekilde hissettiğini biliyorum.

a.

not: hepimiz sizinle gurur duyuyoruz."

music

17 Ara 2014 17:50

Mesaj Gönder

la bırakın milleti kafasına göre takılsın  

SaRU

17 Ara 2014 17:51

Mesaj Gönder

boğaziçi üniversitesi’nde lgbti temalı osmanlıca şiir dinletisi: ‘osmanlıca’yı kaynağından öğreniniz’

boğaziçi üniversitesi lgbti çalışmaları kulübü, perşembe günü osmanlıca yazılmış lgbti temalı şiirlerin okunacağı ‘lisān-ı osmānī ve velev ki ibneyiz’ isimli bir dinleti düzenleyecek. kulüp üyelerinden tarih öğrencilerinin seslendirdiği şiirlerin ardından, katılımcılara şerbet de ikram edilecek.

http://www.diken.com.tr/bogazici-universitesinde-lgbti-temali-osmanlica-siir-dinletisi-osmanlicayi-kaynagindan-ogreniniz/

hepinizi bekliyoruz ^.^  

music

18 Ara 2014 10:00

Mesaj Gönder

kaportasi bozuk kadinlar gorecegime
escinselleri gormeyi tercih ederim etrafimda Confused  

seftali

18 Ara 2014 10:23

Mesaj Gönder

kesinlikle karşı değilim. gay çocuğum olursa tası toprağı toplar giderim hollandaya ne var yani. hayat 1 kere yaşanıyor. sevdiklerimi yadırgayıp üzerek yaşamayacağım  
fotoğrafı yok

fisnereceli

18 Ara 2014 10:27

Mesaj Gönder

sana ne lan gundi.  

music

18 Ara 2014 10:45

Mesaj Gönder

simdi cemcim
ne diyoduk !  

Forby

18 Ara 2014 11:05