çıplak gösteren gözlük

Anasayfa  \  Forumlar  \  Off Topic  \  çıplak gösteren gözlük

internet üzerinden çıplak gösteren gözlük siparişi veren yaklaşık 587 kişi ya gönderilen gözlüğün normal gösterdiğini ya da kargo yoluyla teslim edilen paketlerden alakasız malzemeler çıktığını belirterek dolandırıldığı ihbarında bulundu.
istanbul polisine gelen e-mail ihbarları arasında hızla artış gösteren bir dolandırıcılık olayı pes dedirtecek şekilde. internet üzerinden satış yapan siteler üzerinden verdikleri çıplak gösteren gözlük siparişi sonucu gelen paketlerden alakasız malzemeler çıktığını belirten yüzlerce kişinin emniyete attığı e-mail ihbarı gün geçtikçe artıyor.

587 kişi gerçek ya da sanal isimlerle emniyete konuyla ilgili ihbarda bulundu. gelen ihbar mailleri arasında diyarbakır'dan mail atan bir mağdur ürün için 590 tl para ödediğini belirtirken bu rakam ihbarlar üzerinde en düşük 120 tl olarak tespit edildi. ihbar yapan 587 kişiden ise yalnızca bir kişi gerçek anlamda polise sikayetçi olarak savcılığa suç duyurusunda bulundu. e.k. isimli kişi dilekçesinde www.gozluk.com adresli site üzerinden verdiği çıplak gösteren gözlük için 150 tl para ödediğini belirterek bulunduğu yerin kargo şirketine gönderilen paketten normal gözlük ile bitkisel çay çıktığını belirtti.

internet üzerinden çıplak gösteren gözlük siparişi veren yaklaşık 587 kişi ya gönderilen gözlüğün normal gösterdiğini ya da kargo yoluyla teslim edilen paketlerden alakasız malzemeler çıktığını belirterek dolandırıldığı ihbarında bulundu.

dolandırıldığını anladığını belirten e.k polise şikayetçi olarak kadıköy savcılğı'na suç duyurusunda bulundu. polisin yaptığı incelemelerde ise gelen ihbar mailleri üzerinde belirtilen 4 site üzerinden yapılan satışlarla ilgili verilen hesap numaralarının 3'üncü ve 4'üncü kişilere ait hesap numalaraları olduğu tespit edildiği öğrenildi.  

robbie d

24 Oca 2012 03:01

Mesaj Gönder

587 tanesini ortaya çıkacak kadar duble salakmış demek ki Kahkaha  

MaRaz Tribu

24 Oca 2012 03:05

Mesaj Gönder

iyi olmuş  
fotoğrafı yok

Can:

24 Oca 2012 03:05

Mesaj Gönder

valla beter olsun ip...ler.

milletin karısına kızına bakıp mastır yapacaklarına 1 tepsi kol böreği yemiş oldular.  

ladykiller

24 Oca 2012 03:10

Mesaj Gönder

cohguzelolmusonlara.com  

dn

24 Oca 2012 03:12

Mesaj Gönder

Kahkaha  

justrelax

24 Oca 2012 03:14

Mesaj Gönder

yani çok özür dilerim insanların dolandırılmaları saflıkları filan üzerinden dalga geçmemek lazım. başka bir şekilde herkesin başına gelebilir ama almaya çalıştıkları ürün yüzünden hakikaten iyi olmuş.  

freeze bee

24 Oca 2012 04:08

Mesaj Gönder

arkadaş bunlar nası kolluyor bi taraflarını cok saskınım.  
fotoğrafı yok

y 0 k

24 Oca 2012 04:08

Mesaj Gönder

ben o bahsi gecen e.k simdi olayin aslini soyliyim orda sonucta ciplak gosteriyo yaziyomuydu yaziyordu ben suc duyurusunda bulundum cunki gozluk ilen bakiyorum bakiyorum normal yani, sonucta ben oakdar para vermisim neden ciplak gostermiyorsa satiyorlar simdi ben suc duyurusunda bulunmazsam o bulunmazsa bu suclular ansil ortaya cikicak utanip dava acmasamiydim?  

manik depresif

24 Oca 2012 05:40

Mesaj Gönder

haha bizim burada initialları e.k. olan bi arkadaş mevcut. dün tüm gün üstünde geyik döndü bu yuzden.  
fotoğrafı yok

Dsquared

24 Oca 2012 08:17

Mesaj Gönder

ben de böyle bir fikirle piyasaya girip 10 günde voleyi vurabilirim Smile  
fotoğrafı yok

Dsquared

24 Oca 2012 08:53

Mesaj Gönder

ne mallar var vay arkadaş ya Kahkaha  

SANLI

24 Oca 2012 09:03

Mesaj Gönder

kimsede ahlak karakter kalmamış ya.o kdar para verdik heves ettik çakma rayban geldi.  

kavallikoyunfarecisi

24 Oca 2012 09:07

Mesaj Gönder

bakmaya yasak getirilemez de, izni olmadan yayınlamak suçtur bildiğim kadarıyla.  

sanwhere

24 Oca 2012 09:10

Mesaj Gönder

sabah sabah koptum Very Happy  
fotoğrafı yok

rdktlnly

24 Oca 2012 09:12

Mesaj Gönder

Sayfa:  1 2 3 4   Sonraki