panpişlerim sizler için yazıyorum

Anasayfa  \  Forumlar  \  Off Topic  \  panpişlerim sizler için yazıyorum

bu panpiş olayının çıkış hikayesi oldukça ilginç.hilal cebeci kızımızın canı sıkılıyor ve mor panpişelerini bizlerle paylaşıveriyor.ve mutlu oluyor.takipçi sayısıda bir anda 90.000 sayılarına kadar varıyor.e bunda şaşacak ne var?oldukça bayana aç olan insan varken.görmemişin panpişi olmuş sıkmış sitres topu yapmış.

kadına tepki gösterenlere karşı oda `` demi moore poposunu tweet attı paylaştı.ona neden tepki göstermediniz``diye açıklamış.bak bu konuda hakkına tevacüz etmemek lazım.cidden araştırdım.ve öğrendimki twitter denilen zerzevat bundan iki yıl önce demi moore denilen sanatçının poposunu paylaşmasıyla patlama yaşamış.ve bu günlere gelmiş.ben popomu paylaşsaydım misal site çökerdi.siteyi açınca this is not page for his ass zoorrrt yazabilirdi.muhtemelen böyle olurdu.onun için panpişleriyle paylaşmasına müsade edin.sitenin açılış amacı popoysa,panpişte paylaşılabilir.hatta twitt yerine bir panpiş daha attık diyebiliriz.

o değilde geçen gün sevdiğim bir abimle nevizadede bir kafede laflıyoruz.o arada lavoba ihtiyacı hissettim.ve doluydu.garsonu yanıma çağırıp.boşalınca haber verirmisin.dedim.oda tamam dedi.ne desin abi.oda şaşırdı böyle bir isteğe.tabi söylemedi.uzun bir süre bekledim bende emuhahhaha

insanın dişinde maydonoz var şakasını duymaktan tiksineceğini biliyorum.ama gerçekten maydonoz kalmasıda enterasan ve komik bir görüntü oluşturuyor.insanın dişinde ne kaldıysa ne yediğinin göstergesidir aslında...

çocuğuyla telefonda konuşan bir baba kadar daha garip hareketler sergileyen biri varsa söyleyin bana.sana gelirken ne alıyım.canım benim yerim seni.bıcıcıcıcıcı.böyle hareketleride birebir yapıyor.sanki telefon değil elinde tuttuğu çocuk.baba olunca anlarsın diyenler varya abi onlarda bir garip.babayım ben anladım.sen anlamazsın.

geçen gün halamlara eski komşusu geldi.torunuda gelmiş.koca kız olmuş tabi.halam yine bombayı patlattı ve kıza sordu.kızım kilo almışsın sen.evet aldım dedi.ama halam yılmadı.nerden aldın dedi.kızda gelirken aldım demesinmi.hem güldüm hemde kızın hazır cevap verir halini taktir ettim...

çok acıktım dedim halama.kola içtin anladı.çok sevimli bir insan ama .sağır duymaz uydurur misali..kendide biliyorya bu özelliğini daha tatlı kılıyor bu kendisini...

bugünde gittiğimiz kafede, garson kıza kafenin wiless şifresini sorduk nescafe getirmiş o arada.. nescafe dedi.şifre nescafemi dedik.kız utandı.bizde utandık.hepimiz öyle anladık dedik.bu masa anlayamayanlar masası dedik zıçtık sıvayalım dedik.

bu günlük bu kadar
panpişlerim

gr trkll yayınları  

Kjorer

13 Tem 2011 02:40

Mesaj Gönder

hmmm  

Arrow

13 Tem 2011 02:50

Mesaj Gönder

panpiş bu ara iyi dilime dolandı
nerede panpiş görse, panpişleyesim geliyo  

NetwaRe

13 Tem 2011 03:25

Mesaj Gönder

ilginç Confused  

DarkSideStory

13 Tem 2011 07:07

Mesaj Gönder

güzel memeleri var ya  

m e t o

13 Tem 2011 07:31

Mesaj Gönder

doktorunu takdir ettim güzel silikonlamış  

skipper

13 Tem 2011 07:44

Mesaj Gönder

bende yesil ic camasirini begendim markasi ne acaba : Hi  

SinorkeL

13 Tem 2011 07:47

Mesaj Gönder

http://www.milliyet.com.tr/fotogaleri/42274--paylasimin-bu-kadari/2 el kızı neler yapıyo ehuehue  

skipper

13 Tem 2011 07:53

Mesaj Gönder

:i ben beğendim bunu  

jezzebel

13 Tem 2011 08:01

Mesaj Gönder

el kızı aşmış bayaa Cool  

Aclockworkorange

13 Tem 2011 08:10

Mesaj Gönder

panpiş takip edenler miymiş
ben memelerine isim verdi zannetmiştim Confused  

DarkSideStory

13 Tem 2011 08:32

Mesaj Gönder

http://yfrog.com/kfyrvxwj

ozgeye bak ya Confused
sabah sabah  

seftali

13 Tem 2011 09:19

Mesaj Gönder

cizzzzzzz demiş ki:
panpiş die bi ürün çıkartıp marka yapmassa bu şeytan karı bana da cız demesinler Confused

ondan önce davranmış bir müteşebbis Razz reklamlarında cebeciyi kullancakmış  
fotoğrafı yok

barassi

13 Tem 2011 09:29

Mesaj Gönder

ben cicişciyim. ceyda ve esra favorim.  

haQQo

13 Tem 2011 10:16

Mesaj Gönder

hilal cebeci’nin “pampişlerime yatmadan önce son pozum” notuyla paylaştığı fotoğraf twitter’da günün en çok konuşulan konularından biri oldu. kısa sürede takipçi sayısı 50 bine dayanan cebeci, twitter’daki yorumlarda şike skandalının bile önüne geçerek birinci sıraya yerleşti.

yorumlardan en komiği ise “hilal cebeci’nin her akşam fotoğraf yayınlamasını isteyen hayranları sendika kurdu: pamp-iş-sen.” oldu. Kahkaha Kahkaha  

hit the road jack

13 Tem 2011 10:18

Mesaj Gönder

Sayfa:  1 2 3   Sonraki