bir t-shirt hakkında danışmak istiyorum.

Anasayfa  \  Forumlar  \  Off Topic  \  bir t-shirt hakkında danışmak istiyorum.

ilkr demiş ki:

nasıl kulaklarını çınlatıyorum sen tahmın et işte hırçın hırçın ,

bandocu şakşakçı.  

Love Comes Again

30 May 2010 13:39

Mesaj Gönder

ciliegia3 demiş ki:
fotolardaki tshirtle ilgili descriptionlarda marka: t.p.m yazıyo Rolling Eyes
yok markası bydodo ymuş.  

Love Comes Again

30 May 2010 16:40

Mesaj Gönder

akşam bi mesaj atar sorarım ben beckhama nerden alıyomuş bakalım  

Ybc

30 May 2010 17:27

Mesaj Gönder

güzelmiş  

Aynen Devam

30 May 2010 19:24

Mesaj Gönder

anlamadığım millet nasıl bir öfke püskürmüs nasıl bir melankolik haller nasıl bir yerme duygusudur şaştım kaldım. benim ihtiyacım var alacağım ve giyeceğim. david beckham giydi tarkan poposunu buna sildi diye değil gördüm beğendim ve resim olarak o vardi. nasıl idrak edemeyen bir toplumuz anlasılır gibi değil. hımm sunuda söyliyeyim param da cok. artık sıkıldım hergün gördügüm dandik baskılı t-shirtlerden. zevkime göre istedigime göre gördüğüm ve gözüme hoş gelene göre alıyorum veya almıyorum, sizene ? benim vucudumda nasıl durmus ondanda size ne ? hala kisisel yorum katıyorsunuz post olsun diye elinizi yoruyorsunuz ya ona sasiyorum. kimisi milletin ne derdi var neyle uğrasiyoruz tarzı yazmış kacınız üniversite öğrenci okutuyor üstelik kendi bile 27 yasinda olmasına rağmen ? kacınız birkaç ilk okul cocugun okul giderini giyimi karsılıyor ? çok ama çok merak ettim. ama ben bunları zaten yapıyorum. bundan sonra konu acarken böylemi yazmaliyim; üniversite öğrencilerinin ve ilk okul cocuklarının giderlerini karsiladım artık kendime de bir t-shirt alabilirim, beckham da üstüne giymis hani bendede güzel durur bu t-shirt nerede satılır bilen var mı ? büyüyün artık biraz ve egolarınızı aşın burda bana laf koymussun benim topigimde post kasmışsın emin ol hayatinda hiç birsey değişmiyecek yada benim hayatimda. ben böyle şeylere takılmam. sadece acıklayayım diye yazdım bundan sonra bu tarz postlar atanı sadece ama sadece izleyeğim cevap vermeye bile tenezzül etmiyeğim..  

En son Love Comes Again tarafından 31 May 2010 00:25 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Love Comes Again

31 May 2010 00:20

Mesaj Gönder

love comes again demiş ki:
anlamadığım millet nasıl bir öfke püskürmüs nasıl bir melankolik haller nasıl bir yerme duygusudur şaştım kaldım benim ihtiyacım var

:'(  

Hallertau

31 May 2010 00:22

Mesaj Gönder

hallertau demiş ki:

:'(

vikipedi seni kutsasın:

halk arasında yalnızlığı tercih ve hüzün hali olarak bilinse de aslında psikolojik bir durumdur. nedensiz yere depresyon hissi ve bir şeyler yapmaya duyulan isteksizlik olarak ortaya çıkar. eskiden şizofreni gibi daha ciddi ve fiziksel rahatsızlıklara dayandırılan melankoli, beraberinde belli bir kültür ve kült getirmiştir.

zaten melankolik olmayan normal bir insan bu tarz post atmaz, ya yalnızdır kendini burada ifade etmek istiyordur yada kendi ile sorunları oldugu icin buradan cevre yapmaya calisiyordur aklınca bana laf ebeliği yaparak.  

Love Comes Again

31 May 2010 00:26

Mesaj Gönder

love comes again demiş ki:

vikipedi seni kutsasın:

halk arasında yalnızlığı tercih ve hüzün hali olarak bilinse de aslında psikolojik bir durumdur. nedensiz yere depresyon hissi ve bir şeyler yapmaya duyulan isteksizlik olarak ortaya çıkar. eskiden şizofreni gibi daha ciddi ve fiziksel rahatsızlıklara dayandırılan melankoli, beraberinde belli bir kültür ve kült getirmiştir.

zaten melankolik olmayan normal bir insan bu tarz post atmaz, ya yalnızdır kendini burada ifade etmek istiyordur yada kendi ile sorunları oldugu icin buradan cevre yapmaya calisiyordur aklınca bana laf ebeliği yaparak.

dur be abi kendi kendime laf koyuyorum bir dur tamam anladık dellenmişsin Very Happy  

Hallertau

31 May 2010 00:28

Mesaj Gönder

hallertau demiş ki:

dur be abi kendi kendime laf koyuyorum bir dur tamam anladık dellenmişsin Very Happy

ok by Hick  

Love Comes Again

31 May 2010 00:29

Mesaj Gönder

aradığım t-shirt e ulaşamasaydım bide okadar laf yeseydim sen düsün nasıl dellenecektim Razz allahtan bydodo da varmış Smile  

Love Comes Again

31 May 2010 00:30

Mesaj Gönder

kendi kendine dellenecektin Razz  

Hallertau

31 May 2010 00:35

Mesaj Gönder

aneaam nasıl da içlenmiş Confused  

Ybc

31 May 2010 00:36

Mesaj Gönder

yok benim sıkıntım kalmadı. bundan sonra post atacak mantıklı insanlar var ise, atmadan önce 2 kere düsnürler sanırım.  

Love Comes Again

31 May 2010 00:57

Mesaj Gönder

merter de 3-5 yıldan beri mağaza elemanı bu t shirtleri giyiyor...  

Objektif

17 Haz 2010 22:09

Mesaj Gönder

asker tişörtü abi bu  

K a R a N

17 Haz 2010 22:11

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4 5   Sonraki