kadın üstünlüğü

Anasayfa  \  Forumlar  \  Off Topic  \  kadın üstünlüğü

kadın üstünlüğü
  a-) çiçek gibi olur
  b-)fiyasko olur
| Sonuçlar
bildiğimiz üzere yeryüzünde gözle görülür bir erkek üstünlüğü sözkonusu ve dünyamızın durumu ortadadır, küresel kırizler, çevre sorunları, her yerde süre gelen savaşlar derken bence erkek hegemonyası tamamen büyük bir başarısızlık...

üstünlük kadınlara geçse ne olurdu diye sormak istedim...

örneğin işe giden bir erkeği taciz eden bayan patronu, otobüste arkamıza (önümüze) geçen bir bayan, sabahları hanımlarından şikayet eden erkeklerin dert ortağı diğer erkeklerin sunduğu pırogramlar falan derken tekrarlamak gerekirse kadın üstünlüğü bence erkek üstünlüğünden daha iyi olurdu, en azından can taşıyıp can veriyorlar ve ''insanın'' geleceğini bence erkeklerden daha iyi ve olumlu düşünecek potansiyele sahipler...

yuvayı dişi kuş yapıyorsa, dünyayı da çekip çevirsinler zahmet olmazsa... Confused

iklim değişikliği ve süregelen savaşların sonlandırılmasında erkeklerden çok daha iyi rol oynayacaklarına eminim. Neutral

teşekkür ederim, umarım doğal bir sarışın okumuştur. Confused  

Uchiha Sasuke

16 Ekm 2009 09:18

Mesaj Gönder

Cool  

M e L

16 Ekm 2009 09:19

Mesaj Gönder

yalan oluruz  

foreveryoung

16 Ekm 2009 09:20

Mesaj Gönder

erkeklere yönelik sabah programları dışındaki tüm detaylar mevcut zaten halihazırda..  

TGG

16 Ekm 2009 09:20

Mesaj Gönder

yakistiramadim sasukeye bu topiki =)  

eglaanca EldaR

16 Ekm 2009 09:21

Mesaj Gönder

walla buna bence kadınlardan cvp almak lazım :=) biz ne dersek boş  
fotoğrafı yok

monarchist

16 Ekm 2009 09:22

Mesaj Gönder

şuankinden çok daha büyük savaslar çıkardı...çok açık...  

FlyinG...[Eldar]

16 Ekm 2009 09:22

Mesaj Gönder

ruhu sarısın olmaz mı ki  

kamikakushi

16 Ekm 2009 09:23

Mesaj Gönder

kadınlar işçi olarak gayet verimliler
çinde çalışan işçi kesimin büyük bölümü kadınlar ve el hızlılığı olarak gayet başarılı oldukları söyleniyor :/  

Septikruh

16 Ekm 2009 09:23

Mesaj Gönder

bence ne savaş ne de iklim sıkıntısı çekerdik... kontrolün kadınlarda olması ve onları birleştiren ortak payda ''annelik'' dünyanın cennet gibi olmasına sebep olurdu...

hadi sarışınlar okuyun lütfen... Neutral  

Uchiha Sasuke

16 Ekm 2009 09:24

Mesaj Gönder

effsane olur  

SARI CENCi

Mesaj Gönder

kamikakushi demiş ki:
ruhu sarısın olmaz mı ki

ben ruha falan hiç inanmadım hayatımda, gözle görmem gerek yani. Neutral  

Uchiha Sasuke

Mesaj Gönder

ben sizin kadar pembe düşünmüyorum.. osmanlı tarihi, ingiliz tarihi vs..incelemiş ve bu konularda bulduğu her kitabı okuyan biri olarak her savaşın, her idamın, her afarozun, her istilanın arkasında muhakkak hırslı bir kadın olduğunu düşünüyorum.. o kadının ismi değişiyor sadece.. hürrem sultan oluyor, anne boleyn oluyor, vs.

ama varlığımız düşündüğünüz kadar tozpembe sonuçlar doğurmamış.. tarihde bunun ispatı.. kesinlikle zeki ama bir o kadar da tehlikeliyiz..  

TGG

16 Ekm 2009 09:25

Mesaj Gönder

Sayfa:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32   Sonraki