amerikadaki (ny) türkün hayatta kalma el kitabı :o

Anasayfa  \  Forumlar  \  Off Topic  \  amerikadaki (ny) türkün hayatta kalma el kitabı :o

aaaa fürüzbü sultana ne dedi...  

Uchiha Sasuke

18 Ekm 2009 09:00

Mesaj Gönder

sana su avatarı yok et demedim mi ha? ha? ha?!!  

kitten

18 Ekm 2009 09:04

Mesaj Gönder

her hangi bir karşı cins doğal sarışın olmadığı mühletçe bana yaptırım uygulayamaz!  

Uchiha Sasuke

18 Ekm 2009 09:08

Mesaj Gönder

hıh sanki gordun...ne biliyosun kardeşim....ya sarısınsam hemde dogalındansam...ha? ha? ha?  

kitten

18 Ekm 2009 09:10

Mesaj Gönder

imkanı yok. Neutral geliyordur diplerden diplerden kestane rengi saçlar... Neutral  

Uchiha Sasuke

18 Ekm 2009 09:16

Mesaj Gönder

bilmıorum kilitlemıyorlar ve ben gece buna rağmen uyuyorum

ilk faremi de gördüm subwayde . üzerime doğru geldi. korktum  

freeze bee

19 Ekm 2009 02:47

Mesaj Gönder

gerçekler - yanılsamalar.

mioo demiş ki:

açıyorlar işte yau,tıpkı bizde de yaptıkları gibi,merak etme ayı gibi bir memur oturur üstüne kapatırlar Kahkaha
bi de girişte parmak izi ve fotoraf şeysi varmış. aaa dur sana sorym o zaman . uçağa binerken yanına cok para alma cıkartamıomuşun dediler . atıorum 10 000 doların üzerinde parayla bindirmezler dediler Neutral salladılar mı ?

cevap : gümrük o kadar kalablık oluyor ki bir de sen o kağıtları gümrükteki adama veriyorsun o bakana kadaaarrr. ondan sonrası da direk bavullardı zaten . kimse bana neden geldin bile demedi. yanında yani ceplerinde taşıyabilirsen 30 000 dolar taşı istersen kimse bakmıyor.

ersan kuneri demiş ki:

actırıolar zaten
ama bılgılere bakmadılar
muzık indırme suc olduu ıcın muzıklerın ındırılme tafhlerıne bakıp sana yuklu ceza kesmelerı kuvvetle muhtemel
eer ordayken ındırdıysen

benim pc vardı yanımda ne tr den cıkarken ne uçağa binerken ne de amerikaya indiğimde kimse bilgisayarımı açmadı . ama çıkarken ne olur onu bilemem ama kimsenin senin datana bakack kadar zamanı olduğunu zannetmiyorum.

d o d o demiş ki:
bavul arama konusunda twintowerstn sonra arttirdilar, hepsini arayamadiklari icin 10 bavuldan 1 ini arama die bsy cikti ama ben ne zaman gelsem 2 bavulumdan 1i aranmis oluyo sinir olluyorum icine kagit birakiyorlar dagitip

bavul sinirin 23kgx2 thy ile bide bavullarin tsa kilitli olursa iyi olur normal kilitleri kirma yetkileri var icine bakmak icin, yaparlarsa sorry :/

benim bvulum aranmadı cok da yüklüydü cok cıvırtılıydı ama ben metal ıvır zıvır koymadım . işin sırrı 10 bavuldan biri ihtimalinden cok , cuma günü hava trafiğinin yoğun olduğu bir saatte iniş ypmamdı heralde . çıkarken arar mı onu bilemem

Surprised  

freeze bee

29 Kas 2009 12:16

Mesaj Gönder

japon pazarına uğradın mı fürüzbü sultan?  

Uchiha Sasuke

29 Kas 2009 12:20

Mesaj Gönder

türklere inanmayacaksın. bir an olsun tökezlemeden niye geldiğini unutmadan hayatını şekillendireceksin. zaman para ve zaman çok çabuk geçiyor. vakit geçmeden sen kendine bir şeyler inşa edeceksin. özlem nedir, bir zaman sonra unutacaksın.  

Light In Things

02 Haz 2012 06:05

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22