borsa ve hisse analiz -prkte-

Anasayfa  \  Forumlar  \  Off Topic  \  borsa ve hisse analiz -prkte-

mtyson demiş ki:

bende zaten suan var..satsammi tutsammi die dusunuorum...ama karim az...okadar bekledim biraz daha disimi siksammi yoksa eldeki buldurdandami olurum bilmiorum..allahkerim Very Happy
Smile destek direnclerine dikkat et kagıdın bi de kafanda stoploss rakamı olsun mutlaka altına gelirse cıkar elinden  

Apartman Sakini

15 May 2009 15:02

Mesaj Gönder

uççak kaççak kağıtlardan herzaman uzak dururum
yaşasın value investing Cool  
fotoğrafı yok

Can:

15 May 2009 17:29

Mesaj Gönder

borsa grubu hareketlenmeli mi ki  

sublime

29 Kas 2020 19:28

Mesaj Gönder

nyse tarafiyla ilgilenen varsa konusacak cok sey var.  

Louis Winthorpe III

01 Ara 2020 15:16

Mesaj Gönder

catcher in the rye demiş ki:
nyse tarafiyla ilgilenen varsa konusacak cok sey var.

abd hisse alım satımları için nereyi kullanıyorsunuz, türk bankalrı mı yoksa webull tarzı yerlerden mi?  

sublime

03 Ara 2020 13:46

Mesaj Gönder

asli anliyo bu konuları safdsfa  

Darth Denuz

03 Ara 2020 14:31

Mesaj Gönder

birdswithcameras demiş ki:

abd hisse alım satımları için nereyi kullanıyorsunuz, türk bankalrı mı yoksa webull tarzı yerlerden mi?

ben ameritrade'de islem yapiyorum. turk vatandasi olarak hesap acmaniza izin veriyor. komisyon sifir ayrica sadece hisse senedi degil opsiyon filan da alip satabilirsiniz. nefis bir platform. ama yurt disinda para tutmam diyorsaniz, is bankasi hesabiniz varsa is yatirim ustunden yurt disi hisse alim satim islemleri yapabilirsiniz. ama burada komisyon var tabi az da degil...  

Louis Winthorpe III

07 Ara 2020 08:44

Mesaj Gönder

borsa işeri yeterince heyecanlı değil.
dolar ile hammadde alıp 9 ay vadeyle tl satıyorum
işte gerçek adrenalin budur  

Kahin

07 Ara 2020 10:23

Mesaj Gönder

kahin demiş ki:
borsa işeri yeterince heyecanlı değil.
dolar ile hammadde alıp 9 ay vadeyle tl satıyorum
işte gerçek adrenalin budur

rus ruletine yakin bu dedigin bravo Kahkaha  

Louis Winthorpe III

07 Ara 2020 12:11

Mesaj Gönder

rus ruletine yakin bu dedigin bravo Kahkaha

rus ruletinde %16.6 ters gitme ihtimali var. bu daha beter Kahkaha  

Kahin

07 Ara 2020 12:27

Mesaj Gönder

ben ameritrade'de islem yapiyorum. turk vatandasi olarak hesap acmaniza izin veriyor. komisyon sifir ayrica sadece hisse senedi degil opsiyon filan da alip satabilirsiniz. nefis bir platform. ama yurt disinda para tutmam diyorsaniz, is bankasi hesabiniz varsa is yatirim ustunden yurt disi hisse alim satim islemleri yapabilirsiniz. ama burada komisyon var tabi az da degil...

ameritrade üzerindeki kazançlarınızdan türkiyede vergi veriyor musunuz  

sublime

07 Ara 2020 19:03

Mesaj Gönder

ameritrade üzerindeki kazançlarınızdan türkiyede vergi veriyor musunuz

beyan etmeniz gerek kanunen. ben yurt disinda mukimim.  

Louis Winthorpe III

09 Ara 2020 07:34

Mesaj Gönder

riot ve nio hakkında ne düşünüyorsunuz?  

sublime

11 Ara 2020 00:23

Mesaj Gönder

riot ve nio hakkında ne düşünüyorsunuz?

riot'a hic yatirim yapmadim. ama baya fanatikleri var twitter'da takip ediyorum. blockchain tarafinda dogrudan btc aliyorum ben 2 senedir (10 yil dokunmayacagim bunlara)

nio asiri prim yapti para da kazandirdi. ama bu ara ev sektoru dengesiz. cok balon yapti , duzeltme oldu biraz... ozellikle bu cinli sirketlere yonelik yeni kararlar yatirimci uzerinde negatif bir etki yaratti (finansal bigi paylasim yukumlulukleri vs). 60 lardan 40 lara geri geldi nio. ama bence 35 e filan gelirse buyuk alim firsati olabilir. sadece nio degil kardesleri var onun li ve xpev Smile)) nio 2021 de 100$ olursa hic sasirmam...

2 tane spac var su an takip ettigim birincisi ipoc, 17 aralikta oylamasi var, su an 11 lerde 25$ lara gidebilir aralikta. digeri de amci (ticker ismine hastayim) o da ayni ipoc gibi, 25$ filan fiyat hedefim var (su an 13 lerde) . (yatirim tavsiyesi degldir Kahkaha Kahkaha )  

Louis Winthorpe III

13 Ara 2020 09:20

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2