borsa ve hisse analiz -prkte-

Anasayfa  \  Forumlar  \  Off Topic  \  borsa ve hisse analiz -prkte-

prkte yani park elektrik maden,zaten kagit uzun suredir yavas yavas toplaniyordu... fakat bugun biranda firladi...imkb den de birlesme aciklamasi geldi:

http://finans.mynet.com/newsdetail.asp?id=11604931 (url fln bilmiyorum ama reklam fln gibide bir amacim yok zaten herhangi borsa sitesindende bakilir bu)

hissenin nezaman temettu dagitacagini bilen varmi yada nasil ogrenebiliriz? 2,16 bi direncti ama bugun bikere kirdi sonrasi nolur bilmiyorum..sorum su bu birlesme hisseye olumlu yansirmi, temettu sonrasinda da kagitta kalmalimi?

bu islerle ilgilenen yada calisan bi tandiginiz varsa, onlarinda yorumlarini duymak isterim..

not: geyik topic i degildir!!!!!!!!!!!!!!  

En son mtyson tarafından 15 May 2009 13:59 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

mtyson

15 May 2009 13:51

Mesaj Gönder

bedavadan broker destegi ne ala Very Happy  

70 lik Yeni Rocky

15 May 2009 13:54

Mesaj Gönder

temettu tarihi ordada yazmiorki..benmi goremedim yada  

mtyson

15 May 2009 13:55

Mesaj Gönder

balkan demiş ki:
hemen sat.

neden diye sorsam?  

mtyson

15 May 2009 13:56

Mesaj Gönder

the dreamer demiş ki:
bedavadan broker destegi ne ala Very Happy

site bi ise yarasin ama dimi?  

mtyson

15 May 2009 13:56

Mesaj Gönder

param yok şak şak şak
pulum yok şak şak şak  

Obi-wan

15 May 2009 13:57

Mesaj Gönder

balkan demiş ki:

cavabı pazartesi alırsın ekrandan,

hayırlı işler.

yardim almak ve fikir danismak icin bir topic actim, fikrini sordum..solersende makbule gecerdi... Hass  

mtyson

15 May 2009 14:01

Mesaj Gönder

pzt zaten bi dusus olcak bgn michigan universitesi sanayi arakamlarini aciklayacak oda pzt.ye yansir ancak..  

mtyson

15 May 2009 14:02

Mesaj Gönder

borsa lokantası çok pahalı Neutral  

theneke

15 May 2009 14:06

Mesaj Gönder

balkan demiş ki:

abi söyledik ya sonrada neden diye sordun 2 seansta %15 yükselen bir kağıdın pazartesi fizana çıkmasınımı bekliyorsun sen durumu iyi olupta birleşen şitket gördün mü almış bir birleşme rüzgarı patlamış işte karambolde.

iyi temettu vericek diyorlar..temettuyu mu beklesek bari satmadan?  

mtyson

15 May 2009 14:10

Mesaj Gönder

balkan demiş ki:
http://www.cnnturk.com/finans/borsa/ayrintili.asp?kod=prkte#

al bak burda temettü ödemeleri listesi var.

o liste guncel olsa olurler sanki..2005 listesini koymus adamlar a.q..bendeki sansa bak!  

mtyson

15 May 2009 14:15

Mesaj Gönder

cytasla birleşti ve rusya da bi enerji ihalesine giricekti, kagıt zaten 3 aydır inanılmaz prim yaptı bi hafta filan degil, ama son bi haftanın parlayan yıldızı bjkas, 6 gunde 2 ye katladı kagıt  

Apartman Sakini

15 May 2009 14:44

Mesaj Gönder

buffet demiş ki:
cytasla birleşti ve rusya da bi enerji ihalesine giricekti, kagıt zaten 3 aydır inanılmaz prim yaptı bi hafta filan degil, ama son bi haftanın parlayan yıldızı bjkas, 6 gunde 2 ye katladı kagıt

cikis surecekmi dersin?  

mtyson

15 May 2009 14:50

Mesaj Gönder

mtyson demiş ki:

cikis surecekmi dersin?
endekse baglı, acıkcası buralardan kagıda girmek riskli her an sert kar satısı yiyebilr, bence biraz endeksin geri cekilmesini beklemek lazım almak icin kagıt da ucuzlar, ama endeks gerilerken 5 gun ust uste tavan yapan kagıt da cok gorduk, o yuzden risk alma/almama olayı sadece net cevabı kimse veremez  

Apartman Sakini

15 May 2009 14:56

Mesaj Gönder

buffet demiş ki:
endekse baglı, acıkcası buralardan kagıda girmek riskli her an sert kar satısı yiyebilr, bence biraz endeksin geri cekilmesini beklemek lazım almak icin kagıt da ucuzlar, ama endeks gerilerken 5 gun ust uste tavan yapan kagıt da cok gorduk, o yuzden risk alma/almama olayı sadece net cevabı kimse veremez

bende zaten suan var..satsammi tutsammi die dusunuorum...ama karim az...okadar bekledim biraz daha disimi siksammi yoksa eldeki buldurdandami olurum bilmiorum..allahkerim Very Happy  

mtyson

15 May 2009 14:58

Mesaj Gönder

Sayfa:  1 2   Sonraki