yeni bir kıyak emeklilik milletvekillerine

Anasayfa  \  Forumlar  \  Off Topic  \  yeni bir kıyak emeklilik milletvekillerine

elektronik posta yoluyla akp’nin internet sitesine "size oy verenin ..." diyerek mesaj gönderen ve başbakan erdoğan’ın şikáyeti üzerine hakkında dava açılan çiftçi mahmut acar’ın davası dün ankara 3. sulh ceza mahkemesi’nde ilk celsede karara bağlandı.

çatalca inceis köyü’nde ikamet eden ve 15 temmuz 2007’de ’size oy verenler vatan hainidir’, ’sizin devlet yönetiminizi ...." diye mesaj gönderen mahmut acar, talimat yoluyla alınan ifadesinde suçlamaları kabul etmeyerek, "köyün gençleri benim bilgisayarımı kullanır. onlardan birisi mesaj yazmış olabilir" dedi. duruşmaya katılan erdoğan’ın avukatları sanığın cezalandırılmasını talep ettiler.

acar’ın ifadesini inandırıcı bulmayan hakim güntaç değer, "kamu görevi yapan kişiye hakaret" suçundan mahmut acar’ı 1 yıl hapse çarptırdı. hakim, acar’ın cezasını ertelemedi. yargıtay cezayı onarsa mahmut acar hapse girecek.  

InterCooler

25 Tem 2008 01:35

Mesaj Gönder

milli iradenin milli hainleri.  

Uchiha Sasuke

25 Tem 2008 10:57

Mesaj Gönder

demokrasiyle anayasnın değiştirilemez hükümlerini değiştirme hakkını kendinde bulanlara selam ederim  

InterCooler

25 Tem 2008 12:10

Mesaj Gönder

sayın matadorlardan biri değiştirdi başlığı aysglğ=)  

Uchiha Sasuke

25 Tem 2008 12:26

Mesaj Gönder

gazi milletvekilleri yeyin bakalım yiyin.elbet birgün verileek hesabınız olacak.gün gelir devran döner  

First Aid

25 Tem 2008 12:33

Mesaj Gönder

amin. Neutral  

Uchiha Sasuke

25 Tem 2008 12:33

Mesaj Gönder

hakettikleri ağır hakaretleri buraya yazsam siteden atılırım heralde...tutmalıyım kendimi...kızmıyorum...sakinim...sakinim...  

Ayrton Senna

25 Tem 2008 13:37

Mesaj Gönder

haram zıkkım olsn  

meLezPasha

25 Tem 2008 14:23

Mesaj Gönder

bi taraftan halkı mezarda emekliliğe mahkum ederken diğer taraftan vekillere 1 senede emekli olabilme hakkı verilmeye çalışılmasına halk arasında bişey çocukluğu denir de çıkaramadım,ne çocukluğu denirdi...  

Ayrton Senna

25 Tem 2008 14:25

Mesaj Gönder

bu da kesin vardır iddianamede Very Happy  

istanblues

26 Tem 2008 01:52

Mesaj Gönder

bu konu başlığını her gördüğümde sövüyorum hepsine.  

iNTeRaCTiVe

26 Tem 2008 02:20

Mesaj Gönder

ergenekon
heryerekon

hepimiz kon'uz.  

iNTeRaCTiVe

26 Tem 2008 02:30

Mesaj Gönder

victory demiş ki:
"haram olsuın"

demeden gecemedim görünce topiği tekrar

hatta hastane parasi olsun diyeceğim de hastaneye de para vermez bunlar ..

geçen dönem 80 tirilyon sağlık harcaması yapmış milli vekillerimiz.  

Uchiha Sasuke

26 Tem 2008 10:38

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4 5 6   Sonraki