yeni bir kıyak emeklilik milletvekillerine

Anasayfa  \  Forumlar  \  Off Topic  \  yeni bir kıyak emeklilik milletvekillerine

aynı zat-ı muhterem keneden korunmak için de ''pantolonlarınızı çoraplarınızın içine sokun'' demişti....

allah'ım yaratıyorsun takip et  

iNTeRaCTiVe

24 Tem 2008 19:35

Mesaj Gönder

kimin ne dediğini bilmiyorum ama tekrarlamak isterim ki sadece akpnin ayıbı değildir, bu yasa her parti tarafından desteklenecektir bece.  

Uchiha Sasuke

24 Tem 2008 19:37

Mesaj Gönder

elbette öyle..
söz konusu milletvekili maaşları ve emeklilik yasaları oldu mu kavga gürültü olmaz hiç bir zaman mecliste
oybirliğiyle bütünlük sağlanır  

iNTeRaCTiVe

24 Tem 2008 19:39

Mesaj Gönder

küfür etmek yakışmaz milli iradeye.  

Uchiha Sasuke

24 Tem 2008 19:45

Mesaj Gönder

yorumsuz...  

MeHMeT KeMaL GuRSoZ

24 Tem 2008 19:46

Mesaj Gönder

buyrunuz o zaman deathles hanım, meydan sizindir=)  

Uchiha Sasuke

24 Tem 2008 19:49

Mesaj Gönder

kabul edilirse haberimiz olur mu acaba? Neutral  

Uchiha Sasuke

24 Tem 2008 21:04

Mesaj Gönder

sakin ol ellif=)  

Uchiha Sasuke

24 Tem 2008 21:06

Mesaj Gönder

milli iradeye saygı duymalıyız ellif=) her ne kadar kul hakkı diye sayıklayıp ne kadar kul varsa bilmemne yapsalarda saygı duymalıyız=)  

Uchiha Sasuke

24 Tem 2008 21:09

Mesaj Gönder

amin demekten alamayacağım kendimi=)  

Uchiha Sasuke

24 Tem 2008 21:11

Mesaj Gönder

nedense bu topic akp yandaşlarının pek ilgisini çekmedi:d  

istanblues

24 Tem 2008 22:52

Mesaj Gönder

ellif demiş ki:
evet bıdır bıdır konusurlardı kımse yok bende farkettm.

bak şimdi nasıl ilgilerini çekicem Smile

şok şok şok şamil tayyarın özel haberi
bugünkü bir kısım medyada çıkan milletvekillerine kıyak emeklilik tasarısı ergenekonun eseri çıktı

şamil abiye gelen çok gizli dosyalarda önergeyi veren milletvekilinin ruhu ergenekon çetesi tarafından ele geçirilip o önergeyi verdirmeye zorladıkları ortaya çıktı
önerge sahibi milletvekili ancak imam tayyip efendinin güçlü nefesiyle kendine gelip
yaptıklarımı hatırlamıorum en son bi kebapçıda kebap yiyodum gerisini hatırlamıyorum dedi.  

istanblues

24 Tem 2008 23:16

Mesaj Gönder

son dakika flash flash
şamil tayyar kendi yazdığı haberin aslında kendisine ait olmadığını, ruhunu ergenekoncularının ele geçirip bu saçma sapan haberi yazdırdıklarını açıkladı.
bu tarz hareketler ergenekon soruşturmasını zayıflatmak için bilerek bizzat ergenekoncular tarafından yapılan münferit hareketler olduğunun altını çizen şamil tayyar
çok korktum bir an için akp kapatılmış erdoğana yasak getirilmiş hayatım sona ermiş gibi hissettim dedi.  

istanblues

24 Tem 2008 23:23

Mesaj Gönder

bu dewirde ya topçu / popçu derlerdi ya

3. şık ekliyorum

tr de yaşıyorsan siyasetçi olacaksın , bir kaç yağlama yıkama dan sonra milletvekili oldun mu değme keyfine  

InterCooler

25 Tem 2008 01:32

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4 5 6   Sonraki