yeni bir kıyak emeklilik milletvekillerine

Anasayfa  \  Forumlar  \  Off Topic  \  yeni bir kıyak emeklilik milletvekillerine

sevgili akpli vekil amcalar, partileri kapatılırsa bâzı vekillerinin emeklilik olayından yararlanamayacağını beyan ederek sanırım ağızlarına sakız ettikleri ''mili iradeye'' abanarak yeni bir kıyak emeklilik yasasını kanunlaştırma kararı almış bulunmaktadır, emeklilik yaşını 65'e çıkartan bu garip tiplerin halk için hayırlı kararını paylaşmak istedim ki diğer parti vekillerininde akp kapatılırsa mecburen gerçekleşecek olan erken seçimden sebep bu tasarıyı kanunlaştırmaya sorun olmayacakları bellidir, utanmazlığın haddi hesabı yoktur diyeceğim olmayacak ama en ufak hakkım geçiyorsa haram olsun.

bu pislik bilinsin diye açılmış bir başlıktır.

http://tinyurl.com/6fuvcc

http://tinyurl.com/5a3ruv  

Uchiha Sasuke

24 Tem 2008 18:40

Mesaj Gönder

başlığa ne oldu?=)  

Uchiha Sasuke

24 Tem 2008 18:43

Mesaj Gönder

konuşacak kelime tükürecek balgamımda kalmadı  

Kjorer

24 Tem 2008 18:44

Mesaj Gönder

milli irade zafer kaptan, nasıl birt iradeyse anneciğini satayım anlamak güç...  

Uchiha Sasuke

24 Tem 2008 18:44

Mesaj Gönder

emekli maasi ne kdr aliyolar?

bi de halktan bir kisi emekli maasi ne kdr alio??  

En son Ireemm tarafından 24 Tem 2008 18:46 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Ireemm

24 Tem 2008 18:46

Mesaj Gönder

siyaset çıkar işidir..
şaşırmamak lazım!  

RoWDeR

24 Tem 2008 18:46

Mesaj Gönder

ireemm demiş ki:
emeklilik maasi ne kdr aliyolar?

6.000 ytl diye biliyorum ben.  

Uchiha Sasuke

24 Tem 2008 18:48

Mesaj Gönder

her zaman diyorum o meclise 550 tane inek koy daha çok halkın işine yarar zafer kaptan.  

Uchiha Sasuke

24 Tem 2008 18:49

Mesaj Gönder

uchiha sasuke demiş ki:

6.000 ytl diye biliyorum ben.

yok artkk yaa insanlarda 500 milyon alicam diye 60-65 yasinda banka kuyruklarinda helak olsun bravo  

Ireemm

24 Tem 2008 18:50

Mesaj Gönder

victory demiş ki:
böyle bişey yapacaklarını yine de sanmıyorum yani kamuoyundan gelen tepki üzerine gerci tepkiye karsılık milli irade söylemi olabilir haklısın sasuke..

zaten kendilerine maaş zammı yapılacağı zaman hepsi el kaldırıyor gözlerimle görmüştüm gecen dönem hiç bu kadar eli havada görmemiştim her partiden ..maşallah...

o oylamalar onlar için şu anda kimler burda.. ?
sorusuna karşılık kalkan ellerden farksız!!  

RoWDeR

Mesaj Gönder

şaşırmadık tragedy ama ayıptır bu kadarı, millet sefil durumdayken yaptıkları terbiyesizlik kelimelerle anlatılır gibi değil.  

Uchiha Sasuke

Mesaj Gönder

ireemm demiş ki:

yok artkk yaa insanlarda 500 milyon alicam diye 60-65 yasinda banka kuyruklarinda helak olsun bravo

biz buna milli irade yani kusura bakmayın ama halkın kendi kendini parmaklaması diyoruz.  

Uchiha Sasuke

24 Tem 2008 18:51

Mesaj Gönder

Sayfa:  1 2 3 4 5 6   Sonraki