iqs (i quit smoking) bilgisi olan ? sıgar ve bırakmak. !

Anasayfa  \  Forumlar  \  Off Topic  \  iqs (i quit smoking) bilgisi olan ? sıgar ve bırakmak. !

aycincncn demiş ki:
sigara içelim içmeyenleri sevmeyelim.

hıh Confused Confused
beni sevmeyen ölüo, sigaradan daha beterim Kahkaha  

kaanimben

17 Tem 2007 13:35

Mesaj Gönder

dewilish beauty demiş ki:

iradeni baska konularda güçsüz bırak...bazen otokontrolun dışı şeyler yapmak insana heyecan ve zevk verir..ama madde bagımlılıgında iradeni devre dışı bırakma...bırak aşk ise söz konusu iradenş kullanma:) eger gerçekten aşksa karşındaki tabiikide...

seni piskoloğum olarak görebilirmiyim Rolling Eyes ne güzel şeyler sööliyosun sen. Bravo  
fotoğrafı yok

Mr Hyde

17 Tem 2007 13:36

Mesaj Gönder

omuzlarım aarıo acaba sigara içmediim için mi Confused  

kaanimben

17 Tem 2007 13:37

Mesaj Gönder

bi 10 puan daha fazla alsaydım psikoloji ilk tercihimdi Smile kısmet diilmiş Hick

olsun, bence olmuşsun zaten sen  
fotoğrafı yok

Mr Hyde

17 Tem 2007 13:40

Mesaj Gönder

Bravo Bravo Bravo Bravo
inşallah "nasıl olsa istedigim zaman bırakabiliyorum" diye tekrar başlamazsın...çünkü genelde insanların bahanesi bu olur Hass

tesekkurler
Wink
darısıı butun bırakmak isteyenlere
kesınlıkleee başlamammm Cool  

Seqtomik

17 Tem 2007 13:44

Mesaj Gönder

mr hyde demiş ki:

ya nasıl yapıyosunuz anlamıyorum yaa. benmi malım anlamadımki. Rolling Eyes

sen sadece birazcık da olsa zahmet çekmek istemiyosun. ondan yani...
tiksinmen gerek belki de  
fotoğrafı yok

NBA

17 Tem 2007 13:44

Mesaj Gönder

ben psikolog olsam para kazanamazdım..cunku zor durumdaki insanın genelde parası da olmaz..bişey geldimi baska seyleride beraberınde getirir hep bu hayatta...
terapilerim karşılıgında para alamazdım insanlardan...doktorlukta da aynı şey gecerli..o yüzden tanrı beni bildiğiiçin bu bölüme koymuş Smile

valla okulunu okumadan bu kadar piskolojik etki yaratabiliyosan okuduun zamanki durumunu düşünmek bile istemiyorum. Rolling Eyes  
fotoğrafı yok

Mr Hyde

17 Tem 2007 13:46

Mesaj Gönder

nba demiş ki:

sen sadece birazcık da olsa zahmet çekmek istemiyosun. ondan yani...
tiksinmen gerek belki de

zaten tiksinemiyorum bi türlü. Rolling Eyes ama bu kadar gaz aldım burda mutlaka işe yarar diye düşünüyorum Rolling Eyes  
fotoğrafı yok

Mr Hyde

17 Tem 2007 13:49

Mesaj Gönder

babe demiş ki:
ben aynı yöntem le 2 ay bıraktım bence sistem süper hemde bırakmak istemeden bıraktım ama sonra şahsi akılsızlığımdan tekrar başladım 3 seans hakkım daha var gidip tekrar bırakıcam

hadi yaa. keşke başlamasaydın yine Rolling Eyes ama işe yaradığını duymak güzel bişi valla  
fotoğrafı yok

Mr Hyde

17 Tem 2007 13:58

Mesaj Gönder

okulunu her okuyan o etkiyi yaratabiliyor mu sence? iş okulunu okumakta bitmiyor..kendini karşındakinin yerine öyle bir koyabilmelisin ki tek bir sızıntı dahi yaşamamalısın ancak bus ekilde yardımcı olabilirsin karşındakine...ancak ne yazıkkı psikoloji uzmanlarının çoğu hastalarına potansiyel kazanç gözüyle baktıkları için ruhsal rahatsızlıklıklar bir türlü iyileşemeiyor ülkemizdde...

valla haklısın. yardım etmeyi istemek ve para kazanmayı istemek arasında dağlar kadar fark var. neden yaptığın çok önemli  
fotoğrafı yok

Mr Hyde

17 Tem 2007 14:00

Mesaj Gönder

geçen bi yazı okudum gazetede insanların bağımlı oldukları şeyleri bırakmaları imkansızmış  
fotoğrafı yok

B e r k e

17 Tem 2007 14:07

Mesaj Gönder

basbelasi demiş ki:
geçen bi yazı okudum gazetede insanların bağımlı oldukları şeyleri bırakmaları imkansızmış

yalan yaaa. babam bıraktı gayet sıgarayı Rolling Eyes  
fotoğrafı yok

Mr Hyde

17 Tem 2007 14:13

Mesaj Gönder

babe demiş ki:

cidden yarıyo hemde beni arkadaşlarım sana sürprizimiz var die götürdü sigara bırakmaz merkezi görünce dalga geçtim ben bırakmam falan die ama bıraktım kendime inanamadım ama işte tekrar başlama kötü oldu neyse yine bırakıcam Very Happy

bende en kısa zamanda gidicem ozaman Rolling Eyes  
fotoğrafı yok

Mr Hyde

17 Tem 2007 14:14

Mesaj Gönder

abıcım bırakarısın. iqs gibi yerler ıse yarıyor. benim bir arakdasım artık sıgara ıcmekten yesıl falan sıcar hale gelmıstı... ve bu tarz bır yere gıttı, ve 5 aydan berı agzına sıgara koymuyor. ıckılı ortamda ben kendım test ettım onayladım. ıcmedı.... ki ben yanında baca gibi tutmustum.  

ALPER GOKER

17 Tem 2007 14:54

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4 5   Sonraki