sinir eden bankalar

Anasayfa  \  Forumlar  \  Off Topic  \  sinir eden bankalar

yapi kredi bankası beni en çok kızdıran bankaların başında geliyor.benim haberim olmadan bankamatik kartımı iptal etmişler ay başında .paraya ihtiyacım var çekemiyorum .sabah ilk iş bankaya gittim.sanki suç bendeymiş gibi şunu yapın buna fax çekin bidaha gönderelim filan .para çekim dedim hesabım o şubede olmadığından masraf almak istediler buseferde.kendi hesabımdan para çekmek için bile adamlara para verecekmişim. K?zg?n .daha devamı var ama yazdıkça sinirlerim oynuyo Evil or Very Mad  

SoundPhoto

28 May 2007 22:20

Mesaj Gönder

sinir etmiyen banka varmı acabaaaaa K?zg?n K?zg?n  

One A Day

28 May 2007 22:21

Mesaj Gönder

türkiyede işler hep yavaş yürürr ve kıllatmalıdır ztnnn  

One A Day

28 May 2007 22:21

Mesaj Gönder

kolayı var
o bankadan kredı kartın varsa kredı kartına vadesız hesabını baglatıosun bolece kredı kartını atm ye yerlestırdıgınde ekranda kredı kartı ıslemlerı ve vadesı hesap ıslemlerı yonlendırmesı cıkıo bunu deneye bılırsın  
fotoğrafı yok

MySelf

28 May 2007 22:22

Mesaj Gönder

ahaha yapi kredi diye dalacakken acilis mesajini okumak Kahkaha  

RayJay

28 May 2007 22:22

Mesaj Gönder

finansbanktan nefret edıorum devamlı arıyolar premıum kart muhabetıne  

alessandrodelpiero

28 May 2007 22:24

Mesaj Gönder

hazir konu acilmisken denizbank atm kartini hangi makinelere sokabilirim Rolling Eyes  

RayJay

Mesaj Gönder

sperm bankası Confused  

Olaylar Olaylar

Mesaj Gönder

işbankası beni sinirden çıldırtıyor...  

Sus2Dakka

Mesaj Gönder

s e d a demiş ki:
kolayı var
o bankadan kredı kartın varsa kredı kartına vadesız hesabını baglatıosun bolece kredı kartını atm ye yerlestırdıgınde ekranda kredı kartı ıslemlerı ve vadesı hesap ıslemlerı yonlendırmesı cıkıo bunu deneye bılırsın

aynen onu yaptım işe gidince.ama banka kartım ı adresime göndermelerini rica etmiştim onlar yine şubeye göndermişler haber veren de yok.bu sabah biraz teerör estirmek zorunda kaldım telefonda bi kaçyere. ama boşuna K?zg?n  

SoundPhoto

28 May 2007 22:25

Mesaj Gönder

rayjay demiş ki:
hazir konu acilmisken denizbank atm kartini hangi makinelere sokabilirim Rolling Eyes

oratk nokta atm lerını ogren denızbankın hepsını bılmıorum ama hsbc ortak nokta denızbankla
yanı hsbc atm sınden ana hesabına (ytl hesabına) ulasabılırsın.  
fotoğrafı yok

MySelf

28 May 2007 22:25

Mesaj Gönder

rayjay demiş ki:
Shocked Rolling Eyes  

SoundPhoto

28 May 2007 22:26

Mesaj Gönder

ben kendimi bildim bileli türkiye iş bankası hee diyer bakalarla işim yokmu var ama inanın iş bankası kadar mutlu değilim... Kahkaha heleki finansbank ve yapıkredi aman aman allaha yakın bana uzak olsunlar Hick  

yllcn

Mesaj Gönder

aa aman be demiş ki:
babam zamanında kapattirmasaydi su bankamizi siz genclere bazi olanaklar tanirdik ama nerdee....tey tey teyy

babası bankacı olan bi arkadaşımız yokki Rolling Eyes  

SoundPhoto

Mesaj Gönder

vakıfbankı seviyorum  
fotoğrafı yok

SnypeR

28 May 2007 22:27

Mesaj Gönder

Sayfa:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26   Sonraki