rüyanız hayrolsun

Anasayfa  \  Forumlar  \  Geyik  \  rüyanız hayrolsun

rüyada araba sürtmek çarlize teronun yeni filmine yalnız gitmek demektir rüyada rüyada olduğunu anlama hikmeti ise tedaşın faturanızda düzeltme yapacağına işarettir  

qamil

01 Kas 2017 18:37

Mesaj Gönder

kahin demiş ki:
ne yapmak lazım? Very Happy
hoccam açıklamada bulunmuş Surprised  

Darth Denuz

02 Kas 2017 10:27

Mesaj Gönder

durum fena değilmiş o zaman hocaya göre Very Happy  

Kahin

02 Kas 2017 14:56

Mesaj Gönder

hocam ne diyorsa o  

yeslash

03 Kas 2017 11:18

Mesaj Gönder

2.defa askere gidiyordum :/  

young Jedi

03 Kas 2017 13:02

Mesaj Gönder

rüya da ikinci defa askere gitmek çerkezköy civarı bir tekstil atölyesinin veb sayfasını tasarlamak anamına gelir .

nizamiyeden geçmeden önce uyandıysanız kendinize yeni bir güneş gözlüğü alabilirsiniz  

qamil

05 Kas 2017 11:20

Mesaj Gönder

hocam selamın aleyküm , öncelikle 3 gün boyunca dizi şeklinde ilerliyor.

1. rüyada 3 böbreğimin olduğunu ve ameliyat ile birine böbreğimi verdiğimi direk anestezi olarak ki o anı yaşadım kalktım baktım ameliyat izi var mı diye ne hikmetse neyse veriyorum böbreği verdiğim kişi de camaron diaz. böbrekleri iflas etmiş bende hayrına verıyorum sonra birlikte hollywooda gidip waffle yiyoruz. yedikten sonra bi muhabbet geçiyor armızda beni eve davet ediyor sonrası çişim geldiğinden dolayı kendiliğimden uyanıyorum.

2. rüya da ise wingsuit yapıyorum böyle alp dağlarını filan geziyorum kuş misalı heidi görüyorum milka ineğini görüyorum heidinin dedesini görüyorum pezevenkliğe başlamış dağ başında hop iniyorum yanında sattığı kadınlardan biri de alexandra daddario dedim ulan senin daşşaağına kurban alıyorum kaçıyorum oracıkta derken kapı çalıyor bi icraat olmuyor yani.

3. rüya ise en garibi de bu. gruba bak şimdi nihat hatipoğlu ben adnan oktar. bunlarla beraber otururken kıyamet kopucak diyoruz derken tabi kedicikler geliyor biz dünyanın son günü diye alem yapıyoruz nihat hatip oğlu 2 kadın alıyor çekiliyor adnan 3-5 alıyor bana da kadın kalmadı peevenkler diye serzenişe geçerken kapıdan serenay sarıkaya geliyor dans etmeye başlıyor tam sevişeceğiz can manay ortaya çıkıyor oyunlar oynuyor türlü türlü kendimi bir anda sokakta buluyorum sokakta yürürken iett durağına geliyorum altımda araba yok satmışım bütün parayı da yemişim tam kopucak kıyamet bi şarkı başlıyor oynuyoruz tüm dünya kopuyor. meğerse alarm çalıyormuş rihhanna work it.  

Sir Sensei

21 Kas 2017 14:43

Mesaj Gönder

sırasıyla

1 rüyada böbrek vermek normal koşullarda şile taraflarında mangal yapılacağına işaret eder ama üç böbrek varsa bostancı sahilde bira içilerek karı kız kesileceğine işarettir rüyada camaron diaz ı görmek şevket altuğ ile karşılaşacağınız anlamına gelir kendisini görürseniz büyük bir hayranı olduğumu iletin lütfen rüyada vafıl yemek tedaşla sözleşme yenileyeceğinize işarettir
not : yetmeden önce işeyelim lütfen

2 rüyada vinsüit yapmanın birden fazla yorumu olmasına karşın ben bunun gene tedaşla ilgili bir durma işaret ettiğini düşünüyorum teminat bedeliniz yanabilir rüyada haydiyi ve dedesini görmek 18 yaşından gün almış etine dolgun bir körpe tarafından ayklarınızın kırmızı şarapla yıkanacağına işarettir rüyada inek görmek berkettir markalı inek görmek kültür emperyaliziminin geldiği son noktadır

3. rüyada adnan hoca efendi hazretlerini görmek büyük saadettir size imreniyorum o zatı muhteremin tırnağının zerresini göründüğü rüyayı yorumlamak zinhar bana düşmese de haddim olmayarak belçika liginde handikaplı maçlara bakmanızı tavsiye ediyorum rüyada can manay görmenin literatürde bir karşılığı yoktur bence tedaşın allah belasını versin anlamına gelebilir

her türlü alarmı gergedanlar siksin alarmsız bir dünya dilerim rüyanız hayrolsun  

qamil

23 Kas 2017 15:20

Mesaj Gönder

meme gördüm ama ne mem e  

Darth Denuz

27 Kas 2017 17:39

Mesaj Gönder

göt görmek iyidir  

qamil

02 Ara 2017 15:47

Mesaj Gönder

hocam arkami dondum kismetim acildi bu ne demek  

yeslash

04 Ara 2017 22:15

Mesaj Gönder

bizim millet şaşırdı iyice Confused  

veyselacar

05 Ara 2017 00:57

Mesaj Gönder

yeslash demiş ki:
hocam arkami dondum kismetim acildi bu ne demek
rici arkani donersen hocaya laf olur onunu donersen soz nisan olur Kahkaha  

Darth Denuz

05 Ara 2017 14:17

Mesaj Gönder

benim böyle arkam olsa korumayla dolaşırım tütütü kırkbir kere maşşallahhhhhhh Bravo Hi  

qamil

08 Ara 2017 20:08

Mesaj Gönder

oy oy emine  

qamil

08 Ara 2017 23:52

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4 5 6 7 8   Sonraki