rüyanız hayrolsun

Anasayfa  \  Forumlar  \  Geyik  \  rüyanız hayrolsun

emeğe saygı !!  

qamil

28 Eyl 2017 22:16

Mesaj Gönder

hocam rüyamda çorak bir arazide vietnamlılarla savaş halindeydim tam çatışırken araya neo girdi baya savaşı kazanırken rambo karşı tarafı tercih halde üstümüze üstümüze geldi.. tam kaybediyoruz derken yukardan elinde bir çekiç ile thoru bekllerken celine dion geldi savaş bitti eğlenmeye gittik celine dion ile düet yaparken eve davet ettim önce duj dedi sular kesik dedikten sonra evden çıktı tam hayal kırıklığı yaşarken ebru polat geldi. geldikten sonra neler yaşandı tam olarak hatıramıyorum ama yine o alarım allah belasını versın ki çaldı uyandım.  

Sir Sensei

29 Eyl 2017 09:48

Mesaj Gönder

rüyada vietnamlı görmek çoruma gitmek demektir vietnamlılarla çorak bir arazide cenk etmenin literatürde yeri yoksada engn tecrübelerim ve ulvi önsezilerim bana bunun gene tedaşla ilgili bir duruma tezahür ettiğini söylüyor kaçak akım şalterini kontrol etmek icab eder. rüyada neoyu görmek modemi açıp kapatmak gerektiğine işaret ederken thoru belkerken selin dionun gelmesi limon kolonyası çarpmasından olur çok koklamamak lazım
rüyada ebru polat görmek uğursuzluk getirir erkek kertenkele bulup başının üstünde üç tur çevirmelisin

o alramı kır o alarmın ben mucidini sikem ben  

qamil

30 Eyl 2017 23:54

Mesaj Gönder

hocam engin tecrubelerinle aydınlattığın için teşekkür ederim. tedaş ile sorunlarımın var olması ile alakalı olduğunu kanıtladım ayrıca bu ay yenı modem ve ınternet alcaktım bununla alakalı olduğunu da kanıtladım. büyüksün.  

Sir Sensei

02 Ekm 2017 12:32

Mesaj Gönder

sizlerle varım  

qamil

10 Ekm 2017 14:29

Mesaj Gönder

hocam şimdi rüyamda değişik bir boyuta geçtim anlatıyorum ;

ofiste beraber çalıştığım biri ile eve gidiyoruz bahçemizi filan hatırlıyorum elimde çantam var neyse eve doğru yürürken bahçe havuza dönüşüyor ve içerde kimler kimler var şampiyonlar ligi gibi scarlett johansson mu dersin bar rafeli mi dersin veronika varekova amanda marcum ararsın alessandra ambrosio neyse koyim götlerine diyip yukarı eve çıkıyorum birden apartmanda merdivenler bitiyor duvar örülüyor yukarı çıkamıyorum arka plana türbe giriyor tövbe estf turbenin halısının altından el beni çekiyor hop ana beatriz barros kucağında buluyorum eğlenıyoruz filan bacardiler viskiler derken o mucidini siktiğiminin alarmı çalıyor. çok değişik duygular içerisindeyim  

Sir Sensei

10 Ekm 2017 15:23

Mesaj Gönder

sevgili sensei

rüyada ofiste çalıştığın "biri"ile eve gitmenin çok farklı yorumları var "iş vermek göt vermeye benzemez lan çapsız" diyerek patronu tokatlayacağın anlamına gelebilir eğer patron sen isen ofiste çavuşu tokatlarken iclal aydın tarafından basılacağın anlamına da gelebilir.

elde ki çanta igdaştan gelen son faturaya itiraz etmen gerektiği anlamına gelirken bahçenin havuza dönüşmesi çorumdan leblebi geleceğine işaret eder. havuzun içerisinde ecnebi görmek kondomların son kullanma tarihine dikkat etmeyi gerektirir eğer kondom kullanmıyor isen gene igdaştan gelen son faturayala ilgili bir durum olabilir.

aziz kardeşim. rüyada duvarla biten merdiven görmek arabayı bırakıp metroya bineceğini ve indiğin istasyonda merdivenlerin tadilatta olacağına işaret eder

rüyada türbe görmek bir devlet büyüğümüzün götünde çıban çıkacağına işarettir türbenin halısının altından çıkan el ise bütün dünyada tokat yaprağı anlamına gelir. ( bir yerden gelirse hocanı da gör ) herhangi bir tartışmaya yer bırakmayan bu yorumumun ardından ismini ilk defa duyduğum beatriz hanımın resimlerine bakayım dedim ve o alramınınanasınınamınakoyamamanın hüznü dimağıma doldu

duygular değişir aslolan göttür ....

şen olasın  

qamil

10 Ekm 2017 21:23

Mesaj Gönder

yilan gordum yilan
kobra mi deseeem anaconda miiiii
desem mi demesem miiiii
ama hocamdan saklayamam ben  

yeslash

11 Ekm 2017 00:09

Mesaj Gönder

rüyamda donuma sıçmak üzereyedim. bagajdan istepneyi çıkardım oraya sıçıp üstünü gazete kağıdıyla örttüm. sonra istepneye binip arabadan uzaklaştım.  

tmy

11 Ekm 2017 12:59

Mesaj Gönder

yeslash demiş ki:
yilan gordum yilan
kobra mi deseeem anaconda miiiii
desem mi demesem miiiii
ama hocamdan saklayamam ben
vay çakal vay
nelerdeneler görüyormuş Confused  

Darth Denuz

11 Ekm 2017 13:49