rüyanız hayrolsun

Anasayfa  \  Forumlar  \  Geyik  \  rüyanız hayrolsun

inleyen nagmeler  

Darth Denuz

10 Oca 2018 20:39

Mesaj Gönder

selamın aleyna tilki ,

hocam şimdi anlatacağım rüya böyle rüyanın taaaa monaco im diyebiliriz.

şimdi rüyadayız ortam sisli böyle soğuk harabe her yer savaş alanı gibi bir yer sanki sanırsın piyanist filmindesin , neyse bir anda bir kapı görüyorum ama öyle böyle değil saray kapısı gibi açıyorum böyle kalabalık herkes içiyor sıçıyor karışık şeyler oluyor derken podyum gibi bir yere geliyorum sonra ne mi oluyorum sahnenin tam ortasındayım ve mankenler mayolarını sergiliyor her gelen bir kere öpüyor önce sol sonra sağ kim bunlar dersen eğer , ilk sırada martha hunt geliyor o gidiyor leomie anderson gelip öpüyor ardından anessa moody. stella maxwell romee strijd derken en son adriana lima geliyor ve türkçe konuşuyor diyor ki senin için metin hara'yı bıraktım aksam benımle gelıyorsun sana en ateşli iç çamaşırlarımı göstercem diyor sonra bir anda sis çöküyor herkes gidiyor üşümeye başlıyorum birde mekan değişti tam o sırada alarm çaldı kalkar kalkmaz uyandığım mekanı görünce alarmı yaratının telefonun icatının bunu ilk kim satana kadar saydım işe gidiyordum halen sayıyordum.  
fotoğrafı yok

Sir Sensei

10 Oca 2018 20:54

Mesaj Gönder

libidonun ruyaya yansimalarina ornekler
tez yazicam bu ruyalara  
fotoğrafı yok

yyyyyyyyyyyyyyyy

11 Oca 2018 14:22

Mesaj Gönder

ben de size yazmak istiyorum ozel olarak rici
size nasil ulasabilirim pm hakkim yok
msn de verebilirsiniz  

Darth Denuz

11 Oca 2018 15:02

Mesaj Gönder

mirc den bul beni ya da icq numaram 1445362  
fotoğrafı yok

yyyyyyyyyyyyyyyy

11 Oca 2018 15:24

Mesaj Gönder

pmdeyiz Surprised  

Darth Denuz

11 Oca 2018 17:00

Mesaj Gönder

stiletto nedir diye baktım iğne topuklu bilek burkan kadın işkencesini gördüm

genel teammüllere rüyada birine aiti boş ayakkabı görmek o kişinin rahmete kavuşacağına işaret etse de gördüğünüz hatun kişinin yüzü belli olmadığından sebep ben bu görüngünün davranış bilim perspektifinden izdüşümsel bir spekturumla analizini yapıp ( kabaca ) şu yoruma hasıl oldum

3 vakte kadar bir adamla tanışacaksınız bu adamın bir kız kardeşi olacak ve o kadın tedaşta sözleşmenizden doğan haklarınızı sizin için koruyacak muhtemelen pamuklu beyaz bir kilodu vardır

rüyanız hayrolsun  

qamil

11 Oca 2018 18:52

Mesaj Gönder

rüyada piyanist filimine çağrışım yapacak sahneler görmek 6 lı ganyan bayi açacağınıza işarettir yoruma bile gerek olmayan bu görüngü akabinde gördüğünüz büyük kanatlı kapı hara alamet değildir

kısaca ölmüş cennete gitmiş hurilerle karşılaşmış ama vadeniz henüz dolmadığından geri dönmüşsünüz sadece tek bir nüans farkı rüyada adriana limayı mayo ile görmek kentsel dönüşüme girecek bir gayri menkulünüz olacağına işaret eder eğer böyle bir gayri menkul yok ise tedaşın size ait olmayan bir sözleşmeyle hizmet aldığınız anlaması anlamına gelir

rüyada bir ejnebinin sizinle türkçe konuşması yaz tatilinizin renkli geçeceğine işaret eder

rüyanız hayrolsun  

qamil

11 Oca 2018 19:01

Mesaj Gönder

kova burcuymuş
görevi iptal ediyorum
kaçkaç

hocca emlak vergisi %25 artı
welcome to the under my umbrella şemsiye ella e e e e  

Darth Denuz

11 Oca 2018 21:44

Mesaj Gönder

neaaah ! l  

qamil

11 Oca 2018 21:50

Mesaj Gönder

mırc ya da ıcq dedi ya lan Neutral
onlardan daha gelişmiş iletişim aracı duman var zaten.  

Mr burnfiree

12 Oca 2018 09:12

Mesaj Gönder

sana bu satırları yazarken kedi bile bahçemde martın yaklaşmasından mütevellit değişik değişik sesler çıkartıyor.  

Mr burnfiree

12 Oca 2018 09:14

Mesaj Gönder

o burcu bu burcu diyenlerin hastasiyim
benim yanimda demeyin ben astroloji ogrencisiyim  
fotoğrafı yok

yyyyyyyyyyyyyyyy

12 Oca 2018 11:18

Mesaj Gönder

kabuslar kabuslar bu ara =/  

eglaanca EldaR

12 Oca 2018 12:12

Mesaj Gönder

yatmadan önce sarmısaklı yoğurt yiyin bişii kalmaz  

qamil

14 Oca 2018 22:55

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22   Sonraki