ne yesek... vol. 4

Anasayfa  \  Forumlar  \  Geyik  \  ne yesek... vol. 4

işte her şey o merak ile başlıyor Kahkaha  

cakma ninca

11 Eyl 2015 22:58

Mesaj Gönder

yemek yapıyorsun diye mi Confused

erkek adam yemek mi yapar düşüncesiyle  

n o k t a

11 Eyl 2015 22:59

Mesaj Gönder

o zaman yemeyin Confused  

eglaanca EldaR

11 Eyl 2015 22:59

Mesaj Gönder

tamam yemeyiz : )))

kursa gideyim diyorum msa değil ama : )
temel ama pratik şeyler öğretsinler sonrası bende zaten : )  

n o k t a

11 Eyl 2015 23:01

Mesaj Gönder

suzme yogurt
ama itimatin olucak  

At avrat brave heart

11 Eyl 2015 23:03

Mesaj Gönder

n o k t a demiş ki:
yemek yapıyorsun diye mi Confused

erkek adam yemek mi yapar düşüncesiyle

yok babamın restorantı vardı. çocukken de çok severdim çalışmayı... bana sormuştu devam etmek ister misin bu mesleğe diye üniversiteyi kazandığımda, ben de yok baba ben yönetmen olacağım uğraşamam demiştim. Kahkaha Kahkaha  

cakma ninca

11 Eyl 2015 23:05

Mesaj Gönder

: )))

tam sopalıkmışsın gerçekten haha : )  

n o k t a

11 Eyl 2015 23:07

Mesaj Gönder

n o k t a demiş ki:
tamam yemeyiz : )))

kursa gideyim diyorum msa değil ama : )
temel ama pratik şeyler öğretsinler sonrası bende zaten : )

sana bir tavsiyede bulunayım mı nokta...

şayet bu işi profesyonelce yapmayacaksan, hiç eğitim falan alma... mutfakta deneme yanılma yöntemi hem işe yarar hem de pratiktir.

gir internete, yemek sitelerine, yemek programlarını takip et. araştır.. ilk yapışlarında sıkıntı yaşarsın sonra elin de alıştı mı hiçbir sıkıntın kalmaz...  

cakma ninca

11 Eyl 2015 23:07

Mesaj Gönder

rahmetli dedemin de meyhanesi varmış... .lol: babam da devam etmemiş ilk başta... işletme bitirip finans falan uğraşmış... seneler sonra emekliliğinde açtı...

hayır şimdi acaba şef olma yoluna girsem mi diye düşünüyorum bazen... duysa kesin vurur Kahkaha  

cakma ninca

11 Eyl 2015 23:09

Mesaj Gönder

yok ben profesyonel şekilde yapmak istemiyorum
çok boş vaktim var ne yapsam diye düşünüyorum aslında bu sebeple tamamen hobi : )  

n o k t a

11 Eyl 2015 23:11

Mesaj Gönder

o zaman evde deneme yanılma yöntemi madem vaktin de var. gir mutfağa hem inanılmaz terapi de oluyor yaparken ayrıca yaptığını da yiyiyorsun sonra Kahkaha  

cakma ninca

11 Eyl 2015 23:12

Mesaj Gönder

mide kaynaması çok büyük porblem  

ballythekid

11 Eyl 2015 23:12

Mesaj Gönder

yalnızken çok yiyemiyorum keyfim yerinde olacak yada güzel birşeyler olacak izlediğim anca öyle
yaşlı komşularıma yarıyor yaptıklarım daha çok... biraz daha fazla yapıp dağıtıyorum komşularıma : )  

n o k t a

11 Eyl 2015 23:15

Mesaj Gönder

komuşların sen öğrencimisin sandıkları kişi olmak da güzel yaptrıklarını getiriyorlar  

ballythekid

11 Eyl 2015 23:16

Mesaj Gönder

valla yalnızken de üşenmem yapar, yerim... ha ama masa kalabalıksa bir o kadar daha özenirim... mesela yalnızsam mutfakta yapıp mutfakta yerim...

ooo diziler, yaşlı komşularla yemek alışverişi yakında günlere de gidersin sen... altın günü, dolar günü Kahkaha  

cakma ninca

11 Eyl 2015 23:20

Mesaj Gönder