normal konusma, kendini sarki sozu ile ifade et vol.2

Anasayfa  \  Forumlar  \  Geyik  \  normal konusma, kendini sarki sozu ile ifade et vol.2

sen gene de en cok izmit41 ve trabzon61 plakalarindan uzak dur
o guzergahta da zonguldak67 ve bolu14 plakalari da mal gibi surerler onlara da dikkat Very Happy  

At avrat brave heart

09 Eyl 2015 23:37

Mesaj Gönder

hahaha yanına sehirleri de yazmış Kahkaha
biliyorum onları yahu Smile
41-54-06 en uyuz oldugum, 14 yine fena degil Kahkaha
ankaralıların da mesela arabalar da sinyal opsiyon galiba boyle tatlı tatlı giriyorlar önüne dogru Kahkaha
şerit kavramı zaten pek yok Neutral  

lililililili

09 Eyl 2015 23:40

Mesaj Gönder

napiym blmiyosundur diye yaziym dedim bu saatte plaka arama Smile

41 ve 61trabzon plakalar 34u hic sevmezler nefret ederler nerde gorseler gazlarlar hele bi onlari solla var ya ozellikle 61ler, seni sollamadan birakmazlar ya bu kadr mi kibirli bi memleket olur Very Happy
bolu ve zonguldak da tarlada traktor surer gibi araba surerler otobanda sol seritte 80le giden bi toros veya kartal falan girdun mu kesin 67yada 14dur Kahkaha  

At avrat brave heart

09 Eyl 2015 23:44

Mesaj Gönder

yok ya bilirim bi suru plaka ben Smile
yalnız sol şerit ve toros dedin aynen soyle bi sahne vardı dönerken; en sol şeritte hafif rampa cikiyoruz önümde toros (yaslica da bi amca) onun onunde tanker, ama tanker tankeri solluyor, bu arada iyice düştük tabii biz ama torosta cilginca selektor Kahkaha
sonra tanker saga gecti toros basmaya basladi ben 130la hala arkasindaydim en son solladım falan filan neyse az ılerde ben 130-140 arası giderken beni solladı dedim su an bastığı acaba kadranda yazıyor mu asgddjska Kahkaha  

lililililili

09 Eyl 2015 23:49

Mesaj Gönder

41 ve 54e pek yol vermem bu arada ben ankara'ya yine kiyamiyorum da Neutral  

lililililili

09 Eyl 2015 23:51

Mesaj Gönder

ya benm gozmde 06 plakayla 34 plaka ayni artik birlesmis hep karismis istanbullu cok var 06ya binen ankarali cok var 34e binen Kahkaha
beni sollamaya calisan herifin arabasi eger benm arabamdan dusukse bilerek yol vermiyorm ben rutbeninbil araba altinda parcalanicak diyerekten jajsjkflallf  

At avrat brave heart

09 Eyl 2015 23:56

Mesaj Gönder

yok ya ben sunu farkettim ki 34un manyakliklarina alismisim tarzını biliyorum yani ona gore aksiyon alıyorum gidişinden bile anlıyorum yani bu önüme atlar su soyle yapar falan diye ama ankaralı bi değişik Kahkaha
bes şerit varsa besi de onun rahatlığında yani onun canı ne yapmak istiyor henüz kestiremiyorum Kahkaha
o yuzden ankara'da daha temkinliyim Neutral  

lililililili

10 Eyl 2015 00:02

Mesaj Gönder

onlara ben yol veriyorum sonra tampona yapışıyorum Neutral  

lililililili

10 Eyl 2015 00:03

Mesaj Gönder

alicaksn butun ankarali soforleri
bi odaya sokucaksin
sabahtan aksama kadar aç karnina dovuceksn niye dovdugunu de soylemiceksin Kahkaha  

At avrat brave heart

10 Eyl 2015 00:04

Mesaj Gönder

lililililili demiş ki:
onlara ben yol veriyorum sonra tampona yapışıyorum Neutral
benm taktigim ama sen kofkmuyo musn hic aniden fren koyar diye Rolling Eyes  

At avrat brave heart

10 Eyl 2015 00:05

Mesaj Gönder

asdgshsja ay kıyamam onlara ben ya yapmasınlar Smile

tecrubeliyim ben ya onu denedi biri bana baya kapıştık Kahkaha
bi pazar sabahı ciktim gayet normal orta şeritte gidiyorum ama önümdeki yavaş sola geciyim dedim baktım sol da bos, geçtim iki sn icinde arkamda bitti bi cocuk ben de bastım buna yol veriyim diye hemensaga geçtim, bu salak anlamadı herhalde iyi niyetimi Confused aynı paralelde arkama ama benim önümde yine araba baktım sol doldu saga attım kendimi bu da saga, arkamıza ambulans ne ara geldi çözemedim zaten frene de basmıyoruz Confused sonra ben yine ortaya bu önüme gecti bi hızlanıyor bi fren falan klasik ben hic bozmadım ama cok senkronize yani naparsa aynısını yapıyorum Kahkaha
en son saga çekti durdu korna kıyamet falan ama bastım gittim ben Neutral  

lililililili

10 Eyl 2015 00:17

Mesaj Gönder

o zaman yine burayla devam edelim

söylemem gerek bitirdin hem de çok severek
ihtirassız didişmeler bitirdi bizi tüketerek
atma bir adım uğraşma dokunman boş gelecek  

lililililili

10 Eyl 2015 08:04

Mesaj Gönder

ikimiz bir oyunda son perdelerde