normal konusma, kendini sarki sozu ile ifade et vol.2

Anasayfa  \  Forumlar  \  Geyik  \  normal konusma, kendini sarki sozu ile ifade et vol.2

iyi serkan' cim senden  

lililililili

09 Eyl 2015 22:36

Mesaj Gönder

iyi erzurumdaym bende surunmeye devam :/
yoksn topice gelmiyosun gozum seni ariyo  

At avrat brave heart

09 Eyl 2015 22:37

Mesaj Gönder

ay evet bu ara biraz offa sardım galiba Kahkaha  

lililililili

09 Eyl 2015 22:40

Mesaj Gönder

ihmal etme bizi Rolling Eyes  

At avrat brave heart

09 Eyl 2015 22:42

Mesaj Gönder

Very Happy
ay olur mu oyle seyyyy  

En son lililililili tarafından 09 Eyl 2015 22:44 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

lililililili

09 Eyl 2015 22:43

Mesaj Gönder

oldu iste :/
halic koprusuyle yenibosna arasnda gozum hep seni ariyo trafikte Kahkaha  

At avrat brave heart

09 Eyl 2015 22:44

Mesaj Gönder

asdgshsja Kahkaha
bence gazetelerin 3. sayfalarına da baksan olur Kahkaha
bu ara cok arızayim Neutral  

lililililili

09 Eyl 2015 22:47

Mesaj Gönder

allah korusun Hass
ben hep arizayim altmda biraz daha hizli bi araba olsa herlde dusunemiuorim Kahkaha  

At avrat brave heart

09 Eyl 2015 22:49

Mesaj Gönder

hız cok yapmam da ben gıcık olunca baya gıcıklik yapıyorum ya Confused
ankara dönüşü dayanamadım en sonunda sıkıştırdım birini Confused
sakarya ve izmit şöförlerine uyuzum zaten bir iki devirden düşürdüler sallamadım iki uc tanesi önüme atladı kornaya bile basmadım ama en son biri yine önüme atlamaya kalkınca valla bariyere yapıştıracaktim ya kan beynime sıçrıyor yani Confused  

lililililili

09 Eyl 2015 22:52

Mesaj Gönder

bak otobanda en cok korfezle gebze arasi cok dikkat ediceksin orda rampa cikiyosun falan ya kamyonlar mecbur genis aliyolar devirden dusmemek icin bide 2 seride dusuyo ya ondan acemi sofosler tirsiyo arkasina bakmadan seridine giriyolar :/  

At avrat brave heart

09 Eyl 2015 22:56

Mesaj Gönder

ya hepsi deli ya
ben donuste d100 mu o ne adı, otobana girmedim girmediğime de pişman oldum zaten
ana yola katılacak adam 2 şerit giriyor bodoslama, biliyorum da yani oyle yaptıklarını, bir iki yavaşladım üçüncüde ehhh sayiyla mı verdiler dedim bastım gaza selektor korna adamın aklı cikti valla ama muma dondu sonra sinyal minyal veriyo asdgshsja  

lililililili

09 Eyl 2015 23:01

Mesaj Gönder

d100 olan e5 oluyo
e6da otoban (halk arasinda parali yol ) Kahkaha
sne gene bir iki tahammul etmissin yavaslamissin ben bidaha yapmasin oyle millete kaza yaptirmasin diye veriyorum kornayi kicina yapisip sellektor falan korkutuyorum
bikac kere tampona dokunmuslugum var Kahkaha  

At avrat brave heart

09 Eyl 2015 23:08

Mesaj Gönder

ya kardeşimi bıraktım kafam dolu annem de korkmasın diye baya sakin geliyordum ama bir iki derken tepem attı sonunda yani Confused
zaten onunla bi başladık sonra bi tanesinin lastigi cikti önümde annem bi panik Confused
ben de yavaş yavaş cigrimdan çıkınca basladim herkese uyuzluga annem basladi ay yavaş ay sagdan araba geliyo ay oyle ay boyle en son anneme patladım ya uyu ya konuşma diye Confused  

lililililili

09 Eyl 2015 23:13

Mesaj Gönder

sofore karisan yandaki allah korusun kaza bile yaptirir Confused
ben o yuzden annemi arkaya oturtuyorum kakdkkflaldjaj  

At avrat brave heart

09 Eyl 2015 23:27

Mesaj Gönder

aynen oyle Confused
benimki de normalde arkaya oturuyor da iste one oturacak kimse olmayınca Smile  

lililililili

09 Eyl 2015 23:34

Mesaj Gönder