meavea binchy kitapları

Anasayfa  \  Forumlar  \  Okuma  \  meavea binchy kitapları

aşk mutfakta pişer ve italyanca aşk başkadır kitapları cok hosuma gitmişti ama yanlız kadınlar sokagını sevemedim bitiremedim..  
fotoğrafı yok

dem

20 Kas 2006 23:40

Mesaj Gönder

kitaplarının arasındaki baglantılar keyifli oluyo
hepsini okudum gibi,kafa dinlemek icin ideal  

*nEstLe*

22 Kas 2006 00:02

Mesaj Gönder

çoğunu okudum şuan aşkı yarın yaşayacaksın ı okuyorum... vakit öldürmek için, dinlenmek çin birebirdir kitapları.. iki kitapta bir aralara sıkışınca güzel gidecek türde(o nedemk yahu:p  

Goodbye_blue_sky

30 Kas 2006 19:11

Mesaj Gönder

çok hafif tarzı
masal okur gibi okunuyor
agır kitapların arasına sıkıştırıyorum dinlenme molası vermişim gibi oluyor
hepde mutlu son var kitaplarında en çok o yüzden seviyorum Smile  

aither

30 Kas 2006 23:33

Mesaj Gönder

dem demiş ki:
aşk mutfakta pişer ve italyanca aşk başkadır kitapları cok hosuma gitmişti ama yanlız kadınlar sokagını sevemedim bitiremedim..

ben en çok oonu sevmiştim Rolling Eyes  

aither

30 Kas 2006 23:37

Mesaj Gönder

okumam demiyorum okudum okumasına ama hep aynı çizgide ilerliyo...
bence genellikle kadınlara hitap eden kitaplar bunlar,genelleme yapmak gibi olmasın Confused  
fotoğrafı yok

kAsTaLiA

06 Ara 2006 16:21

Mesaj Gönder

ismini yeni duyuyorum desem,  

reLic

06 Ara 2006 18:15

Mesaj Gönder

turkceye cevrilen tum kitaplarini okudum... bence hepsi iyi... mukemmel degil... ama insanin icini isitan, bir sure icin kahramanlariyla ozdeslestiginiz, sanki arkadasiniz ya da komsunuzmus gibi hissettiren kitaplar... ama en cok kadinlar...  

absoluteblue

22 Ara 2006 11:09

Mesaj Gönder

çok yalan kitaplar.  

yEAh My CooKiE

27 Ara 2006 23:08

Mesaj Gönder

gece 11 de başlanılan sabaha kadar bitirilen hoş zaman kitapları yazdıkları..  

figurehead

15 May 2007 21:20

Mesaj Gönder

lüzumsuz kitap olduğuna pek inanmıyorum açıkçası..  

figurehead

16 May 2007 23:14

Mesaj Gönder

askerdeyken cok okudum kitaplarini. hemde begenerek okudum. acikcasi beni askerligin stresinden uzaklastiriyor ve zamanin irlandasinda bir karaktermisim gibi dusunmemi sagliyordu.

askerden dondum ve rafimda tum kitaplarinin olmasini isterim...  

phaedy

18 May 2007 19:54

Mesaj Gönder

bu arada kendisinin cok guzel bir ismi var ki ben dahil herkes o harflerin yerini karistiriyor galiba...

maeve binchy...  

phaedy

18 May 2007 19:56

Mesaj Gönder

italyanca aşk başkadır la başladım geri döneceksini okudum daha sonra yalnız kadınlar sokağıyla noktayı koydum...ilk okuduğumda "allahım ne zaman biticek bu kitap" dedim ama inat ettim dedim mutlaka sonunda güzel bi şi olmalı...yok.geri döneceksin i aldığımda kısmen diğerine göre daha sürükleyici geldi ama o da çok başarılı değildi,en azından şöyle söyliyim benm keyif aldığım bir kitap tarzı değil.üçüncüsünü de sırf sadece 2 kitapla kadın hakkında hüküm vermiyim diye okudum ama o da aynı çıkınca da yapılabilecek bi şi kalmadı....  

ekşıngız

23 May 2007 12:06

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4   Sonraki