migrosta ağlamak___

Anasayfa  \  Forumlar  \  Okuma  \  migrosta ağlamak___

at avrat duygusala bağlamış şaşırdım  

aaabenkimim

07 May 2015 00:18

Mesaj Gönder

son bi şey gidenin ardından yenisi için heyecan duyun bence
acaba nasıl biri gelcek
saçı ne renk, gözü ne renk
nerde tanışçam
nasıl bi karakter falan die ya ağlamayın boşa ruhu bile duymuyodur zaten gittiğine göre Kahkaha

sustum Very Happy  
fotoğrafı yok

Calista

07 May 2015 00:21

Mesaj Gönder

adam duygusal  

maeglinn

07 May 2015 00:39

Mesaj Gönder

yazıya hissiyat yönünden bakınca müthiş ama anlatımda aksaklıklar var okurken bölünmeden heyecanla okumak isterdim. agzına saglık anto ; )

not: kim lan bu 2 yil 8 ay birlikte oldugun kisi ben bilmiyorum Kahkaha  

p e p i t a

07 May 2015 07:05

Mesaj Gönder

mevzu yemek mi ¿  

Berg

07 May 2015 08:01

Mesaj Gönder

iyi yapmışın geldiği anda koyver gitsin etraf çok da fifi yani  
fotoğrafı yok

depresifpollyanna

07 May 2015 08:26

Mesaj Gönder

yok yaa böyle şeyleri inci sözlük te falan yazıyorlar
anlamadınız mı? o kadar fena halde ve "migros tan eli boş çıkmış"
nu yazının sonu böylemi olmalıydı sizce?  

KENIROM

07 May 2015 08:42

Mesaj Gönder

ağlamak insan işi diye bir şiir vardı. bir erkeğin ise bunları yazması hissedebilmesi ve bunu bukadar yalın hem hüzünlü hem komik anlatabilmesi harika bence...kitabı "neden evlenmedim" almadım henüz ama en yakın zamanda alacağım kesin...sanırım pucca gibi ancak edebiyat yonü daha ağır basmıs güzel hikayeler beni beklıyor olacak...yasasın Surprised  

artıkpolya^^adeil

07 May 2015 08:47

Mesaj Gönder

şimdi bu anı paylaşımımı, kısa hikaye denemesi mi?

bence önce bunun bir ismini koyalım  
fotoğrafı yok

retired

07 May 2015 08:53

Mesaj Gönder

neden migros peki  

M L H

07 May 2015 10:30

Mesaj Gönder

bu konu bımde geçmeliydi  

richie richh

07 May 2015 12:14

Mesaj Gönder

her h.sonu kadın denen türle rakı içersen olacağı budur. ne bekliyordun yani Confused  

Uchiha Sasuke

07 May 2015 12:41

Mesaj Gönder

bu yazıyı yazan erkekse sıkıntı büyük  
fotoğrafı yok

Huy Ben Amon

07 May 2015 12:55

Mesaj Gönder

anto demiş ki:
oradan da kaçtım, tam kurtuldum derken, meze reyonuna geldim, rus salatasını çok severdi 2 yıl 8 aydır beraber olduğum hanımefendi, ekmeksiz yiyemez, ben yiyince de beni ayı olmakla suçlardı. beni, benden soğudu için terketmişti, belki de rus salatasını ekmeksiz yiyorum diye soğumuştu, belki de suyu şişeden içiyorum diye olabilirdi. aslında şu markette ki her yiyecek malzemesiyle ilgili benden soğunacak bir neden vardı. iğrençtim. balığımı bile güzel ayıklıyamıyordum. rus salatasına son bir kez baktım, gözlerimden ilk damla süzüldü. utandım, kaçtım, boş bir reyon aradım. ramazan ayıydı, muhtemelen içki reyonu boştur diye düşündüm, tahmin ettiğim gibiydi. kırmızı şarapların önünde ağlamaya başladım, kimse beni görmüyor sanıyordum, koyverdikçe koyverdim kendimi. sepeti elimden bırakmış, öne eğilmiş şarap şişelerini inceler gibi yaparaktan ağlarken birden kuruyemiş reyonundaki görevliyi farkettim, bana bakıyordu, sanıyorum ramazan dolayısıyla alkol almayı bıraktığımı ve bu yüzden şarabı çok özlediğim için ağladığımı sanıyordu. suratında tiksinti vardı.

hızla kapıya yürümeye başladım, kasiyerlerin yanından uçarcasına geçtim. ve ben o gün ömrümde ilk kez migros'tan elim boş çıktım.

dopamin = beynimizdeki esaret hormonu.  

She

07 May 2015 13:37

Mesaj Gönder

Kahkaha Kahkaha Kahkaha

uchiha sasuke demiş ki:
her h.sonu kadın denen türle rakı içersen olacağı budur. ne bekliyordun yani Confused

Luckshot

07 May 2015 13:47

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3   Sonraki