migrosta ağlamak___

Anasayfa  \  Forumlar  \  Okuma  \  migrosta ağlamak___

2 yıl 8 aydır beraber olduğum hanımefendi tarafından pek hoş olmayan bir biçimde terkedileli bir hafta olmuştu. kendimi bol bol mesai yapmaya ve alkole verdiğim için evle pek ilgilenememiş, yine bir duygulanma anında buzdolabında kız arkadaşımla beraber aldığımız ne varsa bir poşete koyup çöpe atmış, sonuçta bomboş bir buzdolabı ve pis bir mutfakla yaşamaya başlamıştım. cuma günü iş çıkışında artık kendime zarar vermeyi bırakmam gerektiğine karar verdim ve migros'a uğradım. niyetim bir miktar abur cubur, kola ve az biraz meyva almaktı. biten ilişkinin üstüne migros'a girebilmek, oradan alışveriş yapabilmek benim için büyük bir hedefti ve eğer bunu başarabilirsem, herşeyi yapabilirdim. ilişki boyunca neredeyse her haftasonu mutlaka migros'a gidilmiş, balıktı, pirzolaydı, kalamardı, tavuktu, ciğerdi, ezmeydi, humustu, rus salatasıydı alınmış, sonrasında güzel rakı sofraları kurulmuş, muhabbetin dibine vurulmuştu. ah hele bir patlıcan salatası yapardı ki 2 yıl 8 aydır beraber olduğum hanımefendi, cenneti dilinizde betimlerdi.

uzun lafa gerek yok. kapıdan girdim, sağ tarafta sebzeler duruyordu, korktuğum olmuştu, birden burnumda bir uyuşma hissettim, midem ağrıyordu. közlemelik tombul patlıcanlara , salata olabilecek kıvırcık marullara, taze soğanlara baktım. yutkundum, almayı planladığım şeftali bile yalan olmuştu, reyona hiç giremedim.

adımlarımı hızlandırma kararı aldım ki, balık reyonu karşıma çıktı. çipuralar koyun koyuna dizilmişti, ben yatağımda tek başıma üşürken, onlar huzurla buza uzanmışlar, üşümüyorlardı, yanlız değillerdi, sırtsırta vermiş, muhtemelen biri ağa yakalandığı için diğerleri de peşinden gelmiş, büyük bir aşkın tasviriydiler. gözlerim doldu, o çipuraları alsam yemeğe çeviremezdim, çevirsem, soframı kuramazdım, kursam muhtemelen ya beni hiç anlamayan bir kız ya da sürekli abi sana kız mı yok diyen papağan bir arkadaşla paylaşmak zorunda kalacaktım, balığımın yanak etini. gözlerim dolmaya devam ediyordu, alnım gıdıklanıyordu, ellerim terliyordu.  

At avrat brave heart

06 May 2015 21:52

Mesaj Gönder

oradan da kaçtım, tam kurtuldum derken, meze reyonuna geldim, rus salatasını çok severdi 2 yıl 8 aydır beraber olduğum hanımefendi, ekmeksiz yiyemez, ben yiyince de beni ayı olmakla suçlardı. beni, benden soğudu için terketmişti, belki de rus salatasını ekmeksiz yiyorum diye soğumuştu, belki de suyu şişeden içiyorum diye olabilirdi. aslında şu markette ki her yiyecek malzemesiyle ilgili benden soğunacak bir neden vardı. iğrençtim. balığımı bile güzel ayıklıyamıyordum. rus salatasına son bir kez baktım, gözlerimden ilk damla süzüldü. utandım, kaçtım, boş bir reyon aradım. ramazan ayıydı, muhtemelen içki reyonu boştur diye düşündüm, tahmin ettiğim gibiydi. kırmızı şarapların önünde ağlamaya başladım, kimse beni görmüyor sanıyordum, koyverdikçe koyverdim kendimi. sepeti elimden bırakmış, öne eğilmiş şarap şişelerini inceler gibi yaparaktan ağlarken birden kuruyemiş reyonundaki görevliyi farkettim, bana bakıyordu, sanıyorum ramazan dolayısıyla alkol almayı bıraktığımı ve bu yüzden şarabı çok özlediğim için ağladığımı sanıyordu. suratında tiksinti vardı.

hızla kapıya yürümeye başladım, kasiyerlerin yanından uçarcasına geçtim. ve ben o gün ömrümde ilk kez migros'tan elim boş çıktım.  

At avrat brave heart

06 May 2015 21:53

Mesaj Gönder

şaka mı ya Shocked  
fotoğrafı yok

Calista

06 May 2015 23:10

Mesaj Gönder

bitmiş bi ilişki nasıl insanı bu hale sürükler hiç anlamıyorum
hadi beraberken tartışmış etmiş olsanız sinirleriniz boşalır bilmem ne ok de
bitmiş ya Razz

hayatımda karşı cins tarafından ya da kendiliğimden karşı cins için üzüldüğüm, gözyaşı döktüğüm anların toplamı 1 saniye etmez heralde ben ki aşırı duygusal bi insan olduğumu düşünüyorum üstelik Kahkaha  
fotoğrafı yok

Calista

06 May 2015 23:16

Mesaj Gönder

ya bi de arabesk dinlerim yani ben
ama arabeski hiç aşk acısı çekmeden
sadece keyif alarak dinlemenin verdiği haz da çok başka bi şey
her kula nasip olmuyo demek ki Kahkaha

ama çok şaşırdım sen delisin heralde migrosa gidememek, yemek yiyememek nedir ya Razz
allah korusun beni bu hayatta ölüm dışında hiçbir şey üzemez, terketmiş de benden soğumuş da çok da tın.
yeryüzündeki son insan sanki Very Happy  
fotoğrafı yok

Calista

06 May 2015 23:19

Mesaj Gönder

güzel yazı sonuna kadar okudum. bir ara pm e uğra da konuşalım biraz.  

Love Comes Again

06 May 2015 23:29

Mesaj Gönder

ramazandı dediğine göre şu an alkollüsün ve buraya içini döküyosun, muhtemelen bunları daha önce herhangi bir şekilde dile getirmemişsin ya da alkol almadan dile getiremiyosun, genel olarak böyle bir sorunumuz var malesef. normal hayatta hep güçlü görünmeye çalışıyoruz.
yine de ben papağanlık yapayım, sana kız mı yok kardeş. eğer ayrılık sebebinz ölüm gibi kontrol edilemez bir durum değilse seçim yapılmış demektir. senden vazgeçene bu kadar değer verme.
calista sende numara yapma, çok ağlamışsındır sen tipinden belli Razz  

SweepeR

06 May 2015 23:45

Mesaj Gönder

migrostan vazgecerek yola baslamalisin baskan  

caca

06 May 2015 23:45

Mesaj Gönder

napcan çocuğun iyice psikolojisini mi bozcaksın Razz
oturun karşılıklı bi büyük açıp sırayla ağlayın hatta dimi Razz
boş verin bence ben size daha güzel şeyler anlatırım
hayatınıza sünger çekersiniz Kahkaha Kahkaha  
fotoğrafı yok

Calista

06 May 2015 23:51

Mesaj Gönder

sweeper demiş ki:

calista sende numara yapma, çok ağlamışsındır sen tipinden belli Razz

hayatımda bir erkek için hiç ama hiçççç ağlamadım.
çünkü hiçbi şeye üzülmedim Very Happy  
fotoğrafı yok

Calista

06 May 2015 23:53

Mesaj Gönder

ilişkiler konusunda çok taş kalpliyim ben
kırdığım kalplerin nüfusu çinle yarışır Kahkaha
ama benimki hiç kırılmadı
çünkü hayatta izin vermem böyle bi şeye
bu insanın kendi elinde..

bu konuda psikolojik desteğe ihtiyacı olanlar yazsın bana
tek seansta kesin çözüm Kahkaha  
fotoğrafı yok

Calista

06 May 2015 23:56

Mesaj Gönder

ağlamak güzeldir, içteki kiri ancak gözyaşı temizler.  

At avrat brave heart

06 May 2015 23:56

Mesaj Gönder

tabi herkesin kendisine göre bi tekniği olmalı, kendini işe verince zaten bişey kalmıyo  

SweepeR

07 May 2015 00:09

Mesaj Gönder

ağlamak güzeldir tabii hatta benim kadar çok ağlayan da yoktur sitede muhtemelen, fotom bile var Razz
ama ağlamak için çok güzel nedenler var ya ikili ilişkiler için ben ağlayamam
istesem de o kapasite yok, çok mantıklı yaklaşıyorum belki ilişkiler o sebepten Very Happy  
fotoğrafı yok

Calista

07 May 2015 00:13

Mesaj Gönder

yani dielim ki çok sevdiğim bi adam beni terketti gitti
çok sevsem de ağlayamam
çünkü gitmiş yani ortada kimse yok neye ağlicam ki Confused
hani henüz daha yola çıkmamış olsa hadi ağliim Kahkaha
üstelik sonrasında başka bi ilişkiye de başlicağımı biliyorum
bunu bildiğim için istesem de ağlayamam zaten Kahkaha
neyse ya çok aşırı saçma gelio bana böyle şeyler
o yüzden daha sinir bozucu olmadan susayım Very Happy