2015 kitap listesi

Anasayfa  \  Forumlar  \  Okuma  \  2015 kitap listesi

var mısınız?
hepsini tamamlayamasanız bile çıktı alıp okudukça işaretlemek güzel bir fikir olabilir

PERFECTSMILE

04 Oca 2015 17:28

Mesaj Gönder

"a book you started but never finished"

tanrilar okulu Confused
bu sefer basarabilir miyim bilemiyorum Confused  

music

04 Oca 2015 17:51

Mesaj Gönder

kitaplık kedisi diye bir blog var. orda da 20 kitaplık bir hedef liste var. ilgilisi bakabilir. ben çok sevdim.  

quitxxx

04 Oca 2015 19:05

Mesaj Gönder

a book you can finish in a day

bugün süper bir kitap arakladım caddebostan nero'dan:) orhan kural hocamızın anı kitabıSmile 22'de başladım; 3 saate biter)))  

nekropsius

05 Oca 2015 04:18

Mesaj Gönder

nonduku demiş ki:
kitaplık kedisi diye bir blog var. orda da 20 kitaplık bir hedef liste var. ilgilisi bakabilir. ben çok sevdim.

listeden öte blogda ilgimi çeken birçok konu oldu takibe alıyorum teşekkürler paylaşım için

ve bahsi geçen challenge aşağıdaki linkten ulaşılabilir; kendilerinin örnek vermeleri de güzel bir alternative olmuş

http://kitaplikkedisi.com/guzelseyler/kitaplik-kedisi-reading-challenge-2015-siz-de-katilin/  

PERFECTSMILE

05 Oca 2015 09:34

Mesaj Gönder

500 sayfadan uzun
vahşi kartlar / george r. r. martin  

neeyiir

05 Oca 2015 11:27

Mesaj Gönder

he okuyacaklarmış bu ben okuduğumu yazdım.
evdeki kitapları okuycam önce.  

neeyiir

05 Oca 2015 11:28

Mesaj Gönder

bunlar sanirim sadece a harfiyle baslayanlar Confused

Hick  

RayJay

05 Oca 2015 12:39

Mesaj Gönder

perfectsmile demiş ki:

listeden öte blogda ilgimi çeken birçok konu oldu takibe alıyorum teşekkürler paylaşım için

ve bahsi geçen challenge aşağıdaki linkten ulaşılabilir; kendilerinin örnek vermeleri de güzel bir alternative olmuş

http://kitaplikkedisi.com/guzelseyler/kitaplik-kedisi-reading-challenge-2015-siz-de-katilin/

aynen oyle. cok guzel bir blog. bi de kediler ve kitaplar diye bi blog var. onlar artik bosladilar yazmiyorlar pek ama eski paylasimlari gayet guzel. hepsi de kedili kitap bloglarinin sanki Smile  

quitxxx

05 Oca 2015 15:12

Mesaj Gönder

o kadar cok biriken kitabım var ki, kendi kuralları olan ve onlaıı bitrirmeyi hedefleyen bir liste yapacagım. fikri çaldım. teşekkürler.
Embarassed  
fotoğrafı yok

Klns

05 Oca 2015 16:50

Mesaj Gönder

kitap okumaya vaktiniz var yani. bravo.  

Budd

05 Oca 2015 17:15

Mesaj Gönder

nonduku demiş ki:

aynen oyle. cok guzel bir blog. bi de kediler ve kitaplar diye bi blog var. onlar artik bosladilar yazmiyorlar pek ama eski paylasimlari gayet guzel. hepsi de kedili kitap bloglarinin sanki Smile

"kediler ve kitaplar"a da bakacagim

tesekkurler harika paylasimlarin icin Smile  

PERFECTSMILE

07 Oca 2015 00:34

Mesaj Gönder

marceline demiş ki:
o kadar cok biriken kitabım var ki, kendi kuralları olan ve onlaıı bitrirmeyi hedefleyen bir liste yapacagım. fikri çaldım. teşekkürler.
Embarassed

afiyet olsun Wink

fikir gelistirilebilir tabii
ben ilk listeyi cikti aldim okudukca isaretleyecegim bakalim ne kadarini basaricam Smile  

PERFECTSMILE

07 Oca 2015 00:35

Mesaj Gönder

budd demiş ki:
kitap okumaya vaktiniz var yani. bravo.

kitap okumaya zaman yaratiyoruz Very Happy

ama yine de too many books so little time Hass

aylik kitap siparisimi de listeyi dikkate alarak verdim
kargomu bekliyorum heyecanliyim  

PERFECTSMILE

07 Oca 2015 00:37

Mesaj Gönder