kitap tavsiyesi

Anasayfa  \  Forumlar  \  Okuma  \  kitap tavsiyesi

bence ruhi mucerret kesin okunmalı ardından da dublorun dilemmasi..murat menteş kadar öğün tarzı olan yazar sayısı az. Smile  
fotoğrafı yok

itsmylife

06 May 2015 22:36

Mesaj Gönder

öğün değil özgün*  
fotoğrafı yok

itsmylife

06 May 2015 22:37

Mesaj Gönder

trendeki kız
rüzgarın gölgesi son zamanlarda soluksuz okuduğum iki kitap
shantaram var bir hapishane kaçağının gerçek yaşam öyküsüdür adam hindistan a gitmiştir ve orada başından geçenleri anlatmaktadır ( mafyası yeraltı dünyası yaşam standartları vs vs )
olasılıksız -adam fawer
marc levy-tüm kitapları fantastik romantikçidir.romantizmi fantastik öğelerle besler
kağıt kız okuduğum ilginç kitaplardan biriydi.sevgilisinden ayrıldığı için bunalıma giren ve romanının devamını yazmayı reddeden yazar bir sabah terasında yazdığı roman kahramanına benzeyen bir hatunla karşılaşır.sizin kaleminizden düştüm ben yazmanız gerek diye başlayan hikayenin aslı aslında hiç te fantastik değildir Smile

şimdilik bu kadar yeter
daha sonra biraz daha eklerim Smile  

nesnell

19 May 2015 22:31

Mesaj Gönder

yedektebekleyenmelek demiş ki:
nereye bakiyor bu adamlar? metin akpinar ile zeki alasyanin oynadigi filmin bazi yerleri, huseyin rahmi gurpinarin "iki hodugun seyahati" adli oykusune cok benziyor, alinti yapan kisi, kahramanlarin erzincan eğinli olmasini bile degistirme geregi duymamis.. ayni filmdeki gibi "bunlar eğinlileri sevmiyor galiba" tarzi bir muhabbet var

dün 2.elcide görmüştüm iki hödüğün seyahati ni. aksam onu da gidip alayım :s  

Emreciksin

26 May 2015 17:52

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4 5 6 7