senin anlatacakların birikmiş,benimse senden dinleyeceklerim

Anasayfa  \  Forumlar  \  Okuma  \  senin anlatacakların birikmiş,benimse senden dinleyeceklerim

konuşmak, aramızdaki en büyük tuzak gibi duruyordu; dünyanın en büyük tehlikesi alışmaktı oysa.

herşeyi bir kenara bırakıp onca mesafeden birbirimizin ekrandaki resmine baktıkta kadın, neden hiç benzemedik o kadar zaman birbirimize üzüm misali, kimse bilmiyor.

sen, güzel kurulmuş devrik bir cümlenin benden önce sana değmesini sevdin, çünkü öyle sevilmeyi hiç görmedin. karşılıklı ayrı ayrı şehirlerde nefes alıp yine de hiç benzemememizin nedeni buydu aslında, daha hikayenin başında..

gece olunca cümleler karanlığa saklanır sanıyoruz, cesaretimiz bundandır.

hem, adımın ne olduğundan önce soracağın soruların var senin. bileğimi tutup nabzımın atmadığını çok sonra öğrenmek ikimize de daha acı verir mesela, bilmiyorsun..

tanıdıkça nefret etmemek için uzaklaştığım kalabalıklarım var, bir de "onu tanımak daha çok sevmeme neden oldu" dediklerim. adım gibi biliyorum sen ikinci cümlenin sahibisin, ki kabus olan budur aslen.

senin anlatacakların birikmiş, benimse senden dinleyeceklerim. ama sevgilim, bir insanı sevmekle, tanımak arasında dünyalar kadar fark var. o yüzden 'ayrı dünyaların insanıyız.'

ve sırf senden uzak durmak için her gece kendimden nefret etme gerçeğini nasıl kabulleniyorum..bi düşünsene?

dahası benim, yüzüne bir kere dokunamadığım 'sen'im varken, seninde, zaaflarına gözü gibi bakan bir adamın var artık.

ne mutlu sana.  

Snitchbone

17 Kas 2011 23:46

Mesaj Gönder

fotoğrafı yok

anqel

17 Kas 2011 23:49

Mesaj Gönder

pnrr

18 Kas 2011 00:00

Mesaj Gönder

dünyanın en büyük tehlikesi alışmaktı oysa

evet bu  
fotoğrafı yok

balıkakıllı

18 Kas 2011 00:06

Mesaj Gönder

snitchbone demiş ki:
zaaflarına gözü gibi bakan bir adamın var artık.

Piizci

18 Kas 2011 10:49

Mesaj Gönder

snitch bu sefer de ben borçlandım sana, sanılanla olan arasında ki fark üzerine de bir yazı benim borcum olsun sana...

de bu beslenmeleri yeni bir kadavraya ne zaman çeviricez ... yemekte şarabı fazla kaçırdım yine... yani bugün alkol detaylara bir dost yardımıyla dokunabilecek noktada ... gelirsen haber et ..

naif olmak lazım be içince aslında .. şarkı söylemek lazım ... atlıkarınca dönüyor ... dönüyor ... bir tek dönmeyen bana sensin layyyy la ylay

dedi ki ;
- dönme hemen ama
+ yedik işte yemek
- ya ama bu sarhoşluk boşa gitmesin
+ nasıl
- ya bilmem
+ kararında bırakalım
- off çok gıcıksın ya
+ ....

sen de çok sıkıcısın demek yalan olurdu belki ... doğrusu sen de o değilsin mi olmalıydı be snitchj ..  

ekspermental

18 Kas 2011 22:41

Mesaj Gönder

herşeyi bir kenara bırakıp onca mesafeden birbirimizin ekrandaki resmine baktıkta kadın, neden hiç benzemedik o kadar zaman birbirimize üzüm misali, kimse bilmiyor.
ne mutlu sana.  

oZ oZ

18 Kas 2011 23:33

Mesaj Gönder

‎208 gün olmuş gözlerini görmeyeli
34 gün var daha derme çatma bir cümleyle kalbimi paramparça ettiğin ana.
babamın her gidişinde söylediği kızım senin yüreğin fazla büyük, kendini düşün biraz da nasihati adım gibi aklımda.
annem yüzüme bakmaya utanıyor hâlâ.
artık hiçkimse bana "iyi misin?" diye sormuyor. bir iyi niyet simgesi bu cümle kirleniyormuş bana doğrultulduğunda.
bir ceset gibi kapattılar boş bakan gözlerimin üstünü,
her insanın ölümden kaçtığı gibi kaçıyorlar karanlığımın varlığından.
sana çıkan her yolun başı sonu dikenli tellerle çevrilmiş,
tek bir yürek çıkıp umut olmuyor sensizlikten kurtuluşuma.
madem mecnun'a ayrı, faniye farklı zaman dilimleriyle dönüyor dünya, lütfen aralık gelmesin bir daha.
as boynuma sevdanın ipini kasım'ın son haftasında.  

Behna

19 Kas 2011 00:23

Mesaj Gönder

esmeralda verme demiş ki:
bak herkes bi parçalar bulmuş kendinden
kıskandım çok, güzel yazıyor

yüzünü çaldırıyorsun. tüm parçaları toplasan yüzün çıkıyor ortaya. farkında bile değilsin.  

Snitchbone

19 Kas 2011 12:09

Mesaj Gönder

ekspermental demiş ki:
snitch bu sefer de ben borçlandım sana, sanılanla olan arasında ki fark üzerine de bir yazı benim borcum olsun sana...

denk gelemedik hiç. kimlerle nerelerde denk geliyoruz da seninle olmuyor dostum.

düşünmeden spontane yazmak lazım. daha cesaretli oluyor. susmak istediğini parmaklarından kaçırıyorsun o zaman.

en yakın zamanda kaldıralım cenazeyi, otopsi bitti sonuçta.  

Snitchbone

19 Kas 2011 12:14

Mesaj Gönder

yüreğine sağlık Bravo Bravo  

yssmm

20 Kas 2011 02:24

Mesaj Gönder

aslında bütün yazarların yazdıkları sadece bir tek kişi beğensin diyedir.  

Snitchbone

30 Ara 2011 14:55

Mesaj Gönder

gene sıkıntı var sanırım...  

Uchiha Sasuke

27 Oca 2012 07:07

Mesaj Gönder

asıl büyük sıkıntı burdaydı...

http://forum.80630.com/f8/t291618.html  

Uchiha Sasuke

27 Oca 2012 07:09

Mesaj Gönder

snitchbone demiş ki:
konuşmak, aramızdaki en büyük tuzak gibi duruyordu; dünyanın en büyük tehlikesi alışmaktı oysa.
tanıdıkça nefret etmemek için uzaklaştığım kalabalıklarım var, bir de "onu tanımak daha çok sevmeme neden oldu" dediklerim. adım gibi biliyorum sen ikinci cümlenin sahibisin, ki kabus olan budur aslen.

olimbera

06 Şub 2013 00:45

Mesaj Gönder

Sayfa:  1 2   Sonraki