babam'a

Anasayfa  \  Forumlar  \  Okuma  \  babam'a

http://fizy.com/tr#s/1svhbt  

EBAM

05 Kas 2011 01:53

Mesaj Gönder

canım mentorum benim ...

sen olmasan kaç kere sçmıştık da sen topladın ...

çok şey borçluyum sana haberin yok ...  

GNX

06 Kas 2011 22:27

Mesaj Gönder

20. yılı doldu gidişinin.
20 yıl önce bu gece eve ilk kez gelmedin. ama sonu olmadı!
20 yıldır her gün özlüyorum seni. her gece.
tanıma fırsatım olsaydı keşke.!
keşke sana dair anılar biriktirseydim anlatacak.
fotoğraflardan değil de yaşayarak tanıyabilseydim!
insan varlığını bile hatırlamadığı birini nasıl bu kadar özler?
bu özlem biter mi bir gün?
acım azalır mı?
senin yokluğun dolar mı?
sanmıyorum.
her geçen gün daha çok özlüyorum!
hele de hayatımla ilgili önemli bir şey yaşadığımda.!
bunları senle paylaşamamak ne zor bir bilsen!
bugün yine gelemiyorum mezarının başına, yine uzaktayım senden..
ama yanımdasın biliyorum!
hep hissedeceğim varlığını, nasıl olduğunu bilmesem de..
aynaya her baktığımda seni göreceğim..
babasına bu kadar benzeyen bir kızın haklı gururunu taşıyacağım ömrüm boyunca.
hep güzel sözler bıraktın ardından. herkes sevgiyle bahsetti senden.
bana bıraktığın miras bu..
senin kızın olmak.
25 yaşındayım babacım, 20 yıldır sensizim. 20 yıldır bu mirasa sahip çıkıyorum..
20 yıldır her gün sen duymasan da sana babacım diye sesleniyorum.
huzurla uyu.
nur içinde yat.  

neeyiir

16 Ara 2011 23:47

Mesaj Gönder

ben de seni çok seviyorum  

neeyiir

17 Ara 2011 15:13

Mesaj Gönder

benimlesin her yerde..  

Emreciksin

30 Ara 2011 20:51

Mesaj Gönder

ben çocukken o kadar sessiz ağlardım ki, bazen kendim bile farketmezdim ağladığımı. çoğu zaman gölgelere saklanırdım. insanların içine çıkınca da hep şirin o başı okşanmak isteyen sevimli kız olurdum. ben hep kendimi nasıl sevdirebileceğimi düşündüm, hiç kimsen yoksa kendini sevdirmek zorundasındır. babalarından şikayet eden kızları can kulağıyla dinlerdim hep.

benim kavga edecek bir babam olmadı.
bana bağırıp çağıracak sonra da pişman olduğunda gelip ne diyeceğini bilemeyecek bir babam olmadı.
giydiklerime karışan bir babam olmadı.
okuduğum kitapları, seyrettiğim filmleri, dinlediğim müzikleri gizlice kontrol eden bir babam olmadı.
eve beş dakika geç kaldığımda başıma bir iş gelmiş olabileceğini düşünen bir babam olmadı.
erkek arkadaşım olduğunu öğrendiğinde dünyası yıkılan bir babam olmadı.
çevremin beni kötü yola düşürmeye çalışan adamlarla dolu olduğunu düşünen bir babam olmadı.

bütün kızların vardı, kavgalı olduğu bir babası ve hepsi bütün o kavgalardan sonra dönüp dolaşıp yine barışmışlardı babalarıyla. birbirlerini anlamış, her şeyi affetmiş eski günlere dönmüşlerdi. çünkü; bir kızın kalbi her zaman babasına aitti, babasının kalbi de kızına. benim hiç kalbim olmadı.  

neeyiir

23 Oca 2012 16:06

Mesaj Gönder

bir kız çocuğu için babasız büyümek çok zor. anne için, hem anne hem baba olmak çok zor. babalar günü, onları kaybettiğimiz günün yıl dönümünden daha zor. allah eksikliklerini daha çok hissettirecek zorluklar yaşatmasın.  

Evey Hammond

23 Oca 2012 16:36

Mesaj Gönder

25  

tecrubeyle sabit

28 Oca 2012 21:58

Mesaj Gönder

neeyiir demiş ki:
ben çocukken o kadar sessiz ağlardım ki, bazen kendim bile farketmezdim ağladığımı. çoğu zaman gölgelere saklanırdım. insanların içine çıkınca da hep şirin o başı okşanmak isteyen sevimli kız olurdum. ben hep kendimi nasıl sevdirebileceğimi düşündüm, hiç kimsen yoksa kendini sevdirmek zorundasındır. babalarından şikayet eden kızları can kulağıyla dinlerdim hep.

benim kavga edecek bir babam olmadı.
bana bağırıp çağıracak sonra da pişman olduğunda gelip ne diyeceğini bilemeyecek bir babam olmadı.
giydiklerime karışan bir babam olmadı.
okuduğum kitapları, seyrettiğim filmleri, dinlediğim müzikleri gizlice kontrol eden bir babam olmadı.
eve beş dakika geç kaldığımda başıma bir iş gelmiş olabileceğini düşünen bir babam olmadı.
erkek arkadaşım olduğunu öğrendiğinde dünyası yıkılan bir babam olmadı.
çevremin beni kötü yola düşürmeye çalışan adamlarla dolu olduğunu düşünen bir babam olmadı.

bütün kızların vardı, kavgalı olduğu bir babası ve hepsi bütün o kavgalardan sonra dönüp dolaşıp yine barışmışlardı babalarıyla. birbirlerini anlamış, her şeyi affetmiş eski günlere dönmüşlerdi. çünkü; bir kızın kalbi her zaman babasına aitti, babasının kalbi de kızına. benim hiç kalbim olmadı.

neeyiir

24 Nis 2012 02:37

Mesaj Gönder

artık, üzüldüğüm zamanlarda, ya da her suratımı astığımda "neyin var kızım" diyemeyeceğini bilmek.

o'nu asla göremeceğini bilmek..  
fotoğrafı yok

Valeria

02 May 2012 23:20

Mesaj Gönder

kendimi bildim bileli derler ya. ben kendimi 9 yaşımda bildim. babam öldüğünde. onu koskoca bir kalabalıkta gömdüğümde.  

SAMPLER

06 May 2012 00:48

Mesaj Gönder

valeria demiş ki:
artık, üzüldüğüm zamanlarda, ya da her suratımı astığımda "neyin var kızım" diyemeyeceğini bilmek.

o'nu asla göremeceğini bilmek..

3 yıldır hep bunu hissediyorum Hass  
fotoğrafı yok

BB

10 May 2012 22:20

Mesaj Gönder

3 gün önce 3 yıl doldu. ben hala ne hissettiğimi ve neler hissedeceğimi çözemedim.
hala bir yandan 3 hafta geçmiş kadar yakın ama bir yandan da 30 yıl geçmiş kadar uzun ve uzak geliyor.
hep mi böyle olacak acaba? Rolling Eyes  
fotoğrafı yok

BB

21 May 2012 21:36

Mesaj Gönder

en zoru babalar günü.
geldi çattı yine.
ama bu sefer yanına gelebileceğim. babalar gününde seninle konuşabileceğim.  

neeyiir

13 Haz 2012 01:51

Mesaj Gönder

ne çabukta geçti zaman..  

Emreciksin

05 Tem 2012 06:15

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4 5 6   Sonraki