babam'a

Anasayfa  \  Forumlar  \  Okuma  \  babam'a

babam'a
bugün 19 yıl doldu babam sen gideli.. 19 yıldır baba dediğim, sarılabileceğim, şımarabileceğim kimsem yok hayatımda..kendimi kandırıyorum belki de yıllardır, varlığını bilmediğimden yokluğunu hissetmiyorum diye de,yalan be ya.. hissediyorum yokluğunu bilmesem de varlığını..

25 yaşımdayım babacım,şimdiye kadar kimseye benim babam seninkini döver diyemedim..seninle ilgili komik anılarım olmadı paylaştığım,senden izin alamadım bir yere gitmek için,sende avunmadım elin adamı beni üzdüğünde..ama seni tanımasam da hep seni aradım onlarda..

hep anlattılar seni bana..sana ne kadar benzediğimi aynada görmem yetmedi, çevremden dinledim! sadece fiziksel olarak değil karakter olarak babamın kızıyım ben,ama babamı tanıyamadan..

bu gün yokluğunu çok daha fazla hissediyorum..çünkü seni ziyarete gelemiyorum,sana çiçek getiremiyorum bugün, dertleşemiyorum seninle, sana ben işe başladım babacım diyemiyorum,ağlayamıyorum bugün.. bugün seni çok özlüyorum..

ama hep yanımdaydın biliyorum, hep hissettim seni.. ilkokulum bittiğinde, ortaokul 1. ödülümü aldığımda, üniversite sınavıma girdiğimde, üniversite okurken, okul mezunuyetimde, ve bugün ilk iş günümde…biliyorum benimle gurur duyuyorsun, ben de kendimle duyuyorum çünkü.. senin kızınım ben„her zaman sana layık olabilmeyi başarmış, hayatında kendini ve seni utandıracak hiç bir iz bırakmamış…bundan sonra da senin kızın olacağım.. benimle gurur duyduğunu bilerek..

bugün 19. yılımız bitti sensiz.. ve ben seni çok özledim.. varlığını bilmediğin, hatırlamadığın birşeyi sevmeyi özlemeyi senle öğrendim..

hayatımın tek özlemi olacaksın..huzur içinde yat…  

neeyiir

17 Ara 2010 01:44

Mesaj Gönder

amin  

mutevellit

17 Ara 2010 01:46

Mesaj Gönder

amin..teşekkür ederim  

neeyiir

17 Ara 2010 01:52

Mesaj Gönder

babacıın zaten senin hep yanında..allah o yattıkça sizlere uzun sağlıklı ömürler versin...  

Marilynnns

17 Ara 2010 01:53

Mesaj Gönder

allah mekanını cennet eylesın ve senın gıbı asil bı kız oldugu ıcın ruhu emın olkı şad oluyodur

allah sana ve tum dıger sevdıklerıne uzun ömür versın
allah rahmet eylesın..  

JACKERS

17 Ara 2010 01:56

Mesaj Gönder

tüm saatleri durdurun, telefonu kesin,
köpeği havlatmayın arkasında sulu bir kemiğin,
piyanoları susturun, ve çalarken boğuk sesli davullar
tabutu çıkarın dışarı, gelsin yas tutanlar.

uçaklara inleyerek daireler çizdirin göklerde
yazarken bu haberi, "o öldü." diye,
siyah fiyonklar takın beyaz boyunlarına güvercinlerin,
trafik polislerine siyah eldivenler giydirin.

o benim kuzey'imdi, güney'imdi, doğu'mdu ve batı'mdı,
çalışma haftam ve pazar rahatımdı.
öğlem, gece yarım, konuşmam, şarkım;
sevgi sonsuza dek sanırdım, yanıldım.

yıldızlar artık gereksiz, söndürün hepsini
ay'ı paketleyin, parçalayın güneş'i
dökün okyanusu, süpürün ormanı
artık hiçbir şey güzelleştiremez hayatı.  

tecrubeyle sabit

17 Ara 2010 02:02

Mesaj Gönder

teşekkür ederim...  

neeyiir

17 Ara 2010 02:11

Mesaj Gönder

tuylerım dıken dıken oldu, basın sagolsun.. hala hayatınızda olan herkesın kıymetını bılın..  

Heesh

17 Ara 2010 02:19

Mesaj Gönder

teşekkür ederim.. amin huzur içinde yatsın inşallah  

neeyiir

17 Ara 2010 02:28

Mesaj Gönder

babayı özlemek , babanın hastalığını görmek , babasız büyümek çok zor..
yanı meleklerin yanı olsun..  

kroleydi

17 Ara 2010 02:40

Mesaj Gönder

Sad  

canyoulovemeagain

17 Ara 2010 02:50

Mesaj Gönder

3 sene oldu.

bazen sanki hiç olmamış gibi.

bazen sanki hiç gitmemiş gibi.  

70 lik Yeni Rocky

17 Ara 2010 02:56

Mesaj Gönder

en azından insanların gidebileceği ağlayabilecekleri ya da birşeyleri anlatıp rahatlıyabilcek bi yerleri var adres belli ya adresi belli olmayanlar ne yapsın... ahllah kimsenin başına vermesin  

rdktlnly

17 Ara 2010 04:06

Mesaj Gönder

çok ayıp etmişim Neutral  

En son Gentleman Jack tarafından 01 Kas 2011 00:26 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Gentleman Jack

17 Ara 2010 04:10

Mesaj Gönder

Sad  

mioo

17 Ara 2010 08:00

Mesaj Gönder

Sayfa:  1 2 3 4 5 6   Sonraki