Resident Evil 4!

Anasayfa  \  Forumlar  \  Oyunlar  \  Resident Evil 4!

zaten abi gamecube te oyun alacaksan kendi oyunlarini alacaksin.mesela metroid zelda yada resident evil 4 falan.  

console-master

13 Oca 2005 17:17

Mesaj Gönder

mr.freeze demiş ki:
amerıkada ucuz ama sıstem farklı zaten ordanda mantarlıyorsun.burda 75 ytl ye satılan ps2 dvd remote kontrol u orda 25 dolara almak mumkun.ama ıcınden cıkan cd ntsc sıstem oldugu ıcın senın makınanda oynatmıyor.

benim arkadastaki gamecube ntsc ve gayette güzel mantarlamadan oynuyor. cünki oyunları amerikadan alabiliyor. nasil mi? ebayden aliyor oyunlari.

herseyin bi yolu var merak etmeyin siz. ayrica ps2ye dvd remote control alip napcam yaf?

hadin  

Lucifer Morningstar

13 Oca 2005 21:37

Mesaj Gönder

bu oyunu anlamadım çünkü bilgisayar oyunu kuırdaktan sonra kafayı yedi. ben de silmek zorunda kaldım ama kapağından nasıl bir oyun olduğu anlaşılıo...  
fotoğrafı yok

yuZé

13 Oca 2005 23:43

Mesaj Gönder

dede demiş ki:
bu oyunu anlamadım çünkü bilgisayar oyunu kuırdaktan sonra kafayı yedi. ben de silmek zorunda kaldım ama kapağından nasıl bir oyun olduğu anlaşılıo...

bilgisayar oyunu degil bu. su anda sadecee gamecube icin cıktı. yaza dogru falanda ps2 icin cıkcak isallah.

bilgisayar icinse hmmm rüyanizda bilem göremessiniz cikttini niahaha Twisted Evil

hadin  

Lucifer Morningstar

14 Oca 2005 08:15

Mesaj Gönder

yokmu ss falan madem oynayamıyruz bari görelim  

dumur

17 Oca 2005 20:08

Mesaj Gönder

slim shady demiş ki:
3 hafta sonra elimde oyunn acaip dehset süper mükemmel bir oyun re hayranlarının acilen bi game cube almalarını ve bununla beraber re zero ve re remake oynamalarını tavsiye ederim Smile

o zaman 3 hafta sonra bizde sendeyiz Wink Kahkaha

hadin  

Lucifer Morningstar

17 Oca 2005 20:37

Mesaj Gönder

arkadaslar oyunu oynadim sonunda inanilmaz bir sey. tek kelime ile süper. resmen gamecube aldirir bu oyun. ve sunu da sölicem bu oyun ps2de biraz kascak ve asla aynisi olamaz. grafikleri oynananbilirligi her seyi mükemmel. tek eksigi gamecubede olmasi degil bizlerde gamecube olmamasi Hick

hadin  

Lucifer Morningstar

03 Şub 2005 16:56

Mesaj Gönder

aheu ps2 vrsiyonu 2005 sonunda çıkıcak Crying or Very sad  

MustiMayCry

03 Şub 2005 22:57

Mesaj Gönder

trailer ını izledim grafik olayını abartmışlar çok güzel olmuş pc ye çıkar umarım çıkmazsa ps2 alma zamanı gelmiş demektir eheh  
fotoğrafı yok

R

06 Mar 2005 21:39

Mesaj Gönder

mustimaycry demiş ki:
aheu ps2 vrsiyonu 2005 sonunda çıkıcak Crying or Very sad

saglık olsun beklerıs Hass  

MrFreeze

07 Mar 2005 00:07

Mesaj Gönder

abi bu oyun ps mi yoksa pc mi?  
fotoğrafı yok

JQKER

10 Mar 2005 11:11

Mesaj Gönder

rainheart demiş ki:
trailer ını izledim grafik olayını abartmışlar çok güzel olmuş pc ye çıkar umarım çıkmazsa ps2 alma zamanı gelmiş demektir eheh

ps2 deil gamecube alman gerek öle oynayabilmek icin. turkiyede resident evil 4 bundle gamecubler satacaklar onlardan al sen Smile

pc ye cikmayacak hicbir zaman. ps2ye cikcak ama daha cok var.

hadin  

Lucifer Morningstar

10 Mar 2005 23:42

Mesaj Gönder

gc un fiyatı 260 ytl falan. psten daha güçlü ve çok daha ucuz.  

WHooPS

16 Mar 2005 15:58

Mesaj Gönder

yaaaa nasi bi oyundur yaaaaa
bitirdim
bastan oynadim
simdi sıkıldıkca kayitli yerlerden oynuorum xd
aynen yaaa
o koydeki sahneler inaniilmaz yaaa  

Vural Volkan

08 Kas 2007 14:27

Mesaj Gönder

yaklasik 2 sene once bir hevesle oynayip bitirdigim ardindan bunalima dustugum oyun.varligi hayatimi dolduruyormus megerse(:,2-3 ay once yine bitirdim,seneye tekrar bitirecegim.5 cikana kadar devam..  

Elsa

09 Kas 2007 02:39

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3   Sonraki