football manager 2014

Anasayfa  \  Forumlar  \  Oyunlar  \  football manager 2014

oyuncu tavsiye beyler  

Jaimla Chatte

07 May 2014 01:55

Mesaj Gönder

okaka chuka  

Brave

07 May 2014 08:36

Mesaj Gönder

andreas cornellius  
fotoğrafı yok

retired

07 May 2014 08:40

Mesaj Gönder

yalnız bu sefer 5 6 sezon sonra sıktı oyun. yeni yaratılan oyuncular genelde dandik. anlamadım ne oldu.  
fotoğrafı yok

retired

07 May 2014 08:41

Mesaj Gönder

12'yi oynuyorum hala  

asertis

07 May 2014 09:18

Mesaj Gönder

hangi mevkilere istediğini belirtirsen detaylı bi liste çıkartabilirim  

barberousse

07 May 2014 09:57

Mesaj Gönder

senelerdir aynı oyunu güncelleyip sürüyolar köklü değişimler lazım . mesela menejerlerin piyasası daha hızlı olması lazım bir hayatımız olması lazım .. ben tüm kupaları kazanıorum şampiyonlar ligi olmak üzere bir maglubiyet alıyorum hemen taraftar tepkı koyuyor. kısaca bir sürü yenilik lazım fm ye artık sıktı :/  
fotoğrafı yok

Budakim

07 May 2014 10:40

Mesaj Gönder

aynen bence de artık adam gibi değişiklikler lazım. bir kere para kazan kazan bir boka yaramıyor. aslında kazandığın parayla kulüp alabilmelisin mesela. ne bileyim fazla cıvımadan özel hayat bölümü olabilir. daha bir sürü eksiği var bence de  
fotoğrafı yok

retired

07 May 2014 11:24

Mesaj Gönder

oynuyorsunuz sonra havalara giriyorsunuz Confused  

Fighter

07 May 2014 15:22

Mesaj Gönder

electrolog demiş ki:
oyun bende sürekli açık durumda,cm serisinden beri,hatta nerdeyse sega'dan beri oynarım,orjinal aldığım tek seridir,yeni oyunda şu an 2039 yılındayım,daraldım yeni oyun açacam,o derece sapıtık durumdayım,sana tavsiyem,burdan http://tinyurl.com/yb2v8xx
oyuncu tavsiyesi almak yerine yerine fmscout indir,bak pa'lara ,oyunda şöyle bir durum var,oyuncuların ya kesin pa'sı''potansiyal abiliti'' ya da random pa sı var,misal pa'sı 170 gözüken bir oyuncu,her oyun açıldığında 170 çıkar,ama -7,yazan bir oyuncu 150 - 170 arası random çıkar,o yüzden birimizin oyununda iyi çıkan oyuncu sende patates çıkabilir,o yüzden scout kur derim

yok illa istiyosan,victor wanyama,dorin rotariu , tonny trindade, lucas romero,gaston gil romero,eder alvarez balanta,vlad chiriches,nicşor stanciu,gabriel barbosa vs iş yapar abiler

galatasarayın başındayken aldım gaston gil'i, eder'i, sonra eder'i barcelonaya çaktım, gaston kaldı. tottenham'a geçince de lucas'ı aldım galatasarayı beğenip gelmiyordu namussuz... dm'im sandro onu yedeği wanyama'yı aldım. iş yapıyor. arada çıkıp çok kritik goller de atıyor.

fm scout 100% katılıyorum. yalnız yeni gelen adamlar hep alakasız geliyorlar ya. adamın her bir boku atıyorum 20 olacak görüntüye göre ama injury ihtimali 19 ya da ne bileyim profesyonellik 3 5. sallıyorum big matches 3 5. yeni oyuncu yaratımında sıkıntı var sanki. Rolling Eyes  
fotoğrafı yok

retired

07 May 2014 16:05

Mesaj Gönder

fm scout güzel de tadı kaçıyor sanırım
portoyu almıştım 2012de
bütün wonderkidleri 18inde 16sında alıyordum
rotasyona giremeyen adam bile wonderkid oluyordu
bir noktadan sonra sıkıyor
scouting sistemini iyi oturtursan
daha heyecanlı olur gibi  
fotoğrafı yok

KuSHcU

07 May 2014 17:21

Mesaj Gönder

20 senedir kesintisiz oynuyordum. bu seneki bi sarmadı gitti.toplam 10-12 saat harcamamışımdır 2014 için, eski zamanlarda git yıkan diye uyarı verirdi, hey gidi gençlik günleri, maxim tsigalko'lar, okoronkwo'lar  

Moldovan

07 May 2014 19:01

Mesaj Gönder

scout ekibi çok iyi çalısmıyor galiba Surprised  

Sandro

07 May 2014 22:04

Mesaj Gönder

electrolog demiş ki:

ya o kesinlikle öyle ama şu var,misal aldığın scout , yetenek gözlemleme vs si 20, herif madride adam öneriyo 4.5 yıldız oha messi buldum diyosun,scout programını açıp bi bakıyosun adam inanılmaz vasat,bu oyunda o mallıkları en çok türk klüpleri yapıyo,mesela ben türk ligini ayırmaksızın girip ,serbestten iyi oyuncuları pay ediyorum tüm yerli klüplere,bjk , gs farketmiyo,mesela gs'ye 170 pa lı adam alıyorum,gs mal gibi gidiyo onu satıyo 8.000.000!a schalke'ye mesela,bu arada 170 lik gelişmiş bir oyuncu min 20m den başlıyo, sonra 150 pa'lı ''150 bildiğin veysel sarı potansiyeli'' adama gidiyo 14 m veriyo,ulan bu kadar saçmalık olur mu,şey gibi,zidan'ı 3 milyona satıp,sabriye 10m vermek,düzeltmeleri lazım bu bugları,birde bu oyunda ben yaşlı diye ronaldoyu 32 yaşında çelsiye sattım,herif 39 da bıraktı futbolu, 38 yaşında gol kralıydı mesela,bu arada elimde inanılmaz sıkrinşatlar var ,xabi alonso filan 40 görüyo transfer listesine koymazsan,keza kuyt

aynen hocam. çok doğru. akgezenin de dediği aslında doğru. scout işin heyecanını götürüyor ama senin dediğin de oyunun kendi scout ekipleri çok tırt. adama çuvalla para veriyorum tek bildiği 4.5 yıldız ona. 4 yıldız buna. 5 buna. ulan allahsız 4 5 yıldız verdiğin adama bakıyorum pa'lar 150 160. ulan bunun 160da 160ını geliştirsem ne olacak? nasıl 5 yıldızlık adam bu? vs.vs.vs.

oyunun kendi scoutları ne zaman adam gibi düzenlenir bence o zaman fmscout'u kullanmadan oynamak lazım.  
fotoğrafı yok

retired

08 May 2014 08:30

Mesaj Gönder

electrolog demiş ki:

ya tabiki de oyunu niye piç edeyim bende,para veriyorum o kadar,ama dediğin gibi ,dediğim gibi, o staff'lar bi boka yaramıyo

aynen. ulan aslında ne zamandır da istiyorum ki bu staff bir boka yarasın. anlamadım gitti. sana bir şey diiim mi, ben sıklıkla o koşu yönüne oklar çektiğimiz championship manager zamanlarını özlüyorum. küçük küçük yuvarlak noktalar top noktası peşinde koşardı moşardı ama güzel günlerdi.

sırf scoutlar da değil ki yapay zekanın her türlüsü başarısız. man management motivation falan 20lik asistant manager'a bir iki deneyeyim dedim. konuş dedim takımla. 2 maçta içine sıçtı bıraktı. millet birbirine düşecek neredeyse, oyuncuların yarıısı uyuz oldu falan. alt yapı başına milyon maaş verip her bir boku 18 lik 20lik adam koyuyorum. sen seç sözleşme yap diyorum halı sahaya almayacağım adamları geleceğin yıldızı diye a takıma al diyor, oynat gelişsin diyor. vs.vs.vs.  
fotoğrafı yok

retired

08 May 2014 11:13

Mesaj Gönder

Sayfa:  1 2   Sonraki