clash of clans

Anasayfa  \  Forumlar  \  Oyunlar  \  clash of clans

hall town 7
exp 1750
surlar 5-6 arası, herşeyi maxlamak biraz zor olcak bide 5 tane inşaatcı kulubem var :/ şu an ilk teslamı kuruyorum bi ara screen shot atarım bu topic aktif olsa ne güzel olur  

right in two

23 Tem 2013 13:18

Mesaj Gönder

atak için en iyi tercih diye bişey var mıdır, her savunmaya giden varsa o birimleri güçlendireyim önce?  

right in two

23 Tem 2013 13:27

Mesaj Gönder

öyle birşey yok köyden köye değişiyor.maxlamadan yükseldiğin takdirde, savaşırken artık alt levellar gelmeyeceği için daha çok zorlanacaksın ve parayla almaya itecek. tercih olayı dediğim gibi iksir altın mı çalacaksın ? kupa mı yükselteceksin ? ona göre ordu belirlemek lazım. ben şu ara dragon ve balonlarla gidiyorum. artık yerden pek şansım olmuyor ebemi skyrlar 5 dk da dev mev hakgetire. bu tarz ordu da pahalı tabi her seferinde en az 150.000 iksir gömüyorsun  

antonios

23 Tem 2013 15:41

Mesaj Gönder

upgrade sırası bence önem ırasına göre okçu - bütün büyüler ama başta hız büyüsü - balon - dragon - dev - ve diğerleri  

antonios

23 Tem 2013 15:44

Mesaj Gönder

dün 1400 kupam vardı ve cok zorlastı saldırı, bilerek ard arda 10 küsür savas kaybedip 1100 e düşürdüm kendimi kisir ve altın calmak daha kolay diye. şu an
balon ve wizard dısındaki herşey 3 yıldız balon ve wizard 2, yeterli iksiri çalarsam dragona geçiricem ordu kampını kupa düşürmekde mantıklı oldu bence  

right in two

24 Tem 2013 08:30

Mesaj Gönder

ben de 1800 deyim. ama o dediğini ben de yapıcam sonunda sanırım Confused o goblin köylerine de saldır güzel para var orda . bütün arklarımı oyuna bulaştırdım yetmedi bir de klana topladım , hastalık amk Confused  

antonios

24 Tem 2013 09:13

Mesaj Gönder

clanın avantajları neler?
bence yapmak gerekiyo tüm upgradeleri bitirene kadar, sonucta bana kupa degil para lazım.
1300 lerde saldırcak adama bakıyorum; duvarlar 7. level, teslalar falan herşey full 50 bin altın veriyo 2 büyü maaliyeti zaten o kadar. goblin köylerine getirisi düşük diye hiç bulaşmadım cok düşük bi leveldayım goblin konusunda.. bi ara ayrıntılı yazıcam  

right in two

24 Tem 2013 09:32

Mesaj Gönder

clanın avantajı iyi bir clandaysan sana 5-6 level okcu desteği geliyor ki özellikle 6. level okçular uzak mesafeden dağıtıyorlar , iyi bir destek kuvveti üstelik beleş Razz bazen dragonda gönderiyorlar ben de gönderiyorum . goblin köylerine başla bence başlarda getirisi düşük ama son 10 köye bir bak getirisi ne kadar.  

antonios

24 Tem 2013 09:38

Mesaj Gönder

az önce 1000 kupalı birinden 400k civarı bi loot aldım ve osnra kendimi 900 lere düşürdüm bence başta kupa toplama kcok mantıksız 450 taş alıp geri inmek gerekiyor herşeyi fulleyene kadar Smile level 3 civarı asker ihtiyacınız varsa bende gelip asker bagıslayabilirim. bide sen savası bizim askerlerle kazandın diyelim onun ne avantajı var bize?  

right in two

24 Tem 2013 10:10

Mesaj Gönder

hiç bir avantajı yok , bağışla al bağışla al böyle gidiyor. iki sayının birbirini tutması lazım yoksa klandan şutingen. lev 3 düşük kalır. level 5 okçuya çıktığın zaman seni alırım.  

antonios

24 Tem 2013 14:15

Mesaj Gönder

4 için düğmeye bastım  

right in two

25 Tem 2013 14:10

Mesaj Gönder

oyun çok zorlaştı mnkym dragon level 2 ye yürüyorum Confused  

antonios

06 Ağu 2013 13:05

Mesaj Gönder

cimbomun askeri olcagıma... herneyse gerçekten para biriktirmek cok zor tüm iksir ve maden toplayıcılar level 11 ama :/  

right in two

25 Eyl 2013 09:29

Mesaj Gönder

esir aldı bu oyun beni:s  

tmy

25 Kas 2013 23:18

Mesaj Gönder

nerden sardıysam Neutral  

F.T.W.

30 Haz 2014 14:58

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3   Sonraki