starcraft 2: heart of the swarm 12.03.2013

Anasayfa  \  Forumlar  \  Oyunlar  \  starcraft 2: heart of the swarm 12.03.2013

tekrar başlıyoruz Twisted Evil  

Obi-wan

11 Mar 2013 21:14

Mesaj Gönder

blizzard in tembelliginden dolayi yitip giden oyunlardan biri de bu  

RayJay

11 Mar 2013 22:39

Mesaj Gönder

collecter edıtıonım sıparıslı ohhhhh SmileSmile  

JANBON JOVI

11 Mar 2013 23:40

Mesaj Gönder

senaryo modu iyiydi ama multide eski tat ve özelliklede eski denge yok , terran diye bişey kalmamış zaten finallerdede hep pro vs zerg , terranda iyice otobotlara döndü Very Happy neyse umarım artık üçüncü oyunda bu denge oturur mis gibi maçlar yaparız :)bide şu xlnaga yı görek yav artık  

gereksiz tarama

12 Mar 2013 01:10

Mesaj Gönder

campaigni çıktıktan 2 gün sonra bitrdim,

senaryo gayet iyi, mükemmel demiyorum
senaryo görevlerinde yılların blizzard kullanıcısı olarak gördüğüm görevlere çok benziyor farklı fazla birşey yok
gelelim pvp ye gayet güzel yenilikler gelmiş şu an yeni çıkmasından dolayı biraz sıkıntılı noktalar var fakat oda düzelir 1-2 hafta içinde. yenilikler gerçekten oyununun oynanabilirliğini artırmış, işin garibi master olan çoğu kişi şu an plat veya gold

bunun nedeni artık serverler global oldu istedfiğiniz servera geçebiliyorsunuz. koreden avrupaya bir istila söz konusu zaten eu nun gm birincisi şu an dragon adlı koreli embesil vatandaş Smile

kısacası almadıysanız çabuk alın Smile  

Lord of Mukarnas

15 Mar 2013 11:53

Mesaj Gönder

multiplayera sardım bir ara , skip atınca milleti sonra baydı , bir company of heroes veya civilization değil :/  

antonios

18 Mar 2013 20:59

Mesaj Gönder

twitch tv'den turnava izlerken cikan reklamlarla dumura ugrayip kapiyorum Confused  
fotoğrafı yok

ITC

16 Haz 2014 18:37

Mesaj Gönder

lame rusher olarak ömrümü yedi bu oyun Kahkaha

2010 ağustosta almıştım, 2014'e kadar oynadım, diamond ligte top8'e çıkmıştım bir aralar :8  

vieras

26 Ağu 2014 10:14

Mesaj Gönder

80 yuro verdim ama haketmis yaaa Wink  

K l a u s

08 Eyl 2014 00:21

Mesaj Gönder

nocturna demiş ki:
senaryo modu iyiydi ama multide eski tat ve özelliklede eski denge yok , terran diye bişey kalmamış zaten finallerdede hep pro vs zerg , terranda iyice otobotlara döndü Very Happy neyse umarım artık üçüncü oyunda bu denge oturur mis gibi maçlar yaparız :)bide şu xlnaga yı görek yav artık

dünya kupalarında ilk 10'da 1.olan oyuncu terran ve 4 tane daha terran var.

http://wcs.battle.net/sc2/en/standings  

manyak misin

22 Kas 2014 02:03

Mesaj Gönder