watch dogs

Anasayfa  \  Forumlar  \  Oyunlar  \  watch dogs

ölmediğim gibi oyun da pc ye cıktı  
fotoğrafı yok

bgbgbhbhg

27 May 2014 11:22

Mesaj Gönder

yahu benim pc bunu kaldırmıyor:d

hemen x box one siparişi vermek lazım, şakası kalmadı artık beylerr  

mozangenc

01 Haz 2014 12:51

Mesaj Gönder

nihayet download ettim install ediyorum heyecanlıyım  
fotoğrafı yok

bgbgbhbhg

03 Haz 2014 00:06

Mesaj Gönder

tırttan ibaret, yazık paranıza.  

complicado

12 Haz 2014 10:34

Mesaj Gönder

sub demiş ki:
tırttan ibaret, yazık paranıza.

neye göre tırttan ibaret anlatır mısın?  

Sultan Murad

29 Tem 2014 14:29

Mesaj Gönder

sultan murad demiş ki:

neye göre tırttan ibaret anlatır mısın?

araç sürüşü ve fizik motoru beklediğimi vermiyor. hikaye çok düz. karakterler boş. grafiklerdeki hatalar beni benden alıyor. oyundaki atmosfer ve detay tat vermiyor.
bence gta çıtayı çok yukarı çekti. benim gibi detaya önem veren oyuncular için tırt. budur fikrim.  

complicado

07 Ağu 2014 10:21

Mesaj Gönder

askerdeyken iki şeye şafak sayıyordum bir tanesi watch dogstu Kahkaha

ps3'te gayet oynanabilir olan bu oyuncağızı, ps4'teki grafikleri daha da muhteşem yapıyor ve de ps4 kalitesinde oynamak isteyeceğiniz bir pc en az 2000$'lık olması lazım (hatta daha fazla) en son çıkan ekran kartı olan geforce 880m bile ultra grafiklerde 30fps'ı geçemiyorki, 880m ekran kartlı bir laptopu 2000$'a alamazsınız..

oyuna gelecek olursak, assassin's creed, max payne ve gta karışımı olmuş olsa da, direk gta ile kıyaslanabilecek bir oyun, pc optimizasyonu çok sıkıntılı olmuş çok grafik hatası var. fizik motoru gta kadar başarılı değil, grafikler ise yakın. ancak konu ve oyun akışı gta'nın yarısı kadar başarılı değil. sürekli kendini tekrarlayan görevler, bol olmasına rağmen sürekli aynı mantıkta yürüyen yan görevler cabası.

buna rağmen her türlü oynanır, sevilir, sayılır, hala oynuom bıkmadım Smile  

vieras

26 Ağu 2014 10:10

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2