nba 2k13

Anasayfa  \  Forumlar  \  Oyunlar  \  nba 2k13

onur irtem demiş ki:
all-star konusunda kesinlikle katılıyorum...2 senedir mvp ve playoff mvp siyim...oylamada 1.yim halen all-starda ilk beş değilim...bunun yanında dün yüklenen patch sonrasında top çalarken her pozisyon neredeyse faul olmaya başladı....büyük saçmalık...

ayrica all-star macinin "key game" sayilmamasi da ayri bi komedi bence... ulan nba'de bundan daha "key game" bi mac var mi??? all-star iste anasini satiim... Kahkaha

neyse, her sene biseyleri duzeltiyorlar, insallah seneye de bu konuyu hallederler...

bi de her sezon her sezon all-star "houston"da... niye??? cunku bu seneki all-star houston'da...

ne olur yani random bicimde her sene all-star'in yeri degisse???

bir de su "isim" konusunu cozseler 10 numara 5 yildiz olacak... ne olur yani yazdigimiz ismi ingilizce olarak da olsa okusa??? illa bi nickname secip onu isim olarak dinlememiz mi sart??? gayet basit bisey yani bunu cozmek...  

chirkhin

28 Kas 2012 12:31

Mesaj Gönder

become a lagend ile ersan'ı aldım yaptığım en akıllı iş miami'ye trade olmak oldu ortalıigin mina koyuyorum lebron bok yemiş yanimda Very Happy  

almighty

28 Kas 2012 17:48

Mesaj Gönder

chirkhin demiş ki:

ayrica all-star macinin "key game" sayilmamasi da ayri bi komedi bence... ulan nba'de bundan daha "key game" bi mac var mi??? all-star iste anasini satiim... Kahkaha

neyse, her sene biseyleri duzeltiyorlar, insallah seneye de bu konuyu hallederler...

bi de her sezon her sezon all-star "houston"da... niye??? cunku bu seneki all-star houston'da...

ne olur yani random bicimde her sene all-star'in yeri degisse???

bir de su "isim" konusunu cozseler 10 numara 5 yildiz olacak... ne olur yani yazdigimiz ismi ingilizce olarak da olsa okusa??? illa bi nickname secip onu isim olarak dinlememiz mi sart??? gayet basit bisey yani bunu cozmek...

isim seçip onu söylemesi çok zor. nokia'daki rehber okunması gibi robotik ve saçma bir telaffuz olur.  

simerazzi

29 Kas 2012 11:24

Mesaj Gönder

spirit demiş ki:

isim seçip onu söylemesi çok zor. nokia'daki rehber okunması gibi robotik ve saçma bir telaffuz olur.

yaw sacma bir telaffuz olsun zaten... sanki adamlar gercek hayatta "hidayet turkoglu"nu telaffuz edebiliyor... ses tonunu ayarlasinlar, telafuzunu ingilizceymis gibi yapsin...

koskoca oyunu yapan adamlarin, bunu "zor" diyerek yapmamasi sacma olur bence... herseyi becermisler, bunu mu beceremeyecekler Kahkaha  

chirkhin

29 Kas 2012 13:00

Mesaj Gönder

chirkhin demiş ki:

yaw sacma bir telaffuz olsun zaten... sanki adamlar gercek hayatta "hidayet turkoglu"nu telaffuz edebiliyor... ses tonunu ayarlasinlar, telafuzunu ingilizceymis gibi yapsin...

koskoca oyunu yapan adamlarin, bunu "zor" diyerek yapmamasi sacma olur bence... herseyi becermisler, bunu mu beceremeyecekler Kahkaha

abi dünya üzerinde mevcut harflerle yapılabilecek milyonlarca kombinasyon var. qwrtyplşğçzmnbvcxsdfghjkl gibi isimler deneyecek manyaklar çıkacak mutlaka.
bunun yerine lakap muhabbeti vardı önceki senelerde.
rainman lakabını severdim ben.  

simerazzi

29 Kas 2012 15:08

Mesaj Gönder

oyunu ciddi anlamda bok ettiler..!! bu yeni patch ile birlikte her steal attempt bir faul !!! istisnasız...saçma sapan...  

Aybars Derin

29 Kas 2012 17:24

Mesaj Gönder

joel anthony ne iş yapar ya
pota altında boş smacı bile vuramıyor  
fotoğrafı yok

saralondee

30 Kas 2012 00:05

Mesaj Gönder

bir sezonu daha şampiyonluk yüzüğüyle kapattık... boston celtics'i şampiyon yapmanın ve finals mvp olmanın haklı gururunu yaşıyorum Kahkaha

kontratım da bitti... ve ne hikmetse celtics yeni kontrat teklif etmedi...

gelen 10 küsür teklife baktım ve sonunda bobcats'e 4 yıllığına, senelik 602 sp karşılığı ve oyuncu opsiyonu bulunmak kaydıyla imzayı çaktım Kahkaha

takımda lin var, igodala var, ben varım, vs... gayet iyi bi takım olduk yani... Kahkaha

yalnız oyunda beni en gıcık eden şey "ikinci hamle yapamama" durumu... rebound'a zıplıyorum... alamıyorum... yahu bi daha zıpla... yok... adamlar topu alıp, sayıyı atıp, defansa dönene kadar benim adamda tık yok...  

chirkhin

30 Kas 2012 00:46

Mesaj Gönder

orjinal mi aldın netten mi indirsin chirkin  

asertis

30 Kas 2012 00:50

Mesaj Gönder

asertis demiş ki:
orjinal mi aldın netten mi indirsin chirkin

netten indirdim valla... orjinalinin gelmesini bekleyecek kadar sabırlı olamadım... sonra da adamı bu kadar geliştirince orjinalini alıp bunu çöpe atmaya kıyamadım Kahkaha  

chirkhin

30 Kas 2012 00:51

Mesaj Gönder

düzgün çalışıyosa senden bi link pmi alayım hihihii  

asertis

30 Kas 2012 00:56

Mesaj Gönder

asertis demiş ki:
düzgün çalışıyosa senden bi link pmi alayım hihihii

valla torrent sitelerinin birinden indirmiştim... link'i yok yani... ama aratırsan bulursun gibime geliyor... reload'ın sürümler iyidir...  

chirkhin

30 Kas 2012 01:01

Mesaj Gönder

vay be hemen ben bilmem eşim bilir ayakları Confused  

asertis

30 Kas 2012 01:03

Mesaj Gönder

asertis demiş ki:
vay be hemen ben bilmem eşim bilir ayakları Confused

yok be... dur bi saniye... birazdan pm kutun yanıp söner...  

chirkhin

30 Kas 2012 01:06

Mesaj Gönder

bir sezon daha bitti, bir kez daha şampiyonluk kupasını kaldırdık...

bu sezonun önceki 3ünden farkı, başladığım takımla bitirdim sezonu ve çok memnunum takımdan...

eğer gm bi denyoluk yapıp takımdan adam yollamazsa bikaç sezon daha açık ara şampiyon oluruz...  

chirkhin

04 Ara 2012 01:18

Mesaj Gönder

Sayfa:   Önceki  1 2 3 4 5 6   Sonraki